KSW 21 - trailer

mrfreakz

Maximum FC
Lightweight
Siemano, przedstawiam wszystkim mój najnowszy trailer nadchodzej gali KSW 21. :-) Tak jak zwykle, liczę na jak najwięcej komentarzy. Mam nadzieję, że się spodoba. Pozdro ! :-)



 
zajebisty. właśnie ta długosć jest ekstra filmik. fajnie buduje napięcie i na koniec zostawia w napięciu i oczekiwaniu na grudzień
 
W sumie brakuje tylko na koncu jakiegos efektownego plakatu/grafiki :-)



Good job.
 
Właśnie chciałem dać na końcu to co jest w oficjalnym trailerze na koniec, ale nie dało się pobrać trailera z YT nie wiem czemu...
 
Bez przesady, u mnie tylko raz był dubstep, chyba że masz na myśli ogólnie trailery KSW. :-)
 
Jeden minus - niezrozumiały komentarz w tle. Brzmiało to jak jakies pierdzenia. Nic nie szło usłyszeć. A tak to spoko.
 
@Arlovski



W którym momencie nie rozumiesz komentarza ? Ja u siebie rozumiem wszystko :)



@Górnik



Dzięki! :) Cóż 10 000 zł wygrała reklama nagrywana w studiu przez profesjonalną firmę, więc byłem bez szans.



Ale 24. października ogłoszą, kto zgarnia grę (kilka ich tam mają). Może akurat. ;)
 
Muzyka jest normalnie. :)



Po prostu strasznie głośny był aplaus widowni (i tak sobie ten komentarz do mp3 wyciagnalem i przefiltrowałem po swojemu, niestety niewiele dało), co spowodowało, że nie mogłem dać go głośniej, bo brzmiałoby to tragicznie, nie słyszałbyś wogóle muzyki. :)
 
Szczerze? Zastanawiam się nad trailerem któreś walki a może nawet kilku. :) Zależy jak będzie z czasem. ;)



Dzięki panowie! :)
 
Prędzej nazwałbym to zajawką niż trailerem (za krótkie na trailer) jednak mniejsza o nazewnictwo - jak zawsze świetna robota ;)
 
No a jak, nic się nie rozwijam, ciągle robię w Movie Makerze, zero dopasowania, Ameryki nie odkryłeś. A do osiągnięcia tych 200 000 wyświetleń przy trailerze Dos Santos - Cain 2 użyłem autoodświeżania, niezły bajer, tutaj chyba też sobie włączę na parę tygodni... Założyłem także ponad 900 kont, żeby sobie podłapkować video. :-)
 
Akurat ten trailer tak mocno mi się nie spodobał jak poprzednie prace.







Właśnie patrząc na wynik Twojego traileru JDS-Cain, celowałeś w ok. 100 tyś z tego co pamiętam? I dwa razy lepiej się udało, ale zasłużyłeś, najlepsza Twoja praca.
 
To już masz 200 tys wyświetleń? Wow. :) Jak już gdzieś pisałem, tamten trailer to Twoje najlepsze dzieło. Ten tutaj zresztą bardzo zacny, tak trzymaj. Tak jak Ruff już pisał, dobrze, że nie ma dubstepu. ;)
 
i wydalo sie ze freakz to kolejne konto kaczki, tylko nie ustawione na trolling :P
 
Patrząc na obecny wynik, już celuję w pół miliona do 29 grudnia. Zobaczymy czy się uda. :-)



No trudno nie każdemu musi się podobać. Mam nadzieję, że trailer walki Overeem - Dos Santos/Cain przebije ten z UFC 155.:-)
 
Back
Top