Konkurs Manto na MMAVideos.pl

Kukul24

Legacy FC
Middleweight
Poszły typy swoją drogą dziwne że nie miałem u ciebie kont bo dość regularnie odwiedzam twoją strone.

Kukul24

Legacy FC
Middleweight
Paru osobom się udało ale mimo wszystko szanse na wylosownie są stosunkowo duże może w końcu mi się uda coś wygrć bo od dwóch lat biore udział w większości konkursów na Mmarocks i póki co nic.

noodles

Bellator
Light Heavyweight
ja wygralem juz koszulke od pitbulla ale nie bede narzekał jeśli zgarne dwie nastepne od Manto :-) w sumie nie tak duzo osob chyba trafiło a są trzy miejsca do wylosowania wiec moze cos sie uda

Lucash

Brutaal
Featherweight
Dobrze obstawiło 20-25 osób, więc szansa na jedną z trzech nagród jest około 1/8.

jajcarz

WSOF
Light Heavyweight
Czy pierwsze miejsce będzie rozlosowywane z osób bezbłędnych, a drugie z tych z jedna pomyłką? (u mnie Różal)

Meru

Moderator
Cohones
Nagrody będą rozlosowane tylko pośród tych, którzy mają wszystkie walki bezbłędnie wytypowane :-)

10khalidov

Jungle Fight
Featherweight
Powinien wrócić typer MMA Rocks! oglądanie gali, która wcześniej została wytypowana sprawia większą frajdę.

igorel96

Brutaal
Featherweight
Kurde 20 kilka osób? To szanse są niewielkie. Ale przydale by się wreszcie wygrać jakiś konkurs :-)

zoom

UFC
Lightweight
przeciez nagroda w typerze nie musi byc jakas wielka. . . np. koszulka, a zabawa zawsze jakas dodatkowa ;p