KSW 20 Short Unofficial Trailer

Podoba mi się podkład, gdybym miał się przyczepić - mało dynamiczny (za mało fragmentów walk...)


Czekam na dłuższą wersję, a ten trailer zamieszczam na twitterze :)
 
Jakas moda na dubstepy w trailerach MMA, czy co? :D Widac, że troche wzorowaleś się na trailerze oficjalnym. I przydałyby się jakieś nowe sceny. Najlepszy moment z Le Bannerem.
 
Official lepszy ale i tak gicior.



@Frost <- dubstep jest teraz ogólnie modny...
 
dubstep jest teraz ogólnie modny...


Wiem, ale ostatnio zaczał się pojawiać w zwiastunach MMA. W boksie i innych dyscyplinach raczej tej muzyki nie uświadczysz.
 
Troche nie pasuje do zwiastunu muzyka , niby dubstep powinien byc dobry , ale jednak coś mi nie gra, nie zgrało się dobrze to z trailerem.
 
Jak zrobią promo walki Andrew vs Riddick: Unfinished Bussines(!?) i podłożą dstep to padne rotflem...
 
Dobry Trailer, Dobra Muzyka, ale do Nicka jeszcze Ci troche brakuje... musisz bardziej rozwinąć swój umyśł oraz skupić się bardziej na detalach jak i małych szczegółach, a twoja nauka zostanie wynagrodzona w przyszłości.
 
Rozpłaczcie się, że jest taka muzyka... ludzie mają różny gust ja np rocka i metalu nie potrafie słuchać i jakoś nikt mnie nie żaułuje jak w jakichś trailerach leci...
 
To prawda, brzmi jak srający deceptikon ale czasem nadaje się jako tło lecz nigdy jako motyw przewodni. Do remixów, jako ścieżka dźwiękowa w jakiś zwiastunach czy filmikach ale nigdy na pierwszym planie.
 
Mało kto lubi słuchać odgłosów z remontowanego mieszkania a tym bardziej średnio one pasują do trailera. Poza tym mi się podoba.
 
Trailer oki, ale jest niestety zbyt mocno wzorowany na oficjalnym. Muz wręcz ta sama, tam i tu. Widze, że napisy się przydały :)
 
Tak myślałem, że zdania będą podzielone :)) Dłuższa wersja będzie miała podkład taki jak zawsze u mnie :) Mam nadzieję, że tam się nie zawiedziecie. :) A co do dubstepu to to był mój debiut także wyszło jak wyszło ;) Ale dzięki bardzo za wszystkie komentarze. :-)
 
Mogło być lepiej, wizualnie poziom trzyma ale tak jak mówili poprzednicy : "wiertarka" do zmiany :-)
 
Back
Top