KSW 22 - fightcard (sugerowany, propozycje)

pool1892

Legacy FC
Lightweight
KSW 21 jeszcze się nie odbyło, mało tego karta walk nie jest w 100% skompletowana (nie znamy rywala Kułaka) jednak ja już wybiegam w przyszłość do KSW 22. Składa się na to kilka czynników m. in. to, iż najprawdopodbniej będzie to kolejna gala transmitowana w systemie Pay-Per-View i mimo tego, że nie jestem zwolennikiem tego typu transmisji to w pewnym stopniu dociera do mnie część argumentów o słuszności tego typu przedsięwzięć. Skoro już takie gale mają się odbywać i ludzie mają płacić za subskrycje to przede wszystkim trzeba zachęcić do tego ciekawym fightcard-em nie tylko zagorzałych fanów (którzy nie tylko znają Pudziana czy Chalidowa ale wiedzą kto to jest David Oliva, Rafał Moks czy Kamil Waluś), a także przeciętnego Kowalskiego żeby ten zapłacił 30 zł i oglądał gale poznając z każdą walka dogłębniej ten sport. Federacja już poczyniła kroki w tym kierunku kontraktując Nastule ponadto na gali zobaczymy w obiecanej walce o pas Karola Bedorfa jak również z dużym prawdopodobieństwem Mariusza Pudzianowskiego. Poniżej przedstawie kartę walk jaką bym widział na przyszłorocznej gali i chciałbym poznać wasze opinie na ten temat jak również wasze propozycje walk (jak fani nie mamy wielkiego wpływu na to jednak myśle, że warto przedstawić swoje propozycje).
 
jest temat na ukladanie swoich wlasnych fightcardów więc mogłeś zadać sobie ciupkę trudu i go poszukać, zamiast zakładać nowy temat, któy zaraz będzie zamknięty ...
 
Będzie , nie będzie. Czasem włodarze zaglądają na portal, a nie wyobrażam sobie, by wchodzili w "Fantasy matchmaking" i tam sprawdzali , co my tak naprawdę chcemy (Słodziak pewnie wejdzie ;-) )



Jak redakcja będzie zamykała wszystkie tematy, bo jest skóra, hyde park, newsy userów itp, to brakować będzie dyskucji, bo w zbiorczym często szybko ginie przygniecione innymi tematami.



Ja tam chciałbym zobaczyć Kułak-Materla
 
Zamykam temat. :-) No dobra, przyłączę się do dyskusji. KSW 22 raczej na pewno będzie freakowe, także z chęcią zobaczyłbym pojedynek kaczka - jajcarz albo kaczka - perfumiarz, tudzież kaczka - Logan.
 
Pewnie Karol dostanie walkę o pas z Overeemem i jest to ciekawe zestawienie. Wprawdzie w obronie mógłby walczyć czy z Nastulą czy z Llorentem i te zestawienia by się obroniły, ale ja bym chciał go zobaczyć z Bobby Lashleyem, gdyż byłaby to niezła promocja samego Karola jako figtera (poprzez rozpoznawalność przeciwnika).
 
Nie wiem jak w tym momencie może kogoś jarać zestawienie Materla - Kułak. Przecież pomiędzy nimi jest narazie za duża przepaść...
 
Fightcard jaki najchętniej bym widział na KSW 22:(heavyweight)

heavyweight czyli wszystkie walki w kategorii ciężkiej (wszystkie walki OPEN). KSW ma grono ciężkiej których można rozstawić w ciekwy sposób i do tego zakontrkaotwać dwóch,trzech zawodników i wychodzi świetna rozpiska. Będzie to transmisja płatna więc muszą być freak fight-y (których nie jestem zwolennikiem ale gdyby nie one to większość Polaków nie wiedziała by co to MMA)



Natula vs Ishii/
Thompson

Pudzianowski vs Knothe

Bedorf vs Overeem

Grabowski vs Oliva

Burneika vs Bazelak

Różalski vs TBA (świetny stójkowicz o podobnym doświadczeniu MMA co Różal)

Waluś vs Piliafas

- Walka Natuli z Ishii bądź Thompsonem była by niezwykle ciekawa pod względem sportowym jak i marketingowym jeśli chodzi o Ishii oboje są świetnymi judokami natomiast tak Nastula jak i Thompson toczyli boje na legendarnych galach PRIDE.

