KSW 25 ??

Nestoor

BAMMA
Middleweight
Te 6 walk na głownej karcie + 2 gratis to żart :D? tzn undercard kosztem głownej karty? wtf?
 

Clin-ton

Jungle Fight
Light Heavyweight
lecą sobie w kulki... życzę tej organizacji szybkiej utraty tego pseudo prestiżu.
 

o%owany

Prezes ruchu "wkurwionych"
co to kur* ma byc. Niedawno Lewandowski na twiterze pisał że zawsze jest 7+2 bonusowe a teraz zajebali jeszcze jedną z podstawowych 7?! Jaja sobie robią z nas ewidentnie.
 

zychal

UFC
Strawweight
mysle ze jeszcze dodadza narazie pewnie oba nazwika sa nie znane i nie podali 2tba kiedys tez tak bylo
 

Ciosu Bombowiec

Bellator
Lightweight
Nie płaczcie. To jest ich biznes. Jak ktoś wierzy we wszystko co mówią panowie K&L to musi być kompletnym głupcem. Od KSW 16 było 7 walk, a teraz dostajecie 1 gratis. Powinniście się cieszyć, a nie wiecznie narzekać.:-)Chcecie 7+3 to przygotujcie się, że cena PPV może pójść w górę, bo "...z badań jasno wynika, ze dla Polaków 10zl nie gra większej roli".
 

zychal

UFC
Strawweight
niech zrobia jeszcze na tez 6 walk ppv :-)walusia jeszcze pewnie dodadza z olim jak wyzdrowieje walus
 
A skąd macie pewność, że będzie 6 walk na głównej karcie. Z tego, że tyle jest na razie grafik na stronie?Dajcie nam się dowiedzieć cokolwiek w tej sprawie.
 

o%owany

Prezes ruchu "wkurwionych"
Venom zawsze po udostępnieniu grafiki było tyle miejsc ile walk. Nawet jeśli nie było jeszcze wiadomo kto tam będzie dodany. Wątpie że teraz sobie zapomnieli jednej dodać. A szkoda bo rozpiska niezła.
 

maurycy

Oplot Challenge
Featherweight
Nie płaczcie. To jest ich biznes. Jak ktoś wierzy we wszystko co mówią panowie K&L to musi być kompletnym głupcem. Od KSW 16 było 7 walk, a teraz dostajecie 1 gratis. Powinniście się cieszyć, a nie wiecznie narzekać.
lol.gif
Chcecie 7+3 to przygotujcie się, że cena PPV może pójść w górę, bo "...z badań jasno wynika, ze dla Polaków 10zl nie gra większej roli". Al.. lec darkowi dupe wyliż ze ma 12 walk!
 

Ciosu Bombowiec

Bellator
Lightweight
maurycy, weź rozbieg i pierdolnij głową w scianę to może ci przejdzie.:-)Może leć do Martin i obrób mu na perłowo za to, że w końcu wprowadził undercard z 2 walkami.
 

myrmidon

Brutaal
Bantamweight
Jest 8 walk z których płacisz za 7 walk, a więc 1 jest taka jak mówi Lewy bonusowa, nawet wcale odbyć się nie musi.
 

Yagiel

UFC
Lightweight
Jest 8 walk, nie 6 - i tak więcej niż mieliśmy przez ostatni czas, w czym problem? Jestem przekonany,że undercard będzie dostępny, chociazby na PS. Choć szczerze mówiąc, liczyłem,że sam "maincard" poniżej 7 nie zejdzie i normą będzie 9 walk.
 

Szady

MMARocks
Cohones
Jak wam zajebali walkę to na policję zgłosić kradzież albo do sądu pozwać, a nie płakać po forach
 
G

Guest

Guest
Ludzie tu chodzi o sam fakt że KSW mówi A a robi kur.. B... mówili że będą zawsze od KSW 24 (przełożyli to na 25) 7+2... a widzimy 6+2...
 

myrmidon

Brutaal
Bantamweight
Z jakiej racji średniak Aslambek jest jedną z ostatnich trzech walk? Powinien się znaleść na undercardzie.Karta warta obejrzenia na Polsacie, Ppv to już jaja robią.
 

Yagiel

UFC
Lightweight
he? widzę Cię tu od pewnego czasu i za każdym razem jak coś napisesz zastanawiam się z którego księżyca Jowisza jesteś.
 

myrmidon

Brutaal
Bantamweight
Jest to niepoważne że taki Aslambek znajduje się wyżej na karcie a Horwicz vs. Struś jako rozpoczęcie karty po underkarcie.

Tak jest idealnie:

Mamed vs
Błachowicz vs
Horwicz vs
Kułak vs
Moks vs
Aslambek vs
 
Top