Książki

czołem Panowie,nie wiem czy to odpowiedni temat ale czuje nieodparta potrzebe pochwalenia sie jaką mam zajebistą żone i jaki prezent mi ostatnio sprawila.coprawda to nie jest stricte książka a raczej album z opisami badz ilustrowana historia ale czyta i oglada sie naprawde zajebiscie,do tego naprawde starannie wydana i oprawiona.z uwagi na to ze UFC wypuscilo ja w 2015 to siłą rzeczy Asia albo rudy nie sa jakos szczegolnie eksponowani jak np ronda,Bones ,Robbie czy Andy.enyłej czekam na nastepne wydanie z huyem w ręku bo warto. pozdro pdw
View attachment 5787 View attachment 5786
Kiedy kobieta daje Ci ksiazke z obrazkami.. wiec,ze cos sie dzieje.
 
Pracuje na kolei, umiem odczepiać wagony.
Daj namiary na żone
Gosciu,a po co ci namiary na moją żone?Co ona jest,obiekt w google maps czy syryjski blok do zbombardowania?Wnioskuje że chciałeś być zabawny,a jako iż ja jestem tu nowym oplotem to wstrzymam sie od nazwania Cie chujem,powiem tylko że jak preferujesz żarty z cudzych żon to musisz liczyć sie z tym,że ktoś odbierze Ci kiedyś troche zdrowia,ja osobiście nie zastanawiałbym sie długo przed dobitnym wytłumaczeniem takiemu delikwentowi co i jak powiedział źle za takie teksty w realu.Być może źle Cie zrozumiałem kolego albo jestem przewrażliwiony ale ja z czyichś rodzin,żon,bliskich nie żartuje i tego samego wymagam od innych,dlatego prosze-dla dobra nas obu nie rzucaj więcej takimi tekstami w moją strone przyjacielu.
 
Gosciu,a po co ci namiary na moją żone?Co ona jest,obiekt w google maps czy syryjski blok do zbombardowania?Wnioskuje że chciałeś być zabawny,a jako iż ja jestem tu nowym oplotem to wstrzymam sie od nazwania Cie chujem,powiem tylko że jak preferujesz żarty z cudzych żon to musisz liczyć sie z tym,że ktoś odbierze Ci kiedyś troche zdrowia,ja osobiście nie zastanawiałbym sie długo przed dobitnym wytłumaczeniem takiemu delikwentowi co i jak powiedział źle za takie teksty w realu.Być może źle Cie zrozumiałem kolego albo jestem przewrażliwiony ale ja z czyichś rodzin,żon,bliskich nie żartuje i tego samego wymagam od innych,dlatego prosze-dla dobra nas obu nie rzucaj więcej takimi tekstami w moją strone przyjacielu.
Nie bądź taki.
jebnij mu
 
@VoRaNeK może znajdziesz gdzieś pełną książkę "Nowy Patrol" Sergieja Łukjanenki? Raz pobierałem z chomika, ale usuneli, pliku nie mam, teraz tylko wszedzie platne wersje...
 
@VoRaNeK może znajdziesz gdzieś pełną książkę "Nowy Patrol" Sergieja Łukjanenki? Raz pobierałem z chomika, ale usuneli, pliku nie mam, teraz tylko wszedzie platne wersje...
ewppsxaz3zwd.png

:DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC:

http://ujeb.se/FRcOf
 
July 1914. Countdown to war | Sean McMeekin

Ksiazka opisuje wydarzenia od zamachu na arcyksieca Ferdynanda do wybuchu I wojny swiatowej. I musze przynac dzialo sie. ze ho ho. Nie bede wchodzil w szczegoly, ale warto siegnac po te pozycje bo w bardzo przejrzysty sposob skompilowala i objasnila zakulisowe dzialania politykow poszczegolnych panstw, ktore w efekcie doprowadzily do wybuch pierwszej globalnej wojny. Powiem tak - glowa mala. Warto siegnac nawet jesli ktos niespecjalnie przepada za historia.
:penn:
 
Poleca ktoś jakieś dobre książki o tematyce post-apokalipsy? Drugie pytanie czy książka The Road jest warta przeczytania jak obejrzałem film?
 
Moim zdaniem nie. Z tego co pamietam (pare dobrych lat temu to czytalem/ogladalem) to film zawarl wszystko co bylo warte zawarcia z ksiazki.

Jestem legenda moze. Warto nawet jesli widzialo sie film.
Co do "The Road", zarówno książka i film bronią się doskonale, ale tak jak piszesz jest to dość wierna adaptacja.
Zaś jeśli chodzi o "Jestem Legendą", polecam w oryginale bo polskie tłumaczenie jest co najmniej kiepskie.
 
July 1914. Countdown to war | Sean McMeekin

Ksiazka opisuje wydarzenia od zamachu na arcyksieca Ferdynanda do wybuchu I wojny swiatowej. I musze przynac dzialo sie. ze ho ho. Nie bede wchodzil w szczegoly, ale warto siegnac po te pozycje bo w bardzo przejrzysty sposob skompilowala i objasnila zakulisowe dzialania politykow poszczegolnych panstw, ktore w efekcie doprowadzily do wybuch pierwszej globalnej wojny. Powiem tak - glowa mala. Warto siegnac nawet jesli ktos niespecjalnie przepada za historia.
:penn:
Rzeczywiście bardzo ciekawa pozycja. Wiesz może czy jest to wydane po Polsku, a jeśli tak to gdzie mozna kupić? Dla siebie ogarnąłm ebooka EN ale chciałem dla taty kupić
 
Co do "The Road", zarówno książka i film bronią się doskonale, ale tak jak piszesz jest to dość wierna adaptacja.
Zaś jeśli chodzi o "Jestem Legendą", polecam w oryginale bo polskie tłumaczenie jest co najmniej kiepskie.

Jestem legendą widziałem tylko na amazonie za 8$ + wysyłka, opłaca się?
 
Na "Jestem Legendą" bardzo się zawiodłem. Książka totalnie inna niż film (który był słabszy od książki), ale i tak oceniłbym ją jedynie na nieco ponad przeciętną.

Dzieci z bullerbyn.

Muszę sobie przypomnieć tę lekturę bo pamiętam, że bardzo, ale to bardzo mi się podobała w młodości.

Jaka jest jedna książka, która wywarła na was największy wpływ?

Jeszcze nie mam takiej książki.
 
Muszę sobie przypomnieć tę lekturę bo pamiętam, że bardzo, ale to bardzo mi się podobała w młodości.

Polecam.



A już całkiem poważnie to na różnym etapie życia różne książki wywierały na mnie duże wrażenie. Jednak nie czytałem żadnej książki, w ktorej zawarte byłyby prawdy, o których nie miałem wcześniej pojęcia, a rozświetliły by mi drogę na resztę mego życia:boystop:
 
Back
Top