KSW 19 - Pierwsza zapowiedź

mrfreakz

Maximum FC
Lightweight
Siema. Przedstawiam krótką zapowiedź zbliżającego się dużymi krokami KSW 19 :-) Liczę na jak najwięcej szczerych opinii. Pozdrawiam.



 
spoko,ale po co to wstawiasz w kilku tematach? Raz w odpowiednim na pewno wystarczy,aby każdy zobaczył :)



Jeszcze nie mogę zobaczyć, bo w robocie głosników nie mam, ale napewno podzielę się opinią:)
 
Yagiel, wstawiłem to do tematu KSW 19 bo nie wszyscy siedzą na cohones, część czyta newsy i komentuje z mmarocks.pl a tam tego nie widać :)
 
Bardzo ładnie. Siadaj, 5- :)



"Kilka milionów" zamień na "miliony". Mniej podwórkowo.
 
No już teraz to za późno.. :) Pisałem tak jak było w notce pod plakatem KSW 19..



Dzięki bardzo!
 
Najpierw obejrzałem, a potem przeczytałem, że to nie oficjalny trailer więc skoro zaakceptowałem tzn, że dobry. Parę rzeczy Mnie zdziwiło jak no. brak jakości HD czy prawidłowo napisane nazwisko Mameda, zgodnie z polskim dowodem ale ogólnie Ok.
 
Hehe sorki, jak skończe to założe nowy temat :D A zapowiedź bardzo fajna oczywiście, pozdro :)
 
Jak dla mnie spoko, z jedną uwagą, że w momencie przedstawiania zawodników, powinno być to trochę żywsze z większym • pierdolnięciem • . :) Ale to tylko moja subiektywna opinia, każdy lubi co innego :)
 
Siadam na kompa, odpalam przeglądarkę, wchodzę na cohones, przeglądam na szybkiego nowości i dostrzegam jakąś zapowiedź KSW 19. Co robi normalny człowiek w tej chwili? Wciska play, więc i ja to zrobiłem. Po obejrzeniu stwierdziłem, że KSW wypuściło bardzo dobry materiał jednak nagle po lewej stronie posta dostrzegam nazwę użytkownika mrfreakz, a nad filmikiem tekst:

Siema. Przedstawiam krótką zapowiedź zbliżającego się dużymi krokami KSW 19:-) Liczę na jak najwięcej szczerych opinii. Pozdrawiam.


WTF???:-)



Podsumowując, jesteś kozak i oby tak dalej :-)
 
Mrfreakz - teraz ja miałbym do Ciebie prośbę. Pisałeś, że masz możliwość ściągać filmiki z obojętnie jakich stron. Mógłbyś dla mnie pobrać w wolnym czasie kilka(naśćie) walk, a potem wrzucić np. na fileserve? Trochę mi zależy, a samych downloadów nie znalazłem. W razie czego pisz na [email protected]



Pozdro! :-)
 
ściągnij Internet Download Manager'a :) to wszystko :)



jak go zainstalujesz i wogóle to pod każdym video do obejrzenia w necie będzie pokazywać się taki przycisk "pobierz z tej strony" czy cos takiego, klikasz i pobierasz :) (format .flv)
 
Back
Top