Koniec MMA Attack?

PROMMAC>MMAA

Po jednej gali? Serio?

ale kto z sensownych zawodników? Takich z TOP10 w Polsce?
-93kg - Tomasz Narkun, Michał Fijałka
-84kg - Michał Szuliński, Oskar Piechota, Maciej Różański
-77kg - Salim Touahri, Albert Odzimkowski, Kalinarczyk
-70kg - Marcin Held, Mateusz Teodorczuk, Łukasz Sajewski, Jacek Kreft,
-66kg - Krzysztof Klaczek, Bartłomiej Kurczewski
z kobiet: Agnieszka Niedźwiedź czy Lena Tchorevska

Uważam że wybierając kilka z tych nazwisk można zrobić bardzo fajną galę na początek.
 
Na stan z godziny 23.59 w czwartek, 27 lutego łączna wartość sprzedanych biletów według serwisu kupbilety.pl wynosi 165 tyś. zł, około 6500 zł więcej niż 24 godziny wcześniej. Łączna wartość oferowanych biletów na galę PROMMAC to 260 tys. zł. Miejmy nadzieję, że w dniu gali ta nowa organizacje sprzeda sporo biletów i w przyszłości zobaczymy jeszcze niejedną galę PROMMAC.


Kto słuchał szczeny ten pewnie wie, że prawdopodobnie połowa biletów została rozdana. Czysto sportowa rozpiska nie ma sensu. Tacy zawodnicy jak Kita i Drwal nie interesują Januszy więc nic dziwnego, że krążą plotki o słabej oglądalności. Przeczytałem artykuł u konkurencji i myślę, że są na ostrym minusie. Z takimi nazwiskami ta organizacja i tak długo nie pociągnie.
 
To jeżeli nie ma sensu sportowa rozpiska, to jarmarczna zabawa z frekami też nie ma sensu, bo powtarzam albo to jest sport, albo właśnie ta jarmarczna zabawa, robienie z dyscyliny sportowej cyrk, Ci którzy już zrobili gale z freakami wypromowali poniekąd to mma w polszy, ci których to zainteresowalo na poważnie jako sport, zostali i śledzą wydarzenia. Ileż można promować gale na miernotach, ja myśle że sport prędzej się sam obroni, a takie "dodatki" tylko psują ten wizerunek. Nie dziwię się temu co mówi Kita, co mówi Drwal, mają racje.



PS. Niektóre słowa, zostały zapożyczone od A. Janisza z jednego z pr. PR24, bardzo mi zapadły w pamięć, właściwe słowa oddające sens tej całej dyskusji na temat dalszego kabaretu w mma
 
To jeżeli nie ma sensu sportowa rozpiska, to jarmarczna zabawa z frekami też nie ma sensu, bo powtarzam albo to jest sport, albo właśnie ta jarmarczna zabawa, robienie z dyscyliny sportowej cyrk, Ci którzy już zrobili gale z freakami wypromowali poniekąd to mma w polszy, ci których to zainteresowalo na poważnie jako sport, zostali i śledzą wydarzenia. Ileż można promować gale na miernotach, ja myśle że sport prędzej się sam obroni, a takie "dodatki" tylko psują ten wizerunek. Nie dziwię się temu co mówi Kita, co mówi Drwal, mają racje.


Dobrze powiedzian chłopie:-)
 
Tak, po jednej gali. Uważam, że przy takim starcie można z mety nazywać to drugą organizacją w Polsce (oczywiście jeśli nie nastąpi równie szybki rozbiór jak w przypadku MMAA).
 
Jak widzę piszących, że MMAA nic nie dało i nie będzie za nim tęsknił to aż się normalnie pięść zaciska sama. Co za łby... chorągiewki na wietrze... wy się uważacie za znawców tematu? I nie chodzi o to, że ktoś ma takie a nie inne zdanie ale o to, że zero obiektywizmu w was.
 
@B00YAK, nie mówię, że nic nie dało. Gale były fajne, oglądałem z zaciekawieniem, zawodnicy na poziomie, wszystko grało. Uważam po prostu, że PROMMAC z całą swoją otoczką, zapowiedziami, mocnymi zawodnikami i - ogólnie rzecz biorąc - show, zrobiło na mnie bardzo mocne wrażenie (jak na polską "niekswowską" galę) i naprawdę godnie zastąpiło MMAA. Taki młodszy, udoskonalony twór.
 
Czemu wszyscy piszą, że MMAAtack nie ma na kim budować karty. Nie sądzę aby Drwal miał kontrakt na wyłączność, chociaż czy chciałby walczyć dla Cholewy po zajściu z odwołaną galą to już inna rzecz. Natomiast nie sądzę, aby kontraktowo były z tym jakieś problemy.
 
nie wyobrażam sobie żeby Drwal raz walczył dla MMAA na Polsacie a raz na PROMMAC na TVN Turbo.
 
Przecież wciąż jest napływ nowych zawodników i talentów... na szczęście nie ma stagnacji w naszym MMA :-) Zawodnik podpisuje umowę z organizacją, nie z telewizją...
 
A pamietacie czasy jak Kowalik w każdym wywiadzie upominał się o 3 rundy?



- 3x5



- undercard



- klatka



Gdyby nie MMA Attack to możliwe, że w KSW byłoby wszystko po staremu. Konkurencja zrobiła swoje. Odnośnie klatki to na pewno Polsat miał dużo do powiedzenia.
 
nie wyobrażam sobie żeby Drwal raz walczył dla MMAA na Polsacie a raz na PROMMAC na TVN Turbo.




Dlaczego?




Zawodnik podpisuje umowę z organizacją, nie z telewizją...


No właśnie.



