Kryptowaluty

A co ma do tego BTC czy Cardano skoro to sieć w ETH?
To, że pisząc iz Blast jest jedynym blockchainem L2, wypadałoby dopisać że jest jedynym L2 na ETH.
Ta recenzja z comparnica, wiec nie wiem czy tak samo podali na odicjalnej stronie, dlatego nie bede ich wyzywał od naganiaczy.
Niemniej jednak tag defi o czym wspomniałem przypomina mi odgrzewanie kotleta. Ale te 5x a nawet 50x w zasięgu, jak to w kryptowalutach nie raz się zdarzało.
 
To, że pisząc iz Blast jest jedynym blockchainem L2, wypadałoby dopisać że jest jedynym L2 na ETH.
Ta recenzja z comparnica, wiec nie wiem czy tak samo podali na odicjalnej stronie, dlatego nie bede ich wyzywał od naganiaczy.
Niemniej jednak tag defi o czym wspomniałem przypomina mi odgrzewanie kotleta. Ale te 5x a nawet 50x w zasięgu, jak to w kryptowalutach nie raz się zdarzało.
Ten comparic to artykuł sponsorowany
;)
"Treść artykułu dostarczona przez Partnera w ramach współpracy komercyjnej."
 
Ten comparic to artykuł sponsorowany
;)
"Treść artykułu dostarczona przez Partnera w ramach współpracy komercyjnej."
Tam większość jest takich albo oznaczonych jako "autorzy gościnni" (chociaż wychodzi na to samo)
 
To, że pisząc iz Blast jest jedynym blockchainem L2, wypadałoby dopisać że jest jedynym L2 na ETH.
Ta recenzja z comparnica, wiec nie wiem czy tak samo podali na odicjalnej stronie, dlatego nie bede ich wyzywał od naganiaczy.
Niemniej jednak tag defi o czym wspomniałem przypomina mi odgrzewanie kotleta. Ale te 5x a nawet 50x w zasięgu, jak to w kryptowalutach nie raz się zdarzało.
Nie jest jedynym L2 na ETH. Ktoś żeni Ci kit
 
Kusi mnie, żeby wyjść do fiatów i poczekać na jakieś tąpnięcie. Zawsze mam problem na TP w odpowiednim momencie
Każdy czeka na korektę a smart money może wszystkich wychujać i głębokiej korekty nie zrobić.
:lesnarhappy:
Już z trzy razy mogłaby być i dupa.
Znam wielu co już się rozładowali na poziomie wpierw 30k, potem 50k teraz obgryzają paznokcie. Bo czekali na mityczne 12k, potem na 24k. Teraz mają poparzone dupska z pieczenia, SM mogą zmienić raz strategię, mają pod to podkład etf itd. Jak na SP500 płytkie korekty i up.
 
Robi to jakąś różnice czy cena spadnie/wzrosnie przed halvingiem lub po nim? Mi żadną. Nawet nie wiem którego ma być. Jeśli jesteś ciekaw mojego zdania, to jeśli wystąpi jakieś wydarzenie zdolne przerazić społeczeństwo bardziej niz srowid, ktory poczatkowo spowodował obawy nawet u mnie, to ja obstawiam standardową korekte 40-70%.
Edit
40% na btc, 70% na altach
Ciekawe spostrzeżenie z tym srowidem. Są rzeczy, których kontrolować się nie da na ludzkim poziomie. Jak ktoś trzyma do mniej więcej końca hossy to faktycznie nie powinna go przestraszyć żadna korekta, a te będą bo tak czyści się płochliwą ulicę.
 
Ciekawe spostrzeżenie z tym srowidem. Są rzeczy, których kontrolować się nie da na ludzkim poziomie. Jak ktoś trzyma do mniej więcej końca hossy to faktycznie nie powinna go przestraszyć żadna korekta, a te będą bo tak czyści się płochliwą ulicę.
ulica to dopiero teraz się budzi, więc nie, nie będzie na razie korekty, trzeba frajerów nałapać
 
ulica to dopiero teraz się budzi, więc nie, nie będzie na razie korekty, trzeba frajerów nałapać
Zaczną trąbić w mediach o nowym ATH to się zacznie rajd.
Przy ilościach obecnych na giełdach może byc wesoło :lol:
Weźmy taki coinbase, kompletnie nie przygotowany na hosse
 
a9q3D8Z_460swp.webp
 
Ja mam zawsze problem ze sprzedażą w odpowiednim momencie. Poprzednia hossę, mimo solidnych wyników w pewnym momencie, w większości przehodlowalem i zostałem z ręką w n z krypto w portfelu :fjedzia:
ja w połowie też, pół zdołałem opierdolić z zyskiem, pazerność
 
Back
Top