Koszulki

Ja mam parę koszulek z cupsella i są ok. Może nie jest to taka sama jakość wydruków jak z House czy coś, ale to koszulki tematyczne i o to chodzi :-) Nie są to żadne szmaty, nie ma raczej na co narzekać.
 
W sierpniu ostatnio wypłacałem i tak było więc pewnie bez zmian.
 
Jak już do Was dotrą koszulki z Mojego sklepu to zróbcie jakieś foto i wrzućcie bo pewnie sporo osób jest ciekawych jak z jakością.
 
Dziś dostałem awizo. Jutro odbiorę koszulki a w niedzielę wieczorem wrzucę swoje przemyślenia.
 
Dobra, mam koszulki. Po pierwsze: są cholernie duże. Wyglądam jakbym miał się w nich utopić. Rozmiarówka jest raczej dla ludzi grubszych niż dużych :/. Mogłem spokojnie wziąc xl i byłyby zupełnie ok. Dodam tylko, że w sklepach typu Cropp zawszę kupuję 2xl.
Więcej napiszę jak już pogodzę się z tym, że zmuszony bede do wyglądania jak jakiś skejcik :D.
 
Najlepiej zmierzyć koszulkę w której się czujesz najlepiej, przede wszystkim na szerokość pod pachami bo to kluczowa sprawa i tym kluczem dobierać nową...sugerując się tylko rozmiarami to daleko nie zajedziesz. Ja mam w szafie rzeczy od XL do XXXL. Np. chińska XXXL ma 55cm szerokości...takie jajury gdy u Nas to jest Mka.
 
Ja normalnie noszę koszulki XL (w tym te z cupsella), a jak zamówiłem koszulkę XL Dethrone, to okazało się, że jest wielkości przynajmniej polskiej XXL ;)
 
ja kiedys kupiłem koszulke venuma xl i była idealna a innym razem wygrałem na rocksach 300zł na zakupy w sklepie internetowym (nie pamietam adresu) i między innymi wybrałem koszulke venuma, również xl ale okazało sie ze była za krótka (ok 3-4cm róznicy)
 
Manto robi strasznie długie, XLka jest dla Mnie idealna na szerokość ale nie noszę koszulek do wewnątrz tylko na zewnątrz więc najcudowniej to nie wygląda...
 
Pride-alikoszulki_zpsb5f4cec2.jpg

(Wybaczcie za jakość, ale kabelki od aparatu zostały w domu rodziców i musiałem się posiłkować komorką. Więcej zdjęć jak już się pod tym względem ogarnę.)



Niedawno zamówiłem dwie koszulki na cupsell u użytkownika DoozyAndGrooby i chciałbym podzielić się z wami moją opinią na temat całego tego przedsięwzięcia. Skupię się głównie, na jakości koszulek i nadruków na nich wykonanych. Zanim jednako tym, to wcześniej wspomnę też kilka słów o samej dostawie.

Zamówienie złożyłem 12 lutego wieczorem a już 14 lutego o 8 rano otrzymałem maila, że przesyłka zostaje wysłana. Praca serwisu jest niesamowicie szybka. Zastanawiam się, czy mieli w tym okresie mało zamówień, czy może mają na tyle silne zaplecze, że zwyczajnie dają radę robić to tak szybko niezależnie od warunków.

Kilka dni później czekało na mnie awizo, po którego odebraniu mogłem się już cieszyć dwiema nowymi koszulkami.


Koszulki


Po wypakowaniu i przymierzeniu koszulek przeżyłem pierwsze zaskoczenie. Okazało się, że koszulki (rozmiar xxl) są naprawdę ogromne. Są sporo większe niż koszulki sprzedawane w popularnych sieciach z odzieżą takich jak House czy Cropp. Koszulki okazały się nie tylko szersze, ale dłuższe niż oczekiwałem. Jak tylko doczekam się lepszego światła, albo odzyskam kabelki od aparatu, to wrzucę wam poglądowe fotki porównujące koszulki z różnych sklepów i te z cupsell.

Jeśli chodzi o jakość koszulek, to w moim przypadku jest ona uzależniona od koloru. Koszulka • Haters • • wydaje się być wykonana z lepszego materiału. Sprawia on wrażenie nieco grubszego, niż czarna koszulka Pride. Nie zrozumcie mnie źle, obie koszulki są wykonane z porządnego grubego materiału, jednak kolorowa jest poziom wyżej. Znaczy to tyle, że spokojnie mogłaby być sprzedawana w sklepie i nikt by się do niej nie przyczepił.
Z czarną koszulką mam większy problem. Mimo, że materiał jest grubszy niż w Croppowych koszulkach, to jest on tym samym nieco bardziej prześwitujący, tak jakby nić była grubsza, ale ścieg dużo drobniejszy. Obawiam się trochę o to, że koszulka z cupsell może się przez to szybciej zeszmacić

Dodam tylko, że pod względem grubości i jakości ani koszulki z Housea ani z cupsell nawet nie umywają się do koszulek KSW, które mam przyjemność posiadać. Pierwsze dwie mają już ponad dwa lata i dalej czują się świetnie. Trzecia kupiona za mniej niż 30 zł z okazji powrotu Krzysia Kułaka też bije na głowę konkurencję. Te koszulki są wyraźnie grubsze i przyjemniejsze w dotyku. Śmigam w nich w bardzo dużo i jak na razie nie porozciągały się ani troszkę, czego obawiam się, że nie powiem o moim najnowszym cupsellowym zakupie.


