Kryptowaluty

Nie wiem, czy to realna obserwacja, czy może jakiś bias - ale wydaje mi się, że jak Europa jest obudzona to winduje btc w górę, a jak budzą się czarnuchy w USA to od razu spada... :żeco:
 
Nie wiem, czy to realna obserwacja, czy może jakiś bias - ale wydaje mi się, że jak Europa jest obudzona to winduje btc w górę, a jak budzą się czarnuchy w USA to od razu spada... :żeco:
i te jebane żółtki w nocy, oni zawsze szortują, bo krótkie chujki mają (tak mi koleżanka mówiła)
:waldeklaugh:
 
Zrób ktoś jakiś kodzik w tym bybicie, też se założę konto. A co mi tam :werdum:
N1ELLA mój kod :D
Jak zrobisz KYC i w Rewards Hub dołączysz do promocji 1 Year Anniversary musisz potem wejść w Cards i zamówić kartę wirtualną. Dostaniesz za to 15 euro + 1 spin który tam ma 1/5/10 euro chyba do wylosowania. Zawsze coś za darmo XD
 
PSX_20240324_100057.jpg


Kurła, nie znam się na świecach, ale chyba wreszcie mamy ten pożar :korwinlaugh:
 
PSX_20240325_163252.jpg

Czyżby to tym razem? :wow:

Widziałem wrzut Kyosakiego że kupuje, paru innych też coś pisało, black rock wrzuciło masę kasy, więc może to FOMO wjechało na pełnej.
 


zaraz przebije 707 ostatnich spadków, jak przepierdoli i nie spadnie 0,786 czyli układ gartleya to lecimy ostro w górę jak zapowiadałem, innych hamulcowych na wykresie nie widzę w tym obszarze
:tiphatb:
 


zaraz przebije 707 ostatnich spadków, jak przepierdoli i nie spadnie 0,786 czyli układ gartleya to lecimy ostro w górę jak zapowiadałem, innych hamulcowych na wykresie nie widzę w tym obszarze
:tiphatb:

Ty rozumiesz te wszystkie wykresy i jakieś świece, garneje i linie czy coś? :antonio:

Ziomek się pyta, czy opłaca się Jeszce teraz wchodzić, czy już lipa. Jak uważasz?
 
Last edited:
Robimy wróżenie z fusów.
Kto jak obstawia przyszłoroczny ATH
Ja postawie tak:
BTC 186000$
ETH 14800$
Jesień 2025
 
Ty rozumiesz te wszystkie wykresy i jakieś świece, garneje i linie czy coś? :antonio:

Ziomek się pyta, czy opłaca się Jeszce teraz wchodzić, czy już lipa. Jak uważasz?
Teraz? Jedynie na dźwigni za drobne po małej korekcie, na szczycie się nie kupuje, na szczycie to się flagi wiesza. To już zbyt ryzykowne, może być tak, że tylko lekko dotknie szczytu i poleci robić dużą korektę przedhalvingową. Tu już 50/50 = hazard. Ja bym nie wchodził, co zrobi jego biznes, raz tak wszedłem z częścią kapitału, prawie 3 lata czekałem na powrót
:waldeklaugh:
 
Back
Top