Koronowirus, Wuhan , 2019-nCoV, Epidemia ver. beta 1.01

Aleksander Kwaśniewski poleca Astrę Zenecę ::snoopd:::baldwinwhiskey:

View attachment 19054
Martwiłbym się jakby polecał Sputnika V.
 
Juz jestem po szczepieniu jak wiekszosc mojej rodziny.
ale jestes swiadomy tego, ze to nie koniec szczepien, ze to ma byc cykliczne wydarzenie? Zamierzasz aplikowac sobie, w sumie to nie wiadomo co, powiedzmy dwa razy do roku bo ci kaza? Juz nie bede wspominal, o tej jakies, wrecz niewolniczej poddanczosci, ze pan kaze sluga musi. Chodzi mi tu o ten paszport szczepionkowy. Ogolnie to rozpierdala mnie na lopatki przeswiadczenie co poniektorych, ze zeby wrocic do "normalnosci" to trzeba robi co kaza i NIE MA INNEGO WYJSCIA :facepalm:
 
Elon Musk w temacie "szczepionek" i "pandemii"
Tak ogolnie, dla mnie to taki troche podejrzany typ (JRE, dwa odcinki) ale tu akurat sie z nim zgadzam i pewnie gosc wie wiecej niz zwykly zuczek :wink:

SpaceX and Tesla founder Elon Musk has said that neither he nor his family will likely take future coronavirus vaccines even when they are readily available, saying the pandemic has “diminished [his] faith in humanity.”

"Speaking during a podcast interview with Kara Swisher, 49-year-old Musk stated that neither he nor his children are at risk for Covid-19 and therefore would be unlikely to need the vaccine.

“This is a no-win situation. It has diminished my faith in humanity, this whole thing… The irrationality of people in general,” Musk said.

He also decried lockdowns across the globe and in the US in particular, having previously referred to them as “unethical” and “de facto house arrest.”

Musk said widespread lockdowns were a mistake and only at-risk people should quarantine “until the storm passes.”

When pressed about the risk to his own employees and their families, with Swisher asking what if someone dies, Musk pithily responded: “Everybody dies.”

 
To jest kopalnia beki ten temat i te naukowe wpisy :waldeklaugh:
kopalnia beki to sie ci wszyscy fachowcy, ktorzy uwierzyli w przekaz medialny i ze mamy do czynienia z czyms, z czym nie mielismy wczesniej :beczka:

tbBQ65G.png
 
Ale powiem wam, że te argumenty trochę niespójne.
Z jednej strony jest to grypa a nie covid (ale jest), z drugiej że to rządy nas po prostu chcą zniewolić a to jest wszystko ściema, a z jeszcze innej że to korporacje/banki ustawiły.

Dziwicie się że "głupki" dają się zniewolić, a nie przyjmujecie do wiadomości że się może mylicie.

Co do zniewolenia. Serio uważacie że szczepuonka was da zniewolić? Jesteśmy szurani po podłodze jako narod od dawna. Jebją nas za wszystko.
Płacisz Karynie i Sebkowi 500+, płacisz rylom 13, 14 barbórki (1880zł.rocznie każdy pracujący dokłada do samych ryli), płacisz CO MIESIĄC zdrowotne i chodzisz prywatnie do lekarza bo inaczej zdechniesz na chodniku, ale to szczepionka was zniewala?
 
Ale powiem wam, że te argumenty trochę niespójne.
Z jednej strony jest to grypa a nie covid (ale jest), z drugiej że to rządy nas po prostu chcą zniewolić a to jest wszystko ściema, a z jeszcze innej że to korporacje/banki ustawiły.

Dziwicie się że "głupki" dają się zniewolić, a nie przyjmujecie do wiadomości że się może mylicie.

Co do zniewolenia. Serio uważacie że szczepuonka was da zniewolić? Jesteśmy szurani po podłodze jako narod od dawna. Jebją nas za wszystko.
Płacisz Karynie i Sebkowi 500+, płacisz rylom 13, 14 barbórki (1880zł.rocznie każdy pracujący dokłada do samych ryli), płacisz CO MIESIĄC zdrowotne i chodzisz prywatnie do lekarza bo inaczej zdechniesz na chodniku, ale to szczepionka was zniewala?
Jedno nie wyklucza drugiego chyba :fjedzia:

Sama szzepionka nie zniewoli, ale paszport szczepionkowy moze juz troche zycie utrudnic. Tez blednym jest analizowanie calej tej sytuacji w systemie zero-jedynkowym, ze albo bedzie tak albo siak. Zmiany zawsze lepiej wprowadzac powoli, wtedy jest mniejsze ryzykow buntu. Jeszcze mniejsze jest gdy przekona sie wiekszosc, ze zmiany sa dla nich dobre.
 