Nie rozumiem dlaczego masz obiekcje odnośnie pokazywania wystepów zawodnika w dwoch różnych stacjacj tv.
 
oprocentowany ma rację, a jeśli Tobie ian trzeba tłumaczyć, czemu zawodnik (największa gwiazda danej federacji, jeśli mówimy w kontekście Tomka) nie będzie promował dwóch federacji pretendujących o bycie numerem 2 na polskim rynku, to nie mam pytań...
 
@AL



No toż to pisałem, na poprzedniej stronie

Gdyby nie MMA Attack to możliwe, że w KSW byłoby wszystko po staremu.


Nie możliwe, a napewno, nie mieli żadnej konkurecji czuli się mocno, był monopol, także obrośli w piórka. Wystarczy zobaczyć jak to w ksw wszystko powoli, bo powoli, ale zmieniało się na lepsze po pierwszej gali MMAA 1 i tego tu nikt nie neguje.



MMAA dało dużego kopa w promocje tego sportu
 
czemu zawodnik (największa gwiazda danej federacji, jeśli mówimy w kontekście Tomka) nie będzie promował dwóch federacji pretendujących o bycie numerem 2 na polskim rynku


Rozumiem, że w aspekcie biznesowym - dla fedracji - nie ma to sensu. Natomiast jeżeli Drwal, jeżeli nie ma kontraktu wyłącznosciowego ( a przy tej dyskusji zakładamy, że tak jest) to co/kto może mu zabronić walczyć dla innej federacji, ktora jest transmitowana przez inna tv?
 
Teoretycznie - tak.


W praktyce - chyba nie wierzysz, że obie federacje pozwoliłby sobie, aby zawodnik tego formatu skakał sobie między ich galami wedle swego upodobania?
 
W praktyce nie, natomiast w teorii potrafie sobie wyobrazić, że MMAAttack chcać odbudowywac pozycję vicelidra płaci Drwalowi dobre pieniądze za walke u siebie, natomiast PROMAC starając się utrzymać ta samą pozycję także nie rezygnuje z usług swojego filaru.
 
Wyobraźnię to Ty masz. Czas poczekać, aż zejdziesz na ziemię i zrozumiesz, czemu to, co piszesz, jest nierealne (delikatnie mówiąc).
 
Ok, niech i tak będzie, jeżeli uważasz, że Drwal za odpowiednią kwotę nie zawalczyłby dalk MMAAttack.
 
Sam nie wiem co o tym sądzić, ale gdy widzę PROMMAC to od razu mam wrażenie że to MMAA bis. Niby dobrze, bo gale były dobre i co do tego jest zgoda, tylko czuję niepokój na przyszłość...



Generalnie najlepiej by było gdyby MMAA wróciło, bo wg mnie na scenie mma jest miejsce i dla nich i dla PROMMAC. Trzeba tylko mierzyć siły na zamiary i zachować umiar w rozmachu gal.
 
Występ w innej organizacji, niz PROMMAC - wierzę.


Promowanie dwóch organizacji niemal jednocześnie (o co mam problem) - nie wierzę.



I to tyle z mojej strony.
 
Ktoś w końcu oleje MMA i zrobi z tego legalny biznes prania się celebrytów, jeśli będzie się liczył tylko pieniądz, a nie pokazanie, że ten sport może być sam w sobie emocjonujący, nie trzeba w nim celebrytów. Tylko, że trzeba zawodników emocjonujących ludzi swoimi walkami lub tak jak to zrobił Mamed pchać się do TV będąc zawodnikiem MMA.



Dziś się liczy sprzedaż, liczby, a nie idea przede wszystkim. Oby tak się nie stało z KSW bardziej niż było dotąd.
 
1920079_530715203714162_992151913_n.jpg
 
Niektórzy tu mylą MMA z piłką nożną. Zrozumcie, że poza KSW w Polsce nikt nie ma kontraktów wyłącznościowych na teren naszego kraju. Zgodnie z powyższym chociażby Tomasz Drwal ma wciąż prawo wystąpić na mma attack - o ile to zorganizuje kolejne gale. Idąc krok dalej - korzystając z róźności platform telewizyjnych, a co za tym idzie innej grupy docelowej, MMAA i ProMMAc może korzystać z tych samych nazwisk w celu wypromowania gali. I to akurat byłoby korzystne dla obu stron
 
Z tego co zrozumiałem to właśnie dlatego Drwal nie chce się wiązać z UFC i KSW, bo to są kontrakty na wyłączność. Jak MMAA wróci to moim zdaniem bez problemu namówi Drwala do walki. Stracili Grabowskiego, Hallmanna, Jotkę i Sobottę, ale dalej mogą spokojnie zrobić lepszą kartę niż PROMMAC. Drwal, Narkun, Sajewski i do tego np. Kondraciuk, Klaczek, Niedźwiedź i ja się jaram. Z drugiej strony też ciężko mi uwierzyć w powrót organizacji. Trzymam kciuki. Najlpiej jakby było i KSW, MMAA, PROMMAC, Fighters Arena, PLMMA, Arena Berserkerów itp. Im więcej dobrych gal tym lepiej.
 
Jak dla mnie to co działo się na MMAA biło na głowe PROMMAC.



Myśle że jeżeli pan Darek ma zamiar startować na nowo to z mniejszego pułapu mniejsze hale, lokalne gwiazdy ewentualnie jakiś freak jeżeli gala była by transmitowana na polsat sport.



Z tym że nie ma ciekawych zawodników to zgarnięcia to się nie zgodze jest wielu ciekawych zawodników których trzeba jedynie wypromować(szczególnie w niższych wagach).



Szkoda że MMAA4 się nie odbyło Paweł stworzył najlepszą rozpiske w Polskim MMA.
 
Back
Top