Konkurs Manto na MMAVideos.pl

Poszły typy swoją drogą dziwne że nie miałem u ciebie kont bo dość regularnie odwiedzam twoją strone.
 
Paru osobom się udało ale mimo wszystko szanse na wylosownie są stosunkowo duże może w końcu mi się uda coś wygrć bo od dwóch lat biore udział w większości konkursów na Mmarocks i póki co nic.
 
ja wygralem juz koszulke od pitbulla ale nie bede narzekał jeśli zgarne dwie nastepne od Manto :-) w sumie nie tak duzo osob chyba trafiło a są trzy miejsca do wylosowania wiec moze cos sie uda
 
Dobrze obstawiło 20-25 osób, więc szansa na jedną z trzech nagród jest około 1/8.
 
Czy pierwsze miejsce będzie rozlosowywane z osób bezbłędnych, a drugie z tych z jedna pomyłką? (u mnie Różal)
 
Nagrody będą rozlosowane tylko pośród tych, którzy mają wszystkie walki bezbłędnie wytypowane :-)
 
Powinien wrócić typer MMA Rocks! oglądanie gali, która wcześniej została wytypowana sprawia większą frajdę.
 
Kurde 20 kilka osób? To szanse są niewielkie. Ale przydale by się wreszcie wygrać jakiś konkurs :-)
 
przeciez nagroda w typerze nie musi byc jakas wielka. . . np. koszulka, a zabawa zawsze jakas dodatkowa ;p
 
Back
Top