KSW 25 ??

Nestoor

BAMMA
Light Heavyweight
Te 6 walk na głownej karcie + 2 gratis to żart :D? tzn undercard kosztem głownej karty? wtf?
 
lecą sobie w kulki... życzę tej organizacji szybkiej utraty tego pseudo prestiżu.
 
co to kur* ma byc. Niedawno Lewandowski na twiterze pisał że zawsze jest 7+2 bonusowe a teraz zajebali jeszcze jedną z podstawowych 7?! Jaja sobie robią z nas ewidentnie.
 
mysle ze jeszcze dodadza narazie pewnie oba nazwika sa nie znane i nie podali 2tba kiedys tez tak bylo
 
Nie płaczcie. To jest ich biznes. Jak ktoś wierzy we wszystko co mówią panowie K&L to musi być kompletnym głupcem. Od KSW 16 było 7 walk, a teraz dostajecie 1 gratis. Powinniście się cieszyć, a nie wiecznie narzekać.:-)Chcecie 7+3 to przygotujcie się, że cena PPV może pójść w górę, bo "...z badań jasno wynika, ze dla Polaków 10zl nie gra większej roli".
 
niech zrobia jeszcze na tez 6 walk ppv :-)walusia jeszcze pewnie dodadza z olim jak wyzdrowieje walus
 
A skąd macie pewność, że będzie 6 walk na głównej karcie. Z tego, że tyle jest na razie grafik na stronie?Dajcie nam się dowiedzieć cokolwiek w tej sprawie.
 
Venom zawsze po udostępnieniu grafiki było tyle miejsc ile walk. Nawet jeśli nie było jeszcze wiadomo kto tam będzie dodany. Wątpie że teraz sobie zapomnieli jednej dodać. A szkoda bo rozpiska niezła.
 
Nie płaczcie. To jest ich biznes. Jak ktoś wierzy we wszystko co mówią panowie K&L to musi być kompletnym głupcem. Od KSW 16 było 7 walk, a teraz dostajecie 1 gratis. Powinniście się cieszyć, a nie wiecznie narzekać.
lol.gif
Chcecie 7+3 to przygotujcie się, że cena PPV może pójść w górę, bo "...z badań jasno wynika, ze dla Polaków 10zl nie gra większej roli". Al.. lec darkowi dupe wyliż ze ma 12 walk!
 
maurycy, weź rozbieg i pierdolnij głową w scianę to może ci przejdzie.:-)Może leć do Martin i obrób mu na perłowo za to, że w końcu wprowadził undercard z 2 walkami.
 
ale walki z ud nie wiadomo czy wgl beda transmitowane gdy gala bedzie w otwartym polsacie
 
Jest 8 walk z których płacisz za 7 walk, a więc 1 jest taka jak mówi Lewy bonusowa, nawet wcale odbyć się nie musi.
 
Jest 8 walk, nie 6 - i tak więcej niż mieliśmy przez ostatni czas, w czym problem? Jestem przekonany,że undercard będzie dostępny, chociazby na PS. Choć szczerze mówiąc, liczyłem,że sam "maincard" poniżej 7 nie zejdzie i normą będzie 9 walk.
 
Jak wam zajebali walkę to na policję zgłosić kradzież albo do sądu pozwać, a nie płakać po forach
 
Ludzie tu chodzi o sam fakt że KSW mówi A a robi kur.. B... mówili że będą zawsze od KSW 24 (przełożyli to na 25) 7+2... a widzimy 6+2...
 
Z jakiej racji średniak Aslambek jest jedną z ostatnich trzech walk? Powinien się znaleść na undercardzie.Karta warta obejrzenia na Polsacie, Ppv to już jaja robią.
 
he? widzę Cię tu od pewnego czasu i za każdym razem jak coś napisesz zastanawiam się z którego księżyca Jowisza jesteś.
 
Jest to niepoważne że taki Aslambek znajduje się wyżej na karcie a Horwicz vs. Struś jako rozpoczęcie karty po underkarcie.

Tak jest idealnie:

Mamed vs
Błachowicz vs
Horwicz vs
Kułak vs
Moks vs
Aslambek vs
 
Back
Top