Nadruki


Jeżeli chodzi o nadruki, to znów koszulki trzeba opisać osobno. Napis jest lekko rozmazany. Założę się, że gdyby nie znajdujący się na nim gradient, to cały napis wyglądałby na dużo ostrzejszy i w rezultacie dużo lepszy.
Koszulka • Haters... • wygląda natomiast dokładnie tak jak wyobrażałem sobie, że będzie wyglądać. Napis jest duży i wyraźny i nie mam się do czego przyczepić.

Nie wypowiadam się o trwałości zastosowanej techniki, bo nie znam się na tym zupełnie. Czas pokaże czy jest to produkt trwały, czy spierający się, albo odpadający czy ulegający innym uszkodzeniom.


All in all •


Podsumowując moje zakupy powiem, że jestem całkiem zadowolony. Koszulka The Reema podoba mi się niesamowicie zarówno pod względem koloru samej koszulki, jej jakości, jak i wykonania napisu. Czarna koszulka Pride pozostawia więcej do życzenia. O ile sama koszulka jest jak najbardziej w porządku, tak napis mógłby być lepszy. Z perspektywy czasu wiem, że podrzuciłbym Doozemu logo Pride w wersji bez gradientu, żeby zniwelować rozmycia które powstały w jego wyniku.

W mojej opinii koszulki z nadrukami od cupsell są ok, jeśli chce się mieć fajną koszulkę z napisem albo prostym logiem. Natomiast koszulki bardziej skomplikowane z przejściami między kolorami mogą się niestety okazać produktem mocno bez szału.
 
Dzięki za wyczerpującą opinię. Grafikę "Haters..." robiłem całkowicie sam, od podstaw i nie skalowałem go aby był jak największy. Co do logo PRIDE to wziąłem to co miało Google, inaczej spędziłbym nieadekwatną do zarobku ilość czasu przed kompem i efekt również mógłby być podobny...
 
Sam coś tam grzebię w Photoshopie i jestem sobie w stanie wyobrazić ile czasu by to zajęło.


Btw. Skąd bierzesz czcionki do projektów?
 
Wrzucam grafikę z czcionką która Mnie interesuje na WhatTheFont.com i on często znajduje identyczną albo bardzo podobną, potem wpisuje jej nazwę w wyszukiwarkę i zasysam.
 
Zajebiste koszulki Duzy! Lada dzien zloze zamowienie, jest opcja na biala Haters i ew dont be scared? Ogolnie zajebisty pomysl
 
Tak wracając do koszulki don't be scared homie by mmarocks, fajnie by było jakbyście umieścili jakieś foto Diaza lub jakis dopisek Nick Diaz 209, lub ewentualnie coś ala mój avatar ;-)
 
D&G --- jako, że się na tym nie znam to mam pytanie. Czy jakbym Ci podesłał zdjęcie np. z moim ryjem to dałoby się to przetworzyć na wzór na koszulce? Mniej więcej o coś takiego mi chodzi:
Genevan.Heathen.Charlie.Sheen.Grind.Tshirt.png
 
Ostatnio właśnie się zastanawiałem jak robią te memy bo są one robione ze zwykłych zdjęć np.



yao-ming-face-bitch-please-fuck-that-mem-source.jpg




Zamierzam się tego dowiedzieć, jak coś wskóram to dam znać w tym temacie + jakis przykład oczywiście.
 
@Doozy: Tego mema to nie wiem, ale generalnie da się doś prosto w PS. Idealnie nie jest, bo zostaje sporo artefaktów, które trzeby było wymazac + jakoś sprawić, żeby wszystko było bardziej wyraźne. Dla przykładu coś co kiedyś zrobiłem dla znajomej. Mam nadziję, że się nie obrazi :-)



Ewa.jpg
 
wczoraj odebrałem koszulkę



http://fight-shirt.cupsell.pl/produkty/118140-pride-fc-mma-poster-butterfly-t-shirt-black-men.html







mogę zamienic na L ?
 
moja dotarła juz kilka dni temu ale dopiero dzis ja wróciłem z wielkiego świata,



zaczne od tego ze sie pomyliłem i zamiast xl wziąłem xxl ale to chyba nie bedzie problem bo przez pół roku przybyło mi 12kg :( i chyba cały czas ide w góre :(







co do koszulki to tak: wzór wybrałem sam wiec sie podoba, a materiał jest na prawde fajny, wydaje sie solidny ;)



2013-03-01-109.jpg
 
@belmondo <- w tej sprawie to musisz do portalu pisać, są spoko więc nie powinno być problemu lecz co oni z nią zrobią jak nikt jej u Mnie nie zamowi w tym rozmiarze? Ostatecznie możesz zwrócić bo jako klient masz prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny w ciągu 7dni od daty zakupu i jak oddadzą $ za koszulkę bo za wysyłke na pewno nie(poczta/kurier wywiązali się ze swoich obowiązków) to zamów jeszcze raz dobry rozmiar, jeśli byś się zdecydował na taki krok to obniżę Ci cenę bo 2 razy na Tobie zarabiać nie będę chyba, że cofną Mi prowizje ale wątpie.



Co do tych rozmiarów to róbcie tak jak radziłem...mierzymy swoją ulubioną, idealnie leżącą koszulkę na płasko od pachy do pachy i kupujemy najbardziej zbliżoną do niej w/g rozmiarówki na stronie/
 
wiekszosc mam xl i tylko przez pomyłke zamówiłem xxl :) nie w mierzeniu był problem
 
Back
Top