Koszulki

To jest taka platforma, wrzucam tam swoje projekty do swojego stworzonego na niej sklepu które można w Nim kupić lecz wszystkim zajmuje się obsługa sklepu, Ja robię to o co prosicie, a Wy w Moim zklepie kupujecie od Nich dając Mi zarobić parę groszy.
 
Kur...kiedyś się dziwiłem rodzicom, teraz sam już za tymi opcjami nie nadążam :D musi to "be" być takie przeciągnięte:D? Szablony takie masz? Bo w tamtej koszulca jej prostota jest najbardziej powalająca:D



Da radę to pod koniec miesiąca kupić? Muszę oszczędzać teraz trochę :-| Jak oceniasz ich koszulki? Nie czytałem, ani nic. prasowanka?Łatwo zejdzie? ;)
 
musi to "be" być takie przeciągnięte:D?




Starałem się jak najbardziej czerpać z oryginału

Szablony takie masz?




Nie, sam wszystkie robie




Da radę to pod koniec miesiąca kupić?


Nie zamierzam kiedykolwiek usuwać projektów z oferty chyba, że ktoś będzie chciał swój pomysł tylko dla siebie




Jak oceniasz ich koszulki? Nie czytałem, ani nic. prasowanka?Łatwo zejdzie? ;)


Pytałem i dają gwarancję niespieralności nadruku gdy klient stosuje się do metki ale osobiście jeszcze tego nie sprawdziłem, zamówię coś na pewno w tym tygodniu to porobię szczegółowe zdjęcia oraz wydam oficjalną opinię;]
 
Np.



print-1.jpg
 
Taki wzór będzie za 3 tygodnie w MMARocksowym sklepie wzorowany na starszym bracie Diazie :). Na wzorze brakuje jeszcze metek MMARocks które będa w 3 miejscach



mmarocks-dontbescareds.jpg
 
Super, super, ale ja nadal będę się dopytywał o XXL. Nadal nic nie wskóracie w tej sprawie?
 
Tylko wiesz Def, jeśli można zasugerować, to tak, żeby te XXL miało ze 130 w klatce, bo inaczej akurat w moim przypadku to bez sensu inaczej. :P
 
Def - serio chcecie utożsamiać markę mmarocks z wielkim liściem zioła ?
 
lugasek co Cie tak boli? Moze wole zeby zrobil to ktos w tym lepszy, moze nie oplaca mi sie na jedna koszulke zakladac konta, a moze taki ze mnie len ze mi sie nie chce. Tak czy inaczej nic Ci do tego, nie wiem po co '':-)'' w twojej wypowiedzi, moze u mnie zabraklo emotki. Pytalem Doozego czysto teoretycznie wiec tym bardziej nie powinno byc sprawy. Co zlego to nie ja :-)



ps. sorry za brak polskich znakow ale klawa nawala
 
Chciałeś drukować koszulke napędem cd-rom, wytłumaczyłem Ci jak to można zrobić prościej.
 
No Jones z tym napisalem lipnie wyszedł...Mmarocks'owa? Niby fajnie, ale nie w naszym, patologicznym, kraju. Za dużo już czasu za młodego spędziłem na rutynowych spisywaniach, po co mi to teraz ;-)



Ja chętnie kupię, biały napis na czarnym tle, choć wolałbym by trochę to szersze było, o pare cm z lewej i prawej. Tylko wtedy chyba i "Be" się rozciągnie?Ja bym w jednej linii dał "Don't", w drugiej "be scared" i w trzeciej " Homie" i gramatyczniej i wizualnie chyba lepiej to wyjdzie :P Najwyżej ciut większe odstępy niż w obecnym wzorze między linijkami, żeby jakoś rołożone to było jak u Mayhema. Jeśli to zajmuje dużo czasu to sorry, nie wiem :)
 
Zartowalem, ale miales prawo sie pomylic, w koncu drukowanie cd-romem to powszechnie wykonywana czynnosc.
 
Weź już przestań, przyznaj się po prostu, że nie miałeś pojęcia o tym, że możesz sobie zrobić sam koszulke na tej stronie.
 
Mam tam konto od paru miesiecy, ale nawet gdybym nie znal tej strony to co z tego i co Ci do tego, zwlaszcza ze nie rozmawialem z toba. Zajmij sie swoim zyciem a wszyscy na tym dobrze wyjdziemy
 
Logan



Mimo że sam nie palę to nie widzę nic złego w maryjane, to że ma złą prasę to nie znaczy że trzeba ją tępić bo ktoś tak sobie wymyślił ileś lat temu. Ta koszulka jest żartobliwym hołdem dla Nicka Diaza, który jest jednym z najlepszych zawodników mma na świecie :)



Poza tym mamy też inne dobre wzory związane już czysto z MMA które się na pewno spodobają, premiera wkrótce.
 
Ja to rozumiem, ale może się co niektórym źle skojarzyć, wiesz, że mma rocks popularyzuje zakazane używki.
 
Jako fan Diaza czekam z niecierpliwością na tą koszulkę Def, proszę dla mnie zarezerwować "L" :D A i nie wydaje mi się żeby mogło to się źle kojarzyć, liść Marianny jest jak znak rozpoznawczy Diaz bros- nie mogło by jego zabraknąć :)
 
Z tej koszulki Rocksow usunalbym jedynie ten listek z plecow i wtedy byloby git.



A ktos wczesniej sie pytal o koszulke Barnetta, oto ona:



http://www.rockmetalshop.pl/product-pol-1456-koszulka-VENOM-WELCOME-TO-HELL-.html
 
Właśnie ten liść z tyłu jest największym kozakiem :D Jeszcze pod nim mmarocks i będzie 1 liga :D
 
Dooży a dałoby rade zrobić po prostu cos takiego?



http://dontbescaredhomie.com/wp-content/uploads/2010/10/mayhem_diaz.jpg


Mixer, tutaj mój projekt który na poczatku roku robilismy na zawody w ktorych startowal kolega :-) oczywiscie wzorowane na tym co wkleiles......



http://fightshop.cupsell.pl/produkty/114890-Dont-Be-Scared-Homie.html
 
Haha... sami projektanci na cohones :D. Wazne pytanie do was, hajs sie zgadza ? :D.
 
Back
Top