KSW 20 Short Unofficial Trailer

stasinek34

KSW
Heavyweight
Podoba mi się podkład, gdybym miał się przyczepić - mało dynamiczny (za mało fragmentów walk...)


Czekam na dłuższą wersję, a ten trailer zamieszczam na twitterze :)
 

FrostBite

Maximum FC
Lightweight
Jakas moda na dubstepy w trailerach MMA, czy co? :D Widac, że troche wzorowaleś się na trailerze oficjalnym. I przydałyby się jakieś nowe sceny. Najlepszy moment z Le Bannerem.
 
M

Mariusz Olkiewicz

Guest
Official lepszy ale i tak gicior.@Frost <- dubstep jest teraz ogólnie modny...
 

FrostBite

Maximum FC
Lightweight
dubstep jest teraz ogólnie modny...


Wiem, ale ostatnio zaczał się pojawiać w zwiastunach MMA. W boksie i innych dyscyplinach raczej tej muzyki nie uświadczysz.
 

HubiSSJ3

UFC
Light Heavyweight
Troche nie pasuje do zwiastunu muzyka , niby dubstep powinien byc dobry , ale jednak coś mi nie gra, nie zgrało się dobrze to z trailerem.
 
M

Mariusz Olkiewicz

Guest
Jak zrobią promo walki Andrew vs Riddick: Unfinished Bussines(!?) i podłożą dstep to padne rotflem...
 

Derek Chisora

Jungle Fight
Middleweight
Dobry Trailer, Dobra Muzyka, ale do Nicka jeszcze Ci troche brakuje... musisz bardziej rozwinąć swój umyśł oraz skupić się bardziej na detalach jak i małych szczegółach, a twoja nauka zostanie wynagrodzona w przyszłości.
 

B00YAK

Bellator
Featherweight
Rozpłaczcie się, że jest taka muzyka... ludzie mają różny gust ja np rocka i metalu nie potrafie słuchać i jakoś nikt mnie nie żaułuje jak w jakichś trailerach leci...
 
M

Mariusz Olkiewicz

Guest
To prawda, brzmi jak srający deceptikon ale czasem nadaje się jako tło lecz nigdy jako motyw przewodni. Do remixów, jako ścieżka dźwiękowa w jakiś zwiastunach czy filmikach ale nigdy na pierwszym planie.
 

Mineralny

Brutaal
Lightweight
Mało kto lubi słuchać odgłosów z remontowanego mieszkania a tym bardziej średnio one pasują do trailera. Poza tym mi się podoba.
 

Anonymous

NoLife FC
Trailer oki, ale jest niestety zbyt mocno wzorowany na oficjalnym. Muz wręcz ta sama, tam i tu. Widze, że napisy się przydały :)
 

mrfreakz

Maximum FC
Lightweight
Tak myślałem, że zdania będą podzielone :)) Dłuższa wersja będzie miała podkład taki jak zawsze u mnie :) Mam nadzieję, że tam się nie zawiedziecie. :) A co do dubstepu to to był mój debiut także wyszło jak wyszło ;) Ale dzięki bardzo za wszystkie komentarze. :-)
 

Boomster

EFC Africa
Bantamweight
Mogło być lepiej, wizualnie poziom trzyma ale tak jak mówili poprzednicy : "wiertarka" do zmiany :-)
 
Top