Ale powiem wam, że te argumenty trochę niespójne.
Z jednej strony jest to grypa a nie covid (ale jest), z drugiej że to rządy nas po prostu chcą zniewolić a to jest wszystko ściema, a z jeszcze innej że to korporacje/banki ustawiły.

Dziwicie się że "głupki" dają się zniewolić, a nie przyjmujecie do wiadomości że się może mylicie.

Co do zniewolenia. Serio uważacie że szczepuonka was da zniewolić? Jesteśmy szurani po podłodze jako narod od dawna. Jebją nas za wszystko.
Płacisz Karynie i Sebkowi 500+, płacisz rylom 13, 14 barbórki (1880zł.rocznie każdy pracujący dokłada do samych ryli), płacisz CO MIESIĄC zdrowotne i chodzisz prywatnie do lekarza bo inaczej zdechniesz na chodniku, ale to szczepionka was zniewala?
za chwile bez szczepionki nie bedziesz mogl z domu wyjsc. Te maseczki sa niejako pierwszym etapem i odwzorowuja szczepienia czyli do sklepu bez szczepienia nie wejdziesz, do komunikacji miejskiej tez nie, samolot, pociag, jakies urzedy, no ogolnie bedziesz wykluczony z zycia. Jesli to nie jest dla Ciebie jakas forma zniewolenia to ja nie wiem co jest. Poczekajmy troche, caly czas jestesmy urabiani, tresowani, testowani. Na ile moga sobie pozwolic.
 
Jedno nie wyklucza drugiego chyba :fjedzia:

Sama szzepionka nie zniewoli, ale paszport szczepionkowy moze juz troche zycie utrudnic. Tez blednym jest analizowanie calej tej sytuacji w systemie zero-jedynkowym, ze albo bedzie tak albo siak. Zmiany zawsze lepiej wprowadzac powoli, wtedy jest mniejsze ryzykow buntu. Jeszcze mniejsze jest gdy przekona sie wiekszosc, ze zmiany sa dla nich dobre.
No ok.rozumiem Twój punkt widzenia, ale jak to sie ma do wyżej wypisanych przeze mnie przykładów? To Was nie zniewala? Przeciez to jest ordynarne i w żywe oczy robienie człowieka w chuja i jakoś nikt z was tu nie widzi problemu.
Tam nawet nikt nie stara się tłumaczyć że to dla naszego dobra- masz płacić i zamknąć ryj, a w razie choroby to zdychaj chuju- i wszystkim pasuje.
 
ale jestes swiadomy tego, ze to nie koniec szczepien, ze to ma byc cykliczne wydarzenie? Zamierzasz aplikowac sobie, w sumie to nie wiadomo co, powiedzmy dwa razy do roku bo ci kaza? Juz nie bede wspominal, o tej jakies, wrecz niewolniczej poddanczosci, ze pan kaze sluga musi. Chodzi mi tu o ten paszport szczepionkowy. Ogolnie to rozpierdala mnie na lopatki przeswiadczenie co poniektorych, ze zeby wrocic do "normalnosci" to trzeba robi co kaza i NIE MA INNEGO WYJSCIA :facepalm:
Jakos nie przeszkadza mi szczepienie. Jestem szczepiony od malego i to tez sa obowiazkowe szczepienia. Dzieci tez szczepie. Poza tym szczepienie na covid nie jest obowiazkowe, nikt ci nie kaze. Wiec nie rozumiem o co bol dupy
 
Jak tam sytuacja z tym wirusem? Nie śledzę tematu. Widzę, że szczepionki już jakieś są. Streści ktoś jak to wygląda na dziś?.
 
Paszport szczepionkowy zniewala.
Jeżeli ze szczepionką wszczepiają ci chipa.
Wtedy to ma sens.

