Książka Jiu-Jitsu brazylijskie - Alexandre Paiva, Sebastian Słowek

Player26

Oplot Challenge
Heavyweight
Czytał ktoś? Zastanawiam się czy kupić. http://www.gandalf.com.pl/b/jiu-jitsu-brazylijskie/







Opis Produktu: " Dziś Brazylijskie Jiu-Jitsu jest uważane za najbardziej skuteczną sztukę walki na świecie. W turniejach walk bez reguł zawodnicy BJJ przegrywają rzadko."







Hmm.
 
Spoko przegląd podstaw. Ale jako uzupełnienie treningu do doczytania szczegółów i powtórek. Niech Ci nie przyjdzie do głowy uczyć się bez praktyki w klubie grapplingowym ;)
 
Broń Cię Panie Boże :) Nie jestem teoretykiem, chociaż coś tam kiedys nauczyłem się jako samouk, jestem wzrokowcem i później umiałem to wprowadzić w plan i wychodziło. Prekursorzy bjj w kraju zaczynali od materiałów video, książek i dawali rade. Oczywiście bez treningu w klubie z czasem będzie pojawiać się masa błędnych nawyków, wiem o tym. Niestety, obecnie, ze wzgledu na pracę mam czas dojrzerzać na treningi tylko raz w tygodniu i pomyślałem, że to będzie w tym momencie dla mnie jakieś rozwiązanie. Poza tym widzę, że jest również w tej książce opisana historia bjj, inne przydatne informacje, lubię takie ciekawostki :)
 
Back
Top