Król Ringu - Mamed Khalidov Highlights (2012) HD

mrfreakz

Maximum FC
Lightweight
Mile widziane szczere komentarze i podpowiedzi, co można zmienić lub poprawić. Pozdrawiam serdecznie i dziękuję! :)







Ps. Mam prośbę. Jeśli podoba Wam się mój film to udostępnijcie go na FB/NK/Twitterze, bo oglądalność mojego ostatniego filmu (HL Janka Błachowicza) była bardzo słaba niestety (ok. 10 tyś.) i liczę na trochę wiecej :) Dzięki ;)
 
HL super. Brakuje Wallace'a, ale to uzasadnione, jeżeli korzystasz tylko z trailerów od KSW.
 
Brakuje ostatniego KO, usmiałem się jak zmanipulowałeś Sakuraja leżącego na ringu po kopie na jaja, a że niby kolanko na głowę.:-)
 
akurat to nie była manipulacja :P tak jakoś wyszło :P hehe co do ostatniego KO patrz wyżej ;)
 
Jak zwykle dobra robota :D Well done sir



Pytanie:



Dlaczego korzystałes tylko z trailerów KSW a nie wykorzystywałeś np fragmentów walk z innych organizacji takich jak Sengoku czy Elite XC?



(Nie żebym coś zarzucał :D )
 
Dzięki :) Spoko spoko hehe :D a znajdź mi walki Mameda z poza KSW w HD :) Jest tylko walka z Santiago ale to ma znaczek HDNetu a ich praw też nie chciałem naruszać :)
 
czemu na koniec znowu leci to co juz bylo??? nie podoba mnie sie to a pozatym to zamiata HL :-)
 
Skończyły mi się fragmenty :D Ten koniec to tak jakby miał być highlight w skrócie :) (i te stopklatki miały pokazywać tak jakby wspomnienia z tych wszystkich momentów w których Mamed nam dostarczał emocje :P jakoś tak :D)
 
@Madzer



dzieki wielkie, ziomek :D



@zoom



ciekawe po co :P no chyba, ze to ma pomoc Mamedowi w trafieniu do UFC :D hehehe
 
Zrobiłbyś coś źle wreszcie, bo głupio się czuję tak ciągle chwaląc Twoje poczynania. Świetna robota! :-)



EDIT: @down



Dobra, następny Ci odpuszczę, ale kolejny po nim masz zje*ać! ;P
 
hehe postaram się w następnym highlighcie :D oczywiście żart, nie mogę tego zrobić, bo następny highlight będzie na specjalne zamówienie Paula Reeda :P
 
obiecuje obejrzeć jak tylko wytrzeźwieje ;) mam nadzieje ze temat utrzyma sie w topce ;)
 
Thank you very much! :) Next week, I will start doing your highlight :) Please give me your e-mail :)
 
Skoro robi się lista życzeń :) to moze w przyszłosci zrobisz jakiś highligh Damiana Grabowskiego ( Chyba że gustujesz tylko w fighterach KSW :D ) ?
 
Nieee :D Po prostu od nich zaczynam :) Ale to najpierw muszę znaleźć czas na zrobienie tego HL'a :)
 
Back
Top