Kryptowaluty

A tak mnie naszło na sraczu czy polski złoty to też krypto waluta? Bo gówno za to można kupić
:suchykarol:
 
Roshi Roshi
55c44c0edaa62_o_full.jpg
 
A jak tam twoje krypto cwaniaku? :corn:
A całkiem spoko, co miesiąc dokupuje. Zmieniłem trochę proporcje portfela i teraz to 42% BTC i 31% ETH. Docelowo chce żeby stanowiły one 90% portfela a tylko 10% mieć w gówno projektach. Póki co nie patrzę wcale na ROI tylko realizuje strategie zakupową i tak pewnie będzie przez najbliższe 2-3 lata :fjedzia:
 
A całkiem spoko, co miesiąc dokupuje. Zmieniłem trochę proporcje portfela i teraz to 42% BTC i 31% ETH. Docelowo chce żeby stanowiły one 90% portfela a tylko 10% mieć w gówno projektach. Póki co nie patrzę wcale na ROI tylko realizuje strategie zakupową i tak pewnie będzie przez najbliższe 2-3 lata :fjedzia:
:penn: przyszly kryptomilioner

Gieldowych nie akumulujesz?
 
A proszę napisze, ale nie każda pozycja to historia sukcesu (np na archicomie mam mega wtopę a fakt, ze pomimo GIGANTYCZNYCH zysków w roku poprzednim wypłacili właśnie za niego… 14gr dywidendy na akcje to chuj im na ryj. W poprzednich latach mimo mniejszych zysków było około 1.2-1.4złna akcje).

Orlen, Neuca, PZU, ifirma (dywidenda co kwartał), Kęty, oba asseco, Dębica, stalprofi, hydrotor, Śnieżka, ropczyce
 
A proszę napisze, ale nie każda pozycja to historia sukcesu (np na archicomie mam mega wtopę a fakt, ze pomimo GIGANTYCZNYCH zysków w roku poprzednim wypłacili właśnie za niego… 14gr dywidendy na akcje to chuj im na ryj. W poprzednich latach mimo mniejszych zysków było około 1.2-1.4złna akcje).

Orlen, Neuca, PZU, ifirma (dywidenda co kwartał), Kęty, oba asseco, Dębica, stalprofi, hydrotor, Śnieżka, ropczyce
A gieldowe kryptowalutowe tokeny?
 
A proszę napisze, ale nie każda pozycja to historia sukcesu (np na archicomie mam mega wtopę a fakt, ze pomimo GIGANTYCZNYCH zysków w roku poprzednim wypłacili właśnie za niego… 14gr dywidendy na akcje to chuj im na ryj. W poprzednich latach mimo mniejszych zysków było około 1.2-1.4złna akcje).

Orlen, Neuca, PZU, ifirma (dywidenda co kwartał), Kęty, oba asseco, Dębica, stalprofi, hydrotor, Śnieżka, ropczyce
W ike i ikze też pakujesz? U jakich brokerów?
 
W ike i ikze też pakujesz? U jakich brokerów?
Tak, głównie w IKE i IKZE zarówno moje jak i żony w kolejności IKE->IKE->IKZE->IKZE
Inwestycyjne, uwzględniające rynki zagraniczne masz tylko w BOŚ i mBanku niestety.
To prawda ALE od czerwca zupełnie nie opłaca się mieć IKE lub IKZE i inwestować zagraniczne przez wysrany mBank (sam tam mam i jestem w trakcie przenoszenia). Jest tak dlatego, ze obniżyli próg od którego pobierają opłatę za samo trzymanie zagranicznych aktywów z 500tys do… 10tys. Opłata nie jest duża ale w perspektywie 20-30, czy nawet więcej lat robi różnicę. Jeśli ktoś myśli o inwestowaniu zagranicznym przez IKE/IKZE to jedynie bossa. A jeśli nie przez IKE/IKZE to najlepsze jest xtb.
 
Back
Top