KSW 19 - Pierwsza zapowiedź

Wielkie dzięki mrfreakz! Znalazłem całkiem sporo walk Penna w HD i teraz mam już całą jego karierę, dobry program :p
 
OK, powiedz jeszcze jak pobierać wideo w HD? Cały czas mi się zapisuje jako 360p.
 
http://keepvid.com/ i pobierasz filmik w jakiej chcesz jakości, jest też kilka formatów do wyboru :)
 
Dobra, nieważne. Już wiem jak pobierać w HD.



Dzięki kyfu za radę, chociaż na razie próbuję z tym IDM :)
 
Po prostu klikasz krzyzyk w przy tym guziku, ustawiasz HD w odtwarzaczu wtedy znow Ci wyskoczy ten guzik, tym razem z plikiem w HD :)
 
Którą wersję Internet Download Managera ściągnąć? Podajcie jakiś link do polskiej pełnej wersji - dzięki
 
http://www.programosy.pl/program,internet-download-manager.html







radziłbym jednak JDownloader
 
Ostatnio w pebie mam tak, że linki są poprzerywane ... i nie mogę prawie nic ściągnąć - też tak masz Cactus?
 
Tak, ostatnio coś takiego wprowadzili.



Na samej górze posta masz taką małą grafikę i napis, np."przeciągnij ołówek do koła". Musisz złapać taki obrazek, upuścić w kole i wtedy pokażą się pełne linki do pobierania.
 
Serio dużo wiesz:-)



Dzięki z chomira zassałem- zainstalowałem,



A Panie Freakz - jestem Twym dłużnikiem za ten program:-)
 
Jak ktoś już wcześniej zauważył białe napisy są trochę dziwne. Moim zdaniem nie pasują do reszty ale ogólnie to REWELACJA. KSW może zwolnić tych swoich speców od trailerów i śmiało Ciebie zatrudnić.
 
@up



Nie powiedziałem, że mi się trailer nie podoba tylko, że napisy nie pasują do reszty. Daj może mniejsze w lewym dolnym rogu najlepiej z jakimś małym efektem i pewnie to fajniej będzie wyglądać. A ogólnie to tak jak napisałem REWELACJA jak dla mnie.
 
Próbój z tymi napisami pokombinować i cv możesz do KSW wysyłać :). My Cię chętnie poprzemy.
 
hehe :D po pierwsze nie jestem pełnoletni (co można wywnioskować z mojego nicku na youtube), po drugie to oni z vitaminaCinema wspolpracuja juz od dawna, a po trzecie to kto by mnie poparł :D aczkolwiek pomarzyć zawsze można :)
 
My byśmy cię poparli, ja mam w nicku 25, i nie oznacza to roku mojego urodzenia, ani wieku, tylko nr dziennika z Technikum, bo miło wspominam chwile tem spędzone. Ja bym z takim talentem coś robił.
 
Back
Top