- Pudzian miałby ciężki bój ale przygotowania pod okiem trenerów ATT pozwoliłyby na toczenie równorzędnego pojedynku, w którym wszystko moglo by się zdarzyć bo na co stać Karla widzieliśmy w ostatnij walce z Bedorfem.

- Pierwsza walka w historii Federacji o pas wagi ciężkiej i jeśli sprawdzą się przewidywania doczekamy się świetnego pojedynku jeśli Karol poprawi stójke o czym sam mówił po ostatniej walce będzie murowanym faworytem w walce z bardzo doświadczonym doswiadczonym Holendrem, który uległ Dąbrowskiemu i Kicie a zwyciężył Różala.

- Czas najwyższy zakontraktować jednego z najlepszych przy Bedorfie i Kicie jeśli nie najlepszego ciężkiego w naszym kraju czyli Damiana Grabowskiego. Nie jest w chwili obecnej (przynajmniej tak wynika z moich informacji) związany kontraktem z rzadną dużą i wogole z rzadną federacją kontraktem (kontrakt z MMAAttkack jak wiadomo nie obowiązuje z przyczyn oczywistych) a tak jedna jak i druga strona wyrażają chęć współpracy. David Oliva wydaje sie byc idealnym rywalem dla Grabowskiego tym bardziej ze ma kontrakt z KSW a wlodarze oznajmili ze Amerykanina zobaczymy jeszcze w Polsce. Jestem ciekaw przebiegu walki ale zdecydowanym faworytem jest PolishPitbull.

-Tym razem walka freak fight-owa ze względu na Pay-Per-View wydaje sie byc logicznym zakontraktowac Burneike i zestawic go z Bazelakiem ktoremu jak wiemy KSW nie zamknelo drogi. Tym razem nie bylo by zdecydowanej przewagi Litwina pod wzgledem wagi i sily gdyz Bazelk to byly strongman i "jakas" stycznosc ze sportami walki mial. Ciezko przewidziec wynik a w przypadku podkniecia sie Pudziana zwyciezca tej walki wydawalby sie dobrym rywalem czego Mariuszowi nie zyczymy.


- Problem z wytypowaniem rywala mam z Marcinem Różalskim. Rywal powinien być swietnym stojkowiczem w podobnym wieku i z podobnym doświadczeniem w MMA o znanym nazwisku......

- Kamil Waluś vs Christos Piliafas zestawienie, ktore mysle interssowalo by przede wszytskim bardziej zagorzalych fanow MMA. Grek juz nie powiniem miec cisnienia przed walka jak to bylo z Pudzianem i czym niektorzy mowili a Walus moglby wreszcie pokazac co potrafi w MMA. Mimo iż nie są to wielkie nazwiska to walka moglaby sie okazac niezwykle interesujaca.
 
@ szady: nie pamiętam , ale z Loganem na pieńku chyba nie mam/miałem..? Z pozostałymi z mej strony w sumie też luz.



@pool: niektóre zestawienia do bani (ja tam Burnaikę, Bazelaka i Graka nie chcę więcej widzieć)
 
Waluś, Burneika v Bazelak warte PPv tak jak ksw 20. piliafas tez pokazał, że warto dopłacać za jego walki bo jest tak wspaniałym zawodnikiem ...
 
Tak jakby zakładający temat był fanem od ostatniej gali. Wysil się troszkę bardziej skoro zakładasz taki temat.
 
Zapewne wiesz, ale dla ścisłości napiszę, że od rozpisek masz Fantasy Matchmaking. Tam kieruj swoje przemyślenia w postaci rozpisek, tak jak to robią inni użytkownicy i nie zakładaj niepotrzebnych tematów.
 
Ja chętnie zobaczył bym walkę Grabowskiego (o ile go zakontraktują) z Overeemem i zwycięzca tej walki z Coco o pas heavyweight
 
Jest Pudzian i Nastula więc freaków na rozpisce nie trzeba. Napewno ściągnięcie Overeema na walkę o pas z Bedorfem będzie rozsądnym wyjściem. Występ Janka ( jeśli będzie w stanie walczyć w lutym) z solidnym rywalem również jest starciem, na które czekam na KSW 22.
 
To ma sie sprzedac dobrze tez nie jestem zwolennikiem takich walk jak burneika czy bazelak ale to ma kupic przecietny kowalski
 
Jak mówiłem, Nastek i Pudzian wystarczą, dobrze sprzedadzą galę. Jedyny sensowny freak to Burneika. Reszta nie wpływa znacząco na ilość PPV.
 
