KSW 21 - trailer

Już jeden robiłem, na początku samym.. Bardzo się zastanawiam nad nowym, jest jeszcze pomysł (podesłany zresztą przez Hubiego), żeby zrobić trailer w stylu najlepszych zawodników z Rosji tylko że z Polakami. Ale na wszystko potrzeba czasu. ;)
 
Jeszcze raz podkreślę że zajebiście.



Moim zdaniem powinienes dostac propozycję od KSW żeby z nimi współpracować co do tworzenia trailerów i zapowiedzi walk + do tego jeszcze muzyka Matheo i było by idealnie



Słodziak napewno widział Twoje produkcje.
 
@up



Tylko po co KSW ma mu za to płacić, jeżeli ziomek robi to za darmo z własnej nieprzymuszonej woli? :-)
 
Świetna robota. Jak zwykle. Rób to dalej i rozwijaj się, bo będziesz mógł z tego żyć w przyszłości ;)
 
Muzyka z Ostatniego Samuraja ale zawsze będzie mi się kojarzyć z highlightem Machidy z Youtube :) Moim zdaniem trailer super, tylko minimalnie za krótki. Więcej Kułaka mogłeś dorzucić, jeszcze jakieś akcje Mańkowskiego z walki z Naruszczką, coś ;) Czekam na kolejne twoje prace!
[to ten HL]
 
Mało mam ostatnio czasu, ale tym materiałem zmotywowałeś mnie do działania :D także mam nadzieję, że niedługo :)
 
Dobra robota mrF. - bedziesz jeszcze tworzyl jakies trailery do KSW 21?



Jesli tak to Swoon- Chemical Brothers jako podklad muzyczny bylby wyyypas ;)
 
Dzięki! :)



Od 17-stki nie opuściłem żadnego więc i w listopadzie się pojawię ;) A czemu pytasz? :)
 
Muzy nie słyszę tu, bo głośników brak, ale wydaje się spoko. Zastanawiam się skąd te urywki sklejałeś, z każdej gali, bo masz je na kompie?Gratulacje, że Ci się chce :-)



PS: Zeszłej nocy miałem dziwnie realny sen. Mamed na "białym ringu" walczył z kimś z bazy przede wszystkim BJJ. Doszło do zwarcia/klinczu, rywal szybko wciągnął Mameda do gardy, zapiął armbara, choć mimo to groźnie to nie wyglądało... i w tym momencie Mamed odklepał w takim stylu jakby matą była głowa rywala. Normalnie 5-uderzeniowy GnP w matę w celu poddania się, aż sędzia nie zrozumiał, więc po paru sekundach Mamed ponowił ten ruch... Po przebudzeniu ucieszyłem się, że nie będę musiał słuchać/czytać tłumaczeń Mameda, czemu, dlaczego...tylko to się po prostu nie wydarzyło :-) Lepiej bym nie miał proroczego snu ;)
 
Wszystkie walki ściągam z ipli :) Nie muszę ściągać całych gal, wtedy chyba by mi się nie chciało pobierać 2-3 godzinnej gali dla np. 3 sek urywku :D
 
@mrfreakz



Chciałem sobie dzisiaj przypomnieć Twoje promo do JDS vs. Cain 2, a tu dupa:-) Wiesz dlaczego usunęli? I dlaczego dopiero teraz skoro coś było nie tak?
 
Własnie się zalogowałem na konto bo na poczcie nic nie ma.. Faktycznie usunęli. Kurwa 200 tyś wyświetleń ponad, ja pierdole no nie wyrobię chyba. Pierwszy film jaki mi usunęli. Ciekawe czy to było roszczenie UFC, któregoś z wydawców utworów, czy po prostu jakieś kurwy nazgłaszały naruszenie zasad.

I weź tu się staraj coś fajnie zmontować. W każdej chwili te kurwy Ci mogą usunąć.



"Co najmniej jeden z Twoich filmów został zgłoszony przez Społeczność YouTube jako nieodpowiedni. Zgłoszone filmy są sprawdzane przez zespół YouTube pod kątem zgodności z naszymi Wytycznymi dla społeczności. Po zapoznaniu się z poniższymi filmami stwierdziliśmy, że zawierają one treści naruszające nasze wytyczne. Filmy te zostały wyłączone:
UFC 155: Junior Dos Santos vs. Cain Velasquez II Promo - (mrfreakz95)

Twoje konto otrzymało jedno ostrzeżenie związane z Wytycznymi dla społeczności. Ostrzeżenie przedawni się za sześć miesięcy. Dalsze naruszenia wytycznych mogą spowodować tymczasową utratę możliwości przesyłania treści do YouTube i/lub trwałe usunięcie Twojego konta.

Aby dowiedzieć się więcej o Wytycznych dla społeczności YouTube i sposobach ich egzekwowania, odwiedź Centrum pomocy."

Społeczność? Czyżby jakieś zazdrosne kurwy?



Ostrzeżenia dotyczące praw autorskich - Ma dobrą opinię

Roszczenia dotyczące identyfikacji treści - Ma dobrą opinię

Wytyczne dla społeczności - Nie ma dobrej opinii
 
A nawet jeśli to UFC, to czemu temu całemu Fejsikowi nie usuną żadnego ? Chyba bardziej się wyróżniają, bo mają najwięcej wyświetleń...
 
Współczuje, chujnia :/ Moze to inni twórcy takich filmików, by pozbyć się konkurencji przed nadchodzącym pojedynkiem Cain-JDS.
 
Back
Top