Koronowirus, Wuhan , 2019-nCoV, Epidemia ver. beta 1.01


kolego ale to sa szczepienia na choroby, ktore maja smiertelnosc nieporownywalnie wieksza. Nie 0,2% czy tam nawet 1 czy 2% wiec porownanie z dupy. Jest bardzo duza szansa, ze sie przekrecisz na te choroby tropikalne, stad raczej rozsadnym jest zaszczepienie sie.

tak samo jak przyrownywanie tej szczepionki na Covid z tymi, ktore mielismy juz za dzieciaka. Pomijajac juz fakt, ze ta nowa szczepionka to nawet szczepionka nie jest. Porownujecie cos co zostalo zrobione na kolanie, z czyms nad czym prace i badania trwaly dekadami i tyczy sie chorob i schorzen o duzo wiekszym ryzyku powiklan czy smierci niz Covid. Serio nie zauwazacie calkowitego nonsensu tych Waszych porownan?
 
Właśnie miło mnie poinformowali, że odwołano mi zabieg na odwarstwienie siatkówki na termin 21 kwietnia. Wszystko to z panującą sytuacją i w trosce o moje zdrowie. Kij tam, że czekałem rok ponad i informują mnie w tak krótkim terminie. Do tego nie wiedzą o ile i jak długo będę musiał zaś czekać. Muszę podziękować Niedzielskiemu i Morawieckiemu za taką troskę o mnie. Przynajmniej niema ryzyka, że drugi raz zachoruje na ten groźny wirus. Że będę ślepy jak Różal po walce z Joshem to, co tam.
Próbowałeś porozmawiać z lekarzem na osobności i pokazać mu kopertę śmierci? Może to o to chodzi w tym wszystkim? :zakręcony: Może jest jakiś sposób, nie wyobrażam sobie, żeby "celebryci", politycy i inni "kulczycy" tak samo mieli odwoływane zabiegi i czekali razem z resztą polaczków-robaczków...
 
Wiesz, że żeby wjechać do Chin musza wsadzić Ci patyk w tyłek? Dostrzegasz absurd w którym się znaleźliśmy?
nie, on nie dostrzega nic. Porownuje przymus wtloczenia sobie w organizm substancji, ktora moze Ci zaszkodzic i nie sa to zadne teorie spiskowe do przestrzegania zasad ruchu drogowego. :brainoverload:
 
Próbowałeś porozmawiać z lekarzem na osobności i pokazać mu kopertę śmierci? Może to o to chodzi w tym wszystkim? :zakręcony: Może jest jakiś sposób, nie wyobrażam sobie, żeby "celebryci", politycy i inni "kulczycy" tak samo mieli odwoływane zabiegi i czekali razem z resztą polaczków-robaczków...
nie no prywatnie przeciez wszystko jest spoko. Tam wirus nie atakuje, tam sie przyjmowac pacjentow nie boja. Nastepny argument na to, ze to wszystko jest zwyklym cyrkiem. Oczywiscie do zaprogramowanych i zahipnotyzowanych medialnie jednostek to nie dociera a takich kwiatkow jest wiecej
 
nie no prywatnie przeciez wszystko jest spoko. Tam wirus nie atakuje, tam sie przyjmowac pacjentow nie boja. Nastepny argument na to, ze to wszystko jest zwyklym cyrkiem. Oczywiscie do zaprogramowanych i zahipnotyzowanych medialnie jednostek to nie dociera a takich kwiatkow jest wiecej
To wiem, ale prywatnie taka operacja będzie bardzo droga, może kopertą śmierci dałoby się zbić przynajmniej do "drogiej"? Tak głośno myślę, nie znam się bo póki co z "usług" lekarzy nie musiałem korzystać. Zastanawiam się czego ja bym próbował w takiej sytuacji...
 
