Krystian Pudzianowski trenuje z Lombardem w ATT

Domel 1

Oplot Challenge
Light Heavyweight
41571927931284203831023.jpg
 
I wkrotce w MMA bedzie dominacja braci Pudzianowskich jak w boksie braci Kliczko :)
 
Wziąłby Mariusz jakiegoś videobloga rozkminił, bysmy popatrzyli jak mu na obcej ziemi się wiedzie. Ciekawe czy "brat Pudziana" trenuje dla zabawy czy ma jakieś plany.:-)
 
Żebyście się nie zdziwili jak go jeszcze zobaczymy gdzieś w ringu, przecież to pazerne ludziska są, zwęszy kasę i dawaj (a co jak Najman może to ja nie mogę?!) wybić się łatwo na tym nazwisku w Polsce i wgl... i nie to nie jest fotomontaż



Mariusz wziął go zapewne żeby mu śpiewał przy wejściu do Gymu!
 
Domel 1 - Ty tak na serio z tym newsem? Jeśli to żart z Twojej strony, to i tak nie upoważnia Cię do zakładania odrębnego bzdurnego tematu.
 
przeciez proste ze jak chce sie wrzucic fote to sie zaklada nowy temat!! szczegolnie jezeli jest 5 innych tematow do ktorych mozna to wrzucic...
 
Ale wy naiwni jesteście i slepi jednoczesnie, dobry photoshop nie jest zły, szkoda że jest jeden błąd, Krystian jest za bardzo wysunięty do przodu, aczkolwiek fake godny nagrody ufc
 
Haha :D jasne śmiejcie sie! A potem będzie wam głupio jak dostanie walke o pas! haha xD



Ja bym radził go traktować poważnie, w końcu talent na pewnie po bracie ...
 
JJ



Ale żeś wyjechał, to prawdziwe zdjęcie. Po prostu zawinął się brat z Pudzianem do ATT, takie dziwne? Też bym skorzystał z okazji, jakby mój brat jechał.
 
Polscy bracia Kliczko nie ma co. Pewnie w gymie leci cały czas płyta Krystiana - "Dawaj na ring" a najcześciej kawałek "Ide solo mała" POLECAM bardzo motywujący kawałek
 
Ciekawe czy jak wy byscie gdzies jechali cos robic to nie zabralibyscie brata jak by sie dalo ;/ Wielka k***a sensacja a co to brat pudziana nie powinien trenowac kazdy ma prawo robic co chce i nie zabardzo mi sie widzi aby ktos kto siedzi na dupie calymi dniami powinien to oceniac.
 
ale brat pudziana sie dobrze ustawic moze, wezmie wyplate za piosenke ktora zagra na wlasne wejscie + gaze za walke :D
 
Tak wygląda najstarszy z braci Pudzianowskich, Dominik



http://www.sportfan.pl/artykul/19528/zobacz-brata-pudzianowskiego-kim-jest-strongmanem



1296656974_by_TheIceman.jpg
 
Back
Top