Konflikt USA-Wenezuela

Dobry ten Trump , taki pojebany xD

Lubiłem go jako prawicowiec, ale co chłop kurwa świat podpala to głowa mała :DC:
 
Zaczęło się?
1000011322.jpg
 
Oprócz Wenezueli gdzie podpala świat?

USA do tej pory miało absolutną dominację światową, było policjantem świata. Spokojny pewny system i taka otoczka. Oczywiście, jak to wielkie imperia miało swoje interesy, ale załatwiało je cichaczem w białych rękawiczkach, wszystko pięknie cacy w imię wolności i demokracji. Miękko fajnie i przyjemnie.

A Trump wpadł na pełnej kurwie, szarpie jak wściekły ten system i wiarygodność USA. Tu chcę Greenlandie, tam cłami dojebie, tam daj minerały rzadkie za pomoc. Wgl to sprzedam Ukrainę za Nobla, przeciągnę Ruskich na nasze kosztem połowy Europy, by zasadzić się na Chiny które Ruskich mają w kieszeni. W takich kombinacjach Alpejskich Polska jest wsadzana na mega muke.

Może tak miało być że świat stanie się bipolarny tak czy siak. A oni nie mają już siły żeby go pilnować. Ale można to było zrobić ładnie i fajnie, jakoś stopniowo, a nie tak szarpać i zachowywać się jak kowboj. Świat staje się znów junglą, gdzie panuje język siły i goła transakcyjność.
 
USA do tej pory miało absolutną dominację światową, było policjantem świata. Spokojny pewny system i taka otoczka. Oczywiście, jak to wielkie imperia miało swoje interesy, ale załatwiało je cichaczem w białych rękawiczkach, wszystko pięknie cacy w imię wolności i demokracji. Miękko fajnie i przyjemnie.
USA ma potężny dług, ten system jechał na oparach. Nie ma tak, że taki system może sobie jechać za darmo i jeszcze grać kowboja, technologia wojskowa też się starzeje, te lotniskowce mają swoje lata.
A Trump wpadł na pełnej kurwie, szarpie jak wściekły ten system i wiarygodność USA. Tu chcę Greenlandie, tam cłami dojebie, tam daj minerały rzadkie za pomoc. Wgl to sprzedam Ukrainę za Nobla, przeciągnę Ruskich na nasze kosztem połowy Europy, by zasadzić się na Chiny które Ruskich mają w kieszeni. W takich kombinacjach Alpejskich Polska jest wsadzana na mega muke.
To już zapowiadał w 1 kadencji ale zabrakło mu sprawczości, nasi politycy to debile, nie słuchają co ten człowiek mówił. A europejscy to już kompletna zapaść.
Może tak miało być że świat stanie się bipolarny tak czy siak. A oni nie mają już siły żeby go pilnować.
Dokładnie to, usa od dawna spada "ważność" może nie tak bardzo jak europie, przede wszystkim też liczbowo, niedługo małpia nigeria będzie miała więcej obywateli czy nawet już ma.
Ale można to było zrobić ładnie i fajnie, jakoś stopniowo, a nie tak szarpać i zachowywać się jak kowboj.
Mało ma czasu by osiągnąć swoje cele, ostatnia kadencja+stary dziad.
Świat staje się znów junglą, gdzie panuje język siły i goła transakcyjność.
Bo przyrost naturalny krajów odmiennych od nas cywilizacyjnie jest olbrzymi.
 
  • Like
Reactions: jut
Bo przyrost naturalny krajów odmiennych od nas cywilizacyjnie jest olbrzymi.

Polecam, też zobaczyć ile ważnych funkcji politycznych w Europie przejęli islamiści. Nie będzie chyba nic kontrowersyjnego jeśli napisze, że Europa 2050-2060 to już będzie bardziej Arabia-Afryka niż biali ludzie. To już ostatnie dekady białych w Europie. Przegraliśmy.
 
Polecam, też zobaczyć ile ważnych funkcji politycznych w Europie przejęli islamiści. Nie będzie chyba nic kontrowersyjnego jeśli napisze, że Europa 2050-2060 to już będzie bardziej Arabia-Afryka niż biali ludzie. To już ostatnie dekady białych w Europie. Przegraliśmy.
wiem, wrzucałem z rok temu zestawienie kto gdzie się usadowił, game over, co najlepsze 75% winy za to ponoszą białe lewicowe kobiety
 
. Nie będzie chyba nic kontrowersyjnego jeśli napisze, że Europa 2050-2060 to już będzie bardziej Arabia-Afryka niż biali ludzie.
Jak "nie będzie nic kontrowersyjnego"? :korwinwhat:

Przecież każdy kto coś takiego mówi albo pisze już od lat jest ruską onucą putina, szurem i konfederuSSkim foliarzem...

Od kiedy nagle takie coś stało się "niekontrowersyjne"?
 
Robi się ciekawie. Wg Tuckera dzisiejsze przemówienie Trumpa to wypowiedzenie wojny Wenezueli wg anonimowego kongresmena.


 
Robi się ciekawie. Wg Tuckera dzisiejsze przemówienie Trumpa to wypowiedzenie wojny Wenezueli wg anonimowego kongresmena.
Było mniej "spektakularnie" jakkolwiek to brzmi, niż się spodziewaliśmy :joer:

Niezłą chałturę odjebał z tym przemówieniem, w sumie w swoim stylu i ego lifcie. Ten bon dla żołnierzy też ostry :beczka: Dobre wkupne w łaski wojska.
 
Back
Top