Próbowałeś porozmawiać z lekarzem na osobności i pokazać mu kopertę śmierci? Może to o to chodzi w tym wszystkim? :zakręcony: Może jest jakiś sposób, nie wyobrażam sobie, żeby "celebryci", politycy i inni "kulczycy" tak samo mieli odwoływane zabiegi i czekali razem z resztą polaczków-robaczków...
Ta nawet chrzestny ordynator jednego z oddziałów w tym szpitalu nic nie zdziałał. System rejestracji NFZ i chuja się zrobi. Będę musiał wyłożyć hajs, ale na prywatny zabieg.
 
1617395400348.png
 
Takie coś mi na jutubie wyskoczyło...

1617396705025.png



przekazaliście już czy samo zaszczepienie się przywróci świat do normalności? (co najmniej jakby świat wcześniej był normalny :beczka: )
 
Nie wiem, a pisałem coś o globalnym spisku?

Koledzy.

Wiesz, że żeby wjechać do Chin musza wsadzić Ci patyk w tyłek? Dostrzegasz absurd w którym się znaleźliśmy?
A wiesz że psychicznych do Chin nie wpuszczają?

:brainoverload:
nie, on nie dostrzega nic. Porownuje przymus wtloczenia sobie w organizm substancji, ktora moze Ci zaszkodzic i nie sa to zadne teorie spiskowe do przestrzegania zasad ruchu drogowego. :brainoverload:

Od dziecka fundują ci takie przymusy i żyjesz.

Maseczki i szczepionki to gwałt na wolności ale podatki i cenzura nikogo nie bolą.

:putinlaugh:
 
Moja grupa, czyli Zdrowi 30-latkowie w UK, w ciagu miesiąca dostają pierwszą dawke. Druga latem/wczesną jesienią.
 
Tak sobie czytam dialog między Batonem i Klocem...

Z drugiej strony mozemy sie nie godzic na np paszport covidowy i tym sposobem siedziec wiecznie zamnieci w chacie. I tak i tak bedziesz skakal jak zagraja tak jak my wszyscy.
Serio masz wyjebane? Nie nachodzi Ci refleksja kiedy ktoś podaję Ci dane inne niż te płynące z mainstreamu? Nie masz tak, że szukasz prawdy podążając za pieniędzmi? Nie dziwi Cię, że środowiska medyczne kilka lat temu podawały informacje o szkodliwości np. kurzych jajek, a dziś te same medium mówi, że możesz wpierdolic 40 tygodniowo i nie odbije się to na Twoim cholestrolu? Austriacki sąd najwyższy właśnie ogłosił, że testy PCR w przypadku Sars-cov2 są o kant dupy rozbić.

Żebyś mnie źle nie zrozumiał, nie mówię że źle zrobiłeś, nie chce Cię oceniać. Tylko czy naprawdę tak bezrefleksyjnie podchodzisz do tego tematu?
 
ale podatki i cenzura nikogo nie bolą.
ale kto powiedzial, ze nie bola? Jest to, jednak, wg mnie nie ten poziom ingerencji w zycie ludzkie co przymuszanie kogos do zaaplikowania sobie czegos w swoj organizm. Cos, od czego to juz bardziej prywatnej rzeczy nie ma. Czas skonczyc z bredzeniem, ze nie ma przymusu bo juz od dobrych kilku miesiecy po roznych mediach, w tym tzw mainstreamowych lataja kwiatki w stylu tego ponizej i jest to jawne przygotowywanie ciemnego ludu na przyszla rzeczywistosc.






Pisze po raz enty, darujcie sobie porownania tego specyfiku, ktory nazwali szczepionka do tych prawdziwych szczepionek, nad ktorymi badania trwaly dekadami i tycza sie schorzen nieporownywalnie grozniejszych niz wirus, ktorego smiertelnosc mierzona jest w promilach.
 
Tak sobie czytam dialog między Batonem i Klocem...


