Koszulki

Def, dajcie znać jak te koszulki się tylko pojawią. Jako fan Diazów jestem pod mega wrażeniem projektu koszulki! :-)
 
Dzięki serdeczne. Pojawią się niedługo i na pewno damy o tym znać na głównej stronie :)



Pzdr!
 
A coś w tym stylu dałoby radę zrobić ?



526693_424610624283178_856846158_n.jpg
 
Jestem za koszulką "Don't be scared homie", ale ten liść... Ludzie widząc ją nie pomyślą: "O, to musi być fan Diaza", tylko raczej: "Nie ma to jak lans jaraniem, normalnie gimnazjum". Niby wzór podoba mi się, ale zdecydowana większość ludzi ją mylnie odbierze.
 
def ale sklep ruszy taki jak był kiedyś w pełni funkcjonalny czy zamówienia przez maila?
 
@Mixer <- kolega @mmajster podesłał Ci link no chyba, że chcesz absolutnie kupić u Mnie to wrzucę i Ja taki projekt :-)



@B2K <- czyli chcesz po prostu indywidualny projekt bo Ja się dwoiłem i troiłem żeby było jak w oryginale, ten JJ to taki przykład tylko, że można podstawić każdego zawodnika, w zasadzie każde zdjęcie np.



print-1.jpg




@amen20 <- tą grafikę bym potrzebował bo inaczej nie da rady
 
@Halny <- a widzisz, spróbuje to jeszcze dziś ogarnąć. Sama robocizna pół gwiazdka tylko masę czasu zajmuje szukanie czcionki...
 
A coś w tym stylu dałoby radę zrobić ?



http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-frc1/526693_424610624283178_856846158_n.jpg


amen 20 - mam ten wzor wiec jesli jestes zdecydowany to moge go zmontowac dla ciebie......
 
W oryginale? Zależy, którym :D bo ja od początku pisałem o takiej jak miał Mayhem, nie tam na fotce Sonnena :) Trochę zgłupiałem w tym temacie, bo conajmniej dwie osoby jeszcze podały linki z koszulkami. Jaja ktoś sobie robił, ale co? Jakbym kliknał, że kupuję to nie byłoby chyba jaj :D? No, ale to z Doozym na jej temat pisałem...
 
@mmajster



Zależy od kosztu, jakości koszulki i metody jaką to zrobisz. Wolałbym coś trwałego nawet jeśli miałoby kosztować trochę więcej.
 
@Doozy Jeśli tak jaksna jak na tym real foto ( http://fight-shirt.cupsell.pl/images/patterns/realphoto/50ab99c47145a-macroblack.jpg ) to wrzuć i zamawiam. Czarnych koszulek już mi wystarczy jak tą Pride wezmę :D .
 
Zależy od kosztu, jakości koszulki i metody jaką to zrobisz. Wolałbym coś trwałego nawet jeśli miałoby kosztować trochę więcej.


amen20 - powiem ci tak.... mamy z kolezkami te koszulki ,,dont be scared homie'' o ktorych pisalem wczesniej - material jest cos takiego podobnego jak w koszulkach tapouta czyli nie sa tak grube - metoda to druk cyfrowy czyli bardzo trwaly........ 44+wysłka 9







Najlepiej napisz do mnie na gg 46280792
 
Nie mam gg niestety, możesz mi podesłać linka do tego na [email protected]. Przejdę się na misto i zapytam za ile mi to zrobią, jeśli będzie drożej to wezmę od Ciebie.
 
Pewnie, że na taką skale, jest bardzo mała szansa, że ktoś się przyczepi:-)Co nie zmienia to faktu, że jest to niezgodne z prawem. Ale nie chce drążyć tego tematu, bo nie interesuje mnie to, nie moja sprawa. Tak sobie tylko zażartowałem, jak w prawie każdym moim poście.
 
@lugasek <- no dzwonił rano Dana i coś tam krzyczał po angielsku ale odłożyłem słuchawke bo akurat śniadanie jadłem, a nie lubie jak się ktoś na Mnie wydziera podczas posiłku.
 
Sa też minusy, ostatnio dzwonił pijany i krzyczał coś w stylu...

We are the fucking Red Bull, and they do not, tell them to hell!
 
Ponieważ temat zdaje się być aktywny, sporo osób jest zainteresowana koszulkami o tematyce MMA to może redakcja przychyliłaby się do Mojej prośby i zmieniła temat z "Koszulka Submit" na "Koszulki" albo coś odpowiedniejszego?
 
Koszulki zamówione. Jak przyjdą, to chwycę za aparat i zrobię porównanie do koszulek z Croppa/House'a i starych od KSW które trzymają się naprawdę świetnie. Jestem strasznie ciekaw jak to wyjdzie.
 
Również czekam z niecierpliwością.



P.S. Ktoś się pytał czy hajs się zgadza. No więc wypłacam $$$ z tego portalu raz na rok, robiłem to do tej pory dwukrotnie i nie kupiłem sobie za nie ani samochodu, ani nie sfinansowałem wakacji ani TV ani nawet na najki nie starczyło...robię to hobbystycznie, misyjnie nawet. Warto też napisać, że gdy chce się wypłacic $$$ to trzeba wydrukować umowę, podpisać ją, wysłać do biura tej firmy która w ciągu 14dni robi przelew i odsyła umowę + oczywiście potrąca odpowiednie składki.
 
Back
Top