Konflikt Rosja-Ukraina

Jak do każdego. :mamedwhat:
Tylko Rosja podpadła IS ostatnio na równi ze Szwecją, w ich szeregach jest trochę ludzi z Kaukazu, do tego w lutym groził im przywódca IS. Więc na moje duża szansa, że tym razem serio to islamiści - zwłaszcza, że świadkowie wprost mówią, że to byli brodacze z Kaukazu.
 
Jeszcze nie skończyli strzelać do ludzi a polski twitter już połączył kropki, że to Putin do ludzi strzela bo potrzebuje pretekstu do wjazdu na upainę :antonio:
Jedno nie wyklucza drugiego. Poza tym to nadal prawda - Kaukaz to nadal Rosja :juanlaugh:

Granica Polsko - Chińska zbliża się coraz większymi krokami :putinlaugh:
 
Dobra, dobra. Dzisiaj każdy znowu wszystko wie, ale każdy sceptyk i miłośnik upaińców wczoraj wstrzymał oddech (tzn., mądrzejsi wstrzymali, debile ryczały na cały głos) bo każdy sobie w głębi serca zdaje sprawę, że spokojnie byliby do czegoś takiego zdolni :beczka:
Owszem, tyle ze ma to tyle sensu co wypowiedzi o tym ze rosja teraz to sie nie zatrzyma na ukrainie i mamy pozamiatane. Czyli niewiele.


Sztab generalny ukrainu
> panie najwyzszy dresiarzu, mamy plan!
> dawaj saszka, gawari
> nie atakujmy obiektow taktycznych jak rafinerie, wyslijmy zamachowcow i rozpierdolmy jakaś galerie w moskwie!
> ale to podkurwi ruskie spoleczenstwo a jednocześnie da pretekst do ogólnej mobilizacji!
> no właśnie!
> saszka... jestes