Kraków Cohones Fajt Klub

Chociaż puszczają sam main card, więc do 4 rano trzeba by się czymś zająć. Popytam jeszcze znajomych.

Jednak może być ciężko z moim przyjazdem, nakurwia śniegiem a ja mam jeszcze letnie opony i tak średnio pewnie się jedzie.... Dam znać jak sytuacja będzie u mnie w nocy
 
Jednak może być ciężko z moim przyjazdem, nakurwia śniegiem a ja mam jeszcze letnie opony i tak średnio pewnie się jedzie.... Dam znać jak sytuacja będzie u mnie w nocy
Cytując klasyka "Ty jebany idioto!" :D
@Over pracuję :(
 
Jednak może być ciężko z moim przyjazdem, nakurwia śniegiem a ja mam jeszcze letnie opony i tak średnio pewnie się jedzie.... Dam znać jak sytuacja będzie u mnie w nocy
Ja też odpuszczam, bo nie chce mi się o 3 w nocy z domu wyłazić na taki wypizd :D Następnym razem się zbierzemy większą grupą.
 
@Vic3k jak Ci się te rękawice z Deca spisały? Jestem na kupnie, wprawdzie trener @Masu kazał mi kupić za stowke na Ludowej, ale nie będę inwestować aż tyle w moją bokserską karierę, bo z tej mąki chleba nie będzie


:mamed:
 
@Vic3k jak Ci się te rękawice z Deca spisały? Jestem na kupnie, wprawdzie trener @Masu kazał mi kupić za stowke na Ludowej, ale nie będę inwestować aż tyle w moją bokserską karierę, bo z tej mąki chleba nie będzie


:mamed:
Dobre sa te z decathlona. Nie miałem pojęcia ze taka cena. Bierz nie zastanawiaj sie
 
Jaranko-prostuje już kolano bez bólu, bez obciążenia. Z obciążeniem nadal nakurwia.

Trening dzisiaj pewnie w okolicy 16 jakby ktoś był chętny.
 
@maras ogarnij te tarcze. Bylem w decathlonie nie ma. W SWD pady mamy tylko w niedziele na dużej sali do 13. A w soboty zawsze jakieś zajęcia. Do tego na tamtej sali nie ma normalnie worków rozwieszonych.

@michi972 poćwiczymy cos jutro może w okolicy 18 czy masz trening?
 
@maras ogarnij te tarcze. Bylem w decathlonie nie ma. W SWD pady mamy tylko w niedziele na dużej sali do 13. A w soboty zawsze jakieś zajęcia. Do tego na tamtej sali nie ma normalnie worków rozwieszonych.

@michi972 poćwiczymy cos jutro może w okolicy 18 czy masz trening?

Ale w ogóle nie ma w Decathlonie czy jest jakiś szajs? Jak coś to w tygodniu podjadę do Danikena, obczaję i ewentualnie kupię i potem będziemy się rozliczać.
 
Back
Top