Waluś powinien wreszcie dostać jakiegoś zawodnika, który stawi mu jakiś opór. Bazelaka to ja bym w ogóle nie chciał widzieć w KSW, ani on jest jakiś świetny, ani publiki zbytnio nie przyciągnie. A Burneice dziękujemy, spełnił swoje zadanie, skończył "karierę" Najmana, chociaż teraz się okazuje, że nie do końca. Reszta walk może być, jest całkiem niezła.
 
Ja widziałbym to mniej-więcej tak. :-)



Walka Wieczoru



110kg: Paweł Nastula (4-4) vs Satoshi Ishii (4-2)



Walka o Międzynarodowe Mistrzostwo KSW w Wadze Półciężkiej



93kg: Jan Błachowicz (16-3) vs Gilbert Yvel (38-16)



Walka o Międzynarodowe Mistrzostwo KSW w Wadze Ciężkiej



110kg: Karol Bedorf (8-2) vs Valentjin Overeem (30-27)



Extrafight



110kg: Mariusz Pudzianowski (5-2) vs Oli Thompson (9-4)



84kg: Krzysztof Kułak (25-12)/TBA vs Matt Horwich (27-21)/Jay Silva (8-6)*



84kg: Marcin Naruszczka (11-1) vs Gregory Babene (15-10)



70kg: Anzor Azhiev (3-0) vs Conor McGregor (11-2)







*Zwycięzcy z KSW 21
 
Ja bym chcial zobaczyc coś takiego :)



1. Anzor Azhiev vs Ivan Buchinger Słowak ( kolesia widziałem ostatnio na Cage Warriors z Gonzalezem rekord 20-3 wg. Sherdoga), więc wydaje mi sie, że byłby dobrym zawodnikiem chociaz wydaje mi się, że nie przyjął by walki :)



2. Waluś vs Piliafas ( słyszałem o tym pojedynku gdzies i podoba mi się to zestawienie ) lub Moks vs Naruszczka ( po prostu o życie w KSW bo nie wątpie żeby po 3 i 2 porażce dalej K&L ich promowali )



3. Rożalski vs Zwycięzca Andryszak vs Włodarek ( Chciałbym, by którys z nich wypromował się na Rożalu, którego bardzo szanuje i gdyby wygrał to wskakuje na miejsce czołowego ciężkiego w Polsce, więc dla niego też są jakieś plusy w razie wygranej )



4. Bedorf vs Overeem o Pas KSW ( Bardzo ciekawa walka dla mnie)



5. Nastula vs Thompson ( Dobra walki do wypromowania, obydwaj byli zawodnicy Pride )



6. Błachowicz vs Sobral ( lecz chyba ta walka nie dojdzie do skutku ze względu na kontrakt z ONE FC Babalu) a druga możliwość dla Janka to Gilbert Yvel o ile dobrze napisałem ( Mega doświadczenia Mega Walki i myślę, że byłaby to za******* walka )



7. Pudzianowski vs Oli Thompson ( na PPV walka idealna do wypromowania dwóch Strongmanów jeden z doświadczeniem w UFC dlaczego nie? :)



Wiadomo, że do wszystkich walk takich nie dojdzie ale życzyłbym sobie takiej rozpiski z POMPĄ!!! :)



5.
 
Tyle osób narzekało na rozpiskę ksw 20, a teraz w proponowanych rozpiskach znowu się pojawią nazwiska Waluś, Różalski.
 
Różalski vs TBA (świetny stójkowicz o podobnym doświadczeniu MMA co Różal)







- Kamil Waluś vs Christos Piliafas zestawienie, ktore mysle interssowalo by przede wszytskim bardziej zagorzalych fanow MMA. Grek juz nie powiniem miec cisnienia przed walka jak to bylo z Pudzianem i czym niektorzy mowili a Walus moglby wreszcie pokazac co potrafi w MMA. Mimo iż nie są to wielkie nazwiska to walka moglaby sie okazac niezwykle interesujaca.


HAHHAHAHHAHAHAHAAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHA



You made my day pal.



Różal to się nadaje na galę we władywostoku żeby nikt go nie widział i nie kojarzył z polskim mma.