Serio masz wyjebane? Nie nachodzi Ci refleksja kiedy ktoś podaję Ci dane inne niż te płynące z mainstreamu? Nie masz tak, że szukasz prawdy podążając za pieniędzmi? Nie dziwi Cię, że środowiska medyczne kilka lat temu podawały informacje o szkodliwości np. kurzych jajek, a dziś te same medium mówi, że możesz wpierdolic 40 tygodniowo i nie odbije się to na Twoim cholestrolu? Austriacki sąd najwyższy właśnie ogłosił, że testy PCR w przypadku Sars-cov2 są o kant dupy rozbić.

Żebyś mnie źle nie zrozumiał, nie mówię że źle zrobiłeś, nie chce Cię oceniać. Tylko czy naprawdę tak bezrefleksyjnie podchodzisz do tego tematu?
Szczerze mowiac rzygam od roku tym tematem i nie czytam nawet o tym info. Chce po prostu zyc i staram sie to robic pelna garscia na tyle ile sie da. I nie upatruje we wszystkim manipulacji i spisku. Wole to wyposrodkowac a nie skarnie w jedna lub druga strone.
 
ale kto powiedzial, ze nie bola? Jest to, jednak, wg mnie nie ten poziom ingerencji w zycie ludzkie co przymuszanie kogos do zaaplikowania sobie czegos w swoj organizm. Cos, od czego to juz bardziej prywatnej rzeczy nie ma. Czas skonczyc z bredzeniem, ze nie ma przymusu bo juz od dobrych kilku miesiecy po roznych mediach, w tym tzw mainstreamowych lataja kwiatki w stylu tego ponizej i jest to jawne przygotowywanie ciemnego ludu na przyszla rzeczywistosc.






Pisze po raz enty, darujcie sobie porownania tego specyfiku, ktory nazwali szczepionka do tych prawdziwych szczepionek, nad ktorymi badania trwaly dekadami i tycza sie schorzen nieporownywalnie grozniejszych niz wirus, ktorego smiertelnosc mierzona jest w promilach.
Ale to w koncu co nam aplikują w tych szczepionkach?
 
Ale to w koncu co nam aplikują w tych szczepionkach?
w zasadzie to chuj wie. "Szczepionki" mRna nie byly jeszcze stosowane nigdy w historii ludzkosci, takze jest to swoisty eksperyment medyczny i wielu lekarzy twierdzi, ze jest to tzw terapia genowa a nie szczepionka w sensie takim jakim byla znana dotychczas. Tu link i tego typu podejscie do tematu nie jest odosobnione. Slyszalem z ust wielu lekarzy, oczywiscie zaden z nich do tzw mainstreamu dopuszczony nie bedzie.
 
Szczerze mowiac rzygam od roku tym tematem i nie czytam nawet o tym info. Chce po prostu zyc i staram sie to robic pelna garscia na tyle ile sie da. I nie upatruje we wszystkim manipulacji i spisku. Wole to wyposrodkowac a nie skarnie w jedna lub druga strone.
Dobre podejście, jednak wydaje mi się, że jesteś mocno wychylony w jedną stronę. Bo tak, z jednej strony piszesz, że się nie interesujesz faktami które wypływają i podważają rządowo-korporacyjną narrację o cudownych szczepionkach, a z drugiej przyjmujesz wszystko co sugerują. Ale tak jak pisałem, mam nadzieję że nic złego nie stanie się zaszczepionym w Twojej rodzinie i życzę, żeby żadne skutki uboczne się nie pojawiły
Czas skonczyc z bredzeniem, ze nie ma przymusu bo juz od dobrych kilku miesiecy po roznych mediach, w tym tzw mainstreamowych lataja kwiatki w stylu tego ponizej i jest to jawne przygotowywanie ciemnego ludu na przyszla rzeczywistosc.
Też tak uważam, zauważyłeś że pojawiają się słuchy, jakoby w tym "paszporcie" nie będą ujęte "szczepioniki" rosyjskie i chińskie. W praktyce UE wyjebie się na Węgrów którzy zaszczepili się Sputnikiem5. Oznacza to w praktyce, że nie będą mogli pojechać/polecieć do Schengen.