:putinlaugh:

Bo przecież podatki, kodeks karny i cywilny, przepisy ruchu drogowego etc etc są dowolne i nikogo nie obowiązują
 
Co do zniewolenia. Serio uważacie że szczepuonka was da zniewolić? Jesteśmy szurani po podłodze jako narod od dawna. Jebją nas za wszystko.
Płacisz Karynie i Sebkowi 500+, płacisz rylom 13, 14 barbórki (1880zł.rocznie każdy pracujący dokłada do samych ryli), płacisz CO MIESIĄC zdrowotne i chodzisz prywatnie do lekarza bo inaczej zdechniesz na chodniku, ale to szczepionka was zniewala?
ale przeciez ja to wiem i tak wkurwia mnie to niesamowicie. Jednak jest to maly pikus z tym co chca nam wprowadzic teraz. Caly czas wybiegam myslami w przyszlosc bo wiadomo, ze te zmiany nie beda wprowadzane z dnia na dzien.
@Scurvol zapewniam Cię że jesteśmy już dawno zniewoleni i pod nakazami i zakazami, a do tego okradani, oszukiwani i trwa to od daaaawna.
czyli co, to teraz juz mamy godzic sie na wszystko? ja jednak widze roznice w tym o czym piszesz a w tym, ze bez szczepionki nie bedziesz mogl praktycznie zyc w spoleczenstwie. No jak wy tej roznicy nie widzicie to nie mam pytan. Znowu powtarzam, antycypuje. Mozliwe, ze troche skrajnie ale poczekajmy...
Jedna roznica jest taka ze grypa nie zapycha nam szpitali i systemu zdrowotnego a covid juz tak.
te zapchane szpitale to zwykle, ordynarne klamstwo.
Jakos nie przeszkadza mi szczepienie. Jestem szczepiony od malego i to tez sa obowiazkowe szczepienia. Dzieci tez szczepie. Poza tym szczepienie na covid nie jest obowiazkowe, nikt ci nie kaze. Wiec nie rozumiem o co bol dupy
Wyobraz sobie, ze tez bylem zaszczepiony za dzieciaka i nie jestem jakims tzw antyszczepionkowcem. Z tym, ze byly to szczepionki, ktore przebadane zostaly przez dekady i na schorzenia, na ktore ryzko groznych powiklan, czy tez smierci bylo/jest nieporownywalnie wieksze do tego na grype zwana Covidem.

Wiesz co, nie jest obowiazkowe ale... no wlasnie i juz sa male ale. Narazie male, za chwile wieksze. Niedlugo nie bedziesz mogl na wakacje pojechac bo niezaszczepiony, pozniej do sklepu wejsc czy na koncert pojsc. No to jak to jest z tym, ze to "nie jest obowiazkowe". Juz sie podchody pod tego typu akcje zaczynaja
Paszport szczepionkowy zniewala
bez tego paszportu za chwile nie bedziesz mogl np wyjechac z kraju. nie jest to ograniczenie wolnosci?


Pisze o tych rzeczach wybiegajac myslami w przyszlosc, przeciez wiadomo, ze to musi byc wprowadzone stopniowo. Wy natomiast patrzycie tylko i wylacznie na to co jest narazie, tu i teraz.
 
bez tego paszportu za chwile nie bedziesz mogl np wyjechac z kraju. nie jest to ograniczenie wolnosci?

Przyszlosc pokaze kto ma racje. Prawda, jak to ma w zwyczaju, zawsze lezy po srodku.

Powiedzmy, ze chce poleciec na wakacje, ale nie jestem zaszczepiony. Nie jestem w stanie kupic biletu w zwiazku z tym. Nie jest to jakas forma zniewolenia ?

Panowie, nie chce was martwić ale mamy już coś takiego:

5bdc8cb5e6603_o_original.jpg


Niestety, zniewalają mnie za każdym razem gdy chce opuścić strefę Schengen :jon:


A w strefie Schengen i w moim kraju zniewalają mnie tym:

AR-301249926.jpg
 
te zapchane szpitale to zwykle, ordynarne klamstwo
Tak z ostatnich czterech godzin przykład.
Dobry kumpel od trzech tygodni tyra po doktorach. Dziś odebral wyniki że ma bardzo podwyższone wątrobowe, a plytki krwi gdzie jest norma jest 150 ma 22.
Ma szybko jechać na szpital. W szpitalu czeka, czeka i w koncu wysyłaja go do innego miasta. Pojechał, to kazali mu przyjechać jutro, bo tez nie ma miejsca.