Philiafas? Kolejny przylot po hajs i figo fago do swojej dupy. Mam nadzieje że nigdy go już nie zobaczę i jego back fista którym mało nie zahaczył o telebim.



Moja rozpiska? Wyjebać celebrytów i opłacić normalnych zawodników a nie emerytów i kochających kamerę PR'owców.
 
Nom tak ale myślimy realnie no kur** obydwaj wygrali ostatnio w jakim stylu i z jakimi przeciwnikami to nie komentuje ale wygrali :) więc to napewno z KSW z nich nie zrezygnuje taka prawda ... Jak już oni maja być to chce taką rozpiskę i tyle
 
Nom tak ale myślimy realnie no kur** obydwaj wygrali ostatnio w jakim stylu i z jakimi przeciwnikami to nie komentuje ale wygrali :) więc to napewno z KSW z nich nie zrezygnuje taka prawda ... Jak już oni maja być to chce taką rozpiskę i tyle


Osobiście zestawiłbym Piliafasa ze zwycięzcą walki Waluś - Oliva, która swoją drogą musi się odbyć. I to na gali, która na pewno nie będzie w systemie PPV.
 
Chciałbym zobaczyć na tej gali Nastule, Janka, Pudziana, Bedorfa o pas, Anzora, Moksa i byłbym bardzo zadowolony jakby udało się zakontraktować Grabowskiego.
 
Moja propozycja fightcardu (jak już powstał osobny temat...)



KSW 22



czas: styczeń/luty 2013



miejsce: Wrocław, Hala Stulecia



transmisja: PPV



Walki wieczoru:



120 kg: Paweł Nastula vs Satoshi Ishii - eliminator do walki o pas mistrza KSW w wadze ciężkiej



93 kg: Jan Błachowicz vs Gilbert Yvel - walka o pas mistrza KSW w wadze półciężkiej



Pozostałe:



Open: Mariusz Pudzianowski vs Alexandru Lungu



120 kg: Karol Bedorf vs Valentijn Overeem - walka o pas mistrza KSW w wadze ciężkiej



70 kg: Anzor Azhiev vs Kazuki Tokudome



120 kg: Kamil Waluś vs Christos Piliafas



84 kg: Marcin Naruszczka vs Daniel Dowda
 
Osobiście zestawiłbym Piliafasa ze zwycięzcą walki Waluś - Oliva, która swoją drogą musi się odbyć. I to na gali, która na pewno nie będzie w systemie PPV.






you-mad-15361-1260256232-214.jpg
 
Tez bym najchetniej ogladal zawodnikow MMA z krwi i kosci rezygnujac z celebrytow ale fakt jest taki ze gdyby nie celebryci to Polskie MMA nie bylo by w tym miejscu w ktorym jest. Nasze spoleczenstwo oglada gale bo wlaczy na niej Pudzin czy Koksu, bardziej ineteresuja ludzi, ktorzy nie interesuja sie tym sportem na codzien walki o zadnym poziomie sportowym niz te ktore sa kwintesencja tego sportu. Tak jest i dopoki prawdziwi fighterzy nie stana sie w pewien sposob "celebrytami" (jak w tej chwili jest przede wszytkim MAMED) organizatorzy gal (w tej chwili niestety mowa tylko o KSW) beda musieli kontraktowac Pudziana (o ktorym mozna mowic wiele rzeczy ale gdyby nie jego walki to wiekszosc ludzi w naszym kraju nie wiedzialo by co to znaczy MMA) tak aby przyciagnac kibicow przed telewizory bo z wypelnieniem hal nie bedzie problemu nawet bez Pudziana czy Mameda.
 
Osobiście zestawiłbym Piliafasa ze zwycięzcą walki Waluś - Oliva, która swoją drogą musi się odbyć. I to na gali, która na pewno nie będzie w systemie PPV.


Ja bym odwrotnie zestawil gdyz wedlug mnie Oliva jest na zdecydowanie wyzszym poziomie sportowym niz Piliafas wiec logicznym byloby zestawic Walusia , ktory jest na poczatku swojej drogi sportowej z teoretycznie slabszym rywalem jakim jest grek a w kolejnej walce zakladajac ze zwyciezszy z wymagajacym Oliva
 
A czemu nikt z was nie daje do fightcardu Rafała Moksa? ten zawodnik zasługuje i musi bić się częściej niż raz na rok.
 
Back
Top