#MaloHombre
Chyba nie ma bardziej dobitnego faktu, że tu nie chodzi o zdrowie/życie szaraków tylko jest to zajebisty pretekst do wprowadzenia nowych narzędzi politycznych mających uderzyć w swobody obywatelskie.
 
w zasadzie to chuj wie. "Szczepionki" mRna nie byly jeszcze stosowane nigdy w historii ludzkosci, takze jest to swoisty eksperyment medyczny i wielu lekarzy twierdzi, ze jest to tzw terapia genowa a nie szczepionka w sensie takim jakim byla znana dotychczas. Tu link i tego typu podejscie do tematu nie jest odosobnione.
Bo to jest to, o czym pisałem ostatnio. Chyba Niemcy to zaczęli badać i pracować nad tym iles tam już lat wstecz.
Już lata temu czytałem o tym że to rozpierdoli system (jak oczywiście się uda), bo poprzez ingerencję w genom pobudza się mocno własny układ immunologiczny i miały być z tego własnie "szczepionki" (nie wiem czy to jest czy nie prawidłowa terminologia tego specyfiku) na najgroźniejsze choroby, w tym raka.
Nie wiem czy te szczepionki podawane też właśnie tak działają, czy są wyspecjalizowane w tylko w covidzie (myślę ż tak, bo po co mieli by dać w pakiecie w jednej szczepionce antidotum na więcej chorób, jak moga sprzedać to osobno za potężne pieniądze).
 
Last edited:
eż tak uważam, zauważyłeś że pojawiają się słuchy, jakoby w tym "paszporcie" nie będą ujęte "szczepioniki" Rosyjskie i Chińskie. W praktyce UE wyjebie się na Węgrów którzy zaszczepili się Sputnikiem5. Oznacza to w praktyce, że nie będą mogli pojechać/polecieć do Schengen.
o tym nie slyszalem.
 
Dobre podejście, jednak wydaje mi się, że jesteś mocno wychylony w jedną stronę. Bo tak, z jednej strony piszesz, że się nie interesujesz faktami które wypływają i podważają rządowo-korporacyjną narrację o cudownych szczepionkach, a z drugiej przyjmujesz wszystko co sugerują. Ale tak jak pisałem, mam nadzieję że nic złego nie stanie się zaszczepionym w Twojej rodzinie i życzę, żeby żadne skutki uboczne się nie pojawiły
:beer:
 
Bo to jest to, o czym pisałem ostatnio. Chyba Niemcy to zaczęli badać icpracować nad tym iles tam już lat wstecz.
Już lata temu czytałem o tym że to rozpierdoli system (jak oczywiście się uda), bo poprzez ingerencję w genom pobudza się mocno własny układ ummunologiczny i miały być z tego własnie "szczepionki" (nie wiem czy to jest czy nie prawidłowa terminologia tego specyfiku) na najgroźniejsze choroby, w tym raka.
Nie wiem czy te szczepionki podawane też właśnie tak działają, czy są wyspecjalizowane w tylko w covidzie (myślę ż tak, bo po co mieli by dać w pakiecie w jednej szczepionce antidotum na więcej chorób, jak moga sprzedać to osobno za potężne pieniądze).
a co na to przeciwnicy upraw GMO? :zakręcony:

:pjelen:
 
Dobra, covid covidem, ale co myślicie w takim razie o spisie który nas czeka?
Tu osobiście widzę problem.
Dlaczego mam dać im takie informacje i jaką mam pewnośc że te pojeby nie wykorzystają tego? Jaką mam pewność że te pojeby zabezpieczą moje dane, skoro kurwa oni nawet swoich nie umią zabezpieczyć?
 
Back
Top