Może i stoja te szpitale puste w jakies tam okresy-nie wiem, ale już kolejney raz wszystko jest zajebane pod korek.
Mam w rodzinie szwagra osobę leczacą się onkologicznie i też mi trochę naopowiadali jak to wygląda. Mam kilku sąsiadów, osób bliskich, no i w chuj klientów-od lekarzy po pacjentów i powiem wam że nie wiem gdzie wy żyjecie że macie taki luz z tym wszystkim.
I tak jak wy nie wierzycie telewizji (ja też) tak nie mam powodu wierzyc ludziom z pierwszej ręki i to z różnych grup społecznych.
 
te zapchane szpitale to zwykle, ordynarne klamstwo.
No to chyba nie mamy o czym dyskutowac
Wiesz co, nie jest obowiazkowe ale... no wlasnie i juz sa male ale. Narazie male, za chwile wieksze. Niedlugo nie bedziesz mogl na wakacje pojechac bo niezaszczepiony, pozniej do sklepu wejsc czy na koncert pojsc. No to jak to jest z tym, ze to "nie jest obowiazkowe". Juz sie podchody pod tego typu akcje zaczynaja
Jak narazie to tyljo twoje domysly.
 
ak z ostatnich czterech godzin przykład.
Dobry kumpel od trzech tygodni tyra po doktorach. Dziś odebral wyniki że ma bardzo podwyższone wątrobowe, a plytki krwi gdzie jest norma jest 150 ma 22.
Ma szybko jechać na szpital. W szpitalu czeka, czeka i w koncu wysyłaja go do innego miasta. Pojechał, to kazali mu przyjechać jutro, bo tez nie ma miejsca.
że nie wiem gdzie wy żyjecie że macie taki luz z tym wszystkim.
te szpitale sa zamkniete i niedostepne dla postronnych ludzi bo taki jest przykaz z tzw gory a nie z powodu przepelnienia.
Ja mam znajomego pracujacego w szpitalu i mowil mi, ze takich pustek to nie widzial nigdy. Jeden z wiekszych szpitali w 3M. Oczywiscie zamkniety na 4 spusty zeby jak najmniejsza ilosc osob zobaczyla czym nas karmia w mediach i komu teraz wierzyc?
No to chyba nie mamy o czym dyskutowac
no nie mamy bo ty slepo wierzysz w przekaz medialny
ak narazie to tyljo twoje domysly
to juz sie zaczyna dziac, juz o tym przebakuja
 
te szpitale sa zamkniete i niedostepne dla postronnych ludzi bo taki jest przykaz z tzw gory a nie z powodu przepelnienia.
Ja mam znajomego pracujacego w szpitalu i mowil mi, ze takich pustek to nie widzial nigdy. Jeden z wiekszych szpitali w 3M. Oczywiscie zamkniety na 4 spusty zeby jak najmniejsza ilosc osob zobaczyla czym nas karmia w mediach i komu teraz wierzyc?

no nie mamy bo ty slepo wierzysz w przekaz medialny

to juz sie zaczyna, dziac juz o tym przebakuja
Ty wierzysz w swoja teorie i dlatego nie mamy. Tez znam osoby pracujace w szpitalu i tez bedace hospitalizowanymi z powodu covidu. Moze w 3m tak jest ale to nie znaczy ze wszedzie. Dobra ide stad bo nie da sie czytac tego.
 
@torpedo nie wiem jak to u Was wygląda, ale u nas w Gdańsku jest się raczej ciężko dostać do szpitala bez pozytywnego wyniku, a przynajmniej tak było jakiś czas temu (ze dwa miechy). Mój brat miał mieć przetoczenie płytek krwii i doktor powiedział, że na wejściu trzeba zrobić test - jak będzie pozytywny, to normalnie go przyjmą i jeszcze tego samego dnia wróci do domu, a jak będzie negatywny, to będą kombinować. Na szczęście finalnie stan się ustabilizował i nie trzeba było przetaczać.

Ja mam jeszcze takie pytania... Czy ktoś tutaj wgl wierzy w ten przekaz medialny, którym nas karmią? I czy ktoś tutaj uważa, że nasz rząd działa dla naszego dobra? Bo jeżeli nie, to nie wiem jak można się tak chętnie na to wszystko godzić.

Przykład z obowiązkowym zdrowotnym też spoko. Ostatnio nasz minister zdrowia zaapelował o wstrzymanie planowych zabiegów, a później Mateusz Moracwel wspomina coś o podniesieniu składek zdrowotnych. Dla mnie to trochę brzmi jakby minister zdrowia powiedział, że mają nas jeszcze bardziej nie leczyć, a ten chuj że mamy za to jeszcze więcej płacić.
Chociaż to wszystko pewnie dla naszego dobra...
 
Back
Top