Kosmos, astronomia itd. . .

Tak się złożyło, że z powodów osobistych jadę dzisiaj w rodzinne strony. Przypadkiem ogarnąłem, że dzisiaj Perseidy. Lepsze warunki do obserwowania nocnego nieba niż na moim rodzinnym zadupiu w Polsce są chyba tylko na jakichś zadupiach w górach. Nawet piwerko mam pod obserwacje, szykuje się fajna noc a nawet tego nie planowałem :antonio:
 
E_WkELvVIAEwf3B


Imperator Elon i jego załoga, 2021r.

 

Jeśli u kogoś jest bezchmurna noc i cierpi na bezsenność to może podziwiać orionidy oraz pełnie księżyca myśliwych :tellmemore:
(u mnie niestety chujnia same chmury)
 

Jeśli u kogoś jest bezchmurna noc i cierpi na bezsenność to może podziwiać orionidy oraz pełnie księżyca myśliwych :tellmemore:
(u mnie niestety chujnia same chmury)
U mnie smog :eddieconspiracy:
 
Back
Top