Konflikt Rosja-Ukraina

GJSyC2fWsAAJ1qf.jpg




Aż ciężko uwierzyć czasem jak durne są kacapy. Chociaż i tak, jak pisałem w innym wątku, ze względu na te ostrzeżenia przynajmniej przełożyli całą szopkę o kilka dni.
 



Jeżeli to akcja rosyjskich służb to spodziewałbym się w najbliższym czasie najbardziej prymitywnych zabiegów. W samochodzie/plecakach zamachowców mogą "znaleźć się"

- portrety bandery
- polska konstytucja
- nazistowskie naszywki

Na głubince i tak to zażre.
 
Należy spodziewać się orędzia Putina w którym powie że ukraińskich terrorystów dorwie nawet w kiblu?
Teraz to na pewno sie nie zatrzymają. Teraz to bedzie prawdziwa wojna, wczesniej to nie bylo wojny. Zobaczysz mordo, teraz to będzie
 
Jebnie w koncu atom? :mjsmile:

Czy moze te rakiety które spadaja na ukraine dziwnym trafem z duzo niższa częstotliwością niż rok temu, a do dwoch lat temu to nawet nie ma porównania. Na pewno ruskie zaczną wojne na dwa fronty i to rakietami których mają deficyt :pociesznymirek: sorki zapomniałem się, mają ich w chuj i im sie nie kończą nigdy, to ze kupują od KRLD szroty to nic nie znaczy.

Tak wiec nie chce mi sie ciebie przekonywac bo juz sie poznałem w innym temacie ze nie ma to sensu. Niech ta POTĘŻNA Rosja sie nie zatrzymuję i wjeżdża na pełnej jak najszybciej.



PS lubie jak fanatyczni przeciwnicy PO robią fikołki, najpierw bylo "kuuurwa rudy chuj bedzie rozbrajac Polskę!!!!! Bedzie likwidowac jednostki!!!!" . Po czym gdy mowi sie o rozwoju armii to ci sami ludzie wypisuja o mitycznym zamykaniu granic i o tym ze teraz to na pewno cos kombinują. :pociesznymirek:
przecież rudy chuj już dawno rozbroił armię a teraz chce oddać zwierzchnictwo ue. Co Ty tam tak mężnie pierś wypinasz w obronie honoru cuckolda?
 
Kiedy? Bo na razie to wiem ze dawno.
No ale to akurat będą zaraz wjeżdżać ruskie to sie zgrają.

Nie wiem, po prostu beka z tych drugich oszołomów "antytuskowych" rowniez mnie bawi, dobre fikoły robią.
dawno i bardzo był przeciwny wzmacnianiu polskiej armii
 
nie, teraz będzie pretekst do powszechnej mobilizacji bez uciekania się do poboru w Somalii
Dobrze ze towarzysze maja w co ubrac tych powrzechnie zmobilizowanych, wcale nie maja braków. Niech mobilizują, zobaczymy ilu domobilizują , czy bedziemy świadkami mitycznej 59km kolumny
 
A co do zamachu to ruskie podali jako zamachowców 4 ciapakow wygladajacych jak Islam Maczajew 1:1
 
nie, teraz będzie pretekst do powszechnej mobilizacji bez uciekania się do poboru w Somalii

Podróżuję sporo po Azji - ilość rusków w koszulkach z "Z" albo dumnie prezentujących flagę rosji jest po prostu przerażająca. Dochodzę zatem do wniosku, że może i poparcie dla wojny w rosji jest spore, ale w sytuacji kiedy trzeba chwycić za karabin to raczej sięga się po mniejszości narodowe, których na wyjazd nie stać. Pretekst do mobilizacji zatem oczywiście jest po tym "zamachu", ale ilu zdolnych spoza Moskwy i Leningradu zostało?

W tym roku byłem np. w Nha Trang i proporcja ruscy/Wietnamcy wyglądała mniej więcej 30/70%.
 
przecież rudy chuj już dawno rozbroił armię a teraz chce oddać zwierzchnictwo ue. Co Ty tam tak mężnie pierś wypinasz w obronie honoru cuckolda?


Więcej niż Maciarek z Błaszczakiem dla rozbrojenia polskiej armii nikt chyba nie zrobił.

Zdaje się że to nie Tusk zerwał kontrakt na francuskie śmigłowce, nie on chcial zdymisjonować szefa sztabu, kłamiąc że nic nie wiedział o ruskiej rakiecie.

Ale wiadomo: для России brzmi gorzej niż fur Deutschland

:lol:
 
Więcej niż Maciarek z Błaszczakiem dla rozbrojenia polskiej armii nikt chyba nie zrobił.

Zdaje się że to nie Tusk zerwał kontrakt na francuskie śmigłowce, nie on chcial zdymisjonować szefa sztabu, kłamiąc że nic nie wiedział o ruskiej rakiecie.

Ale wiadomo: для России brzmi gorzej niż fur Deutschland

:lol:
ruska rakieta nam armię zdemontowała, panie morales ;)
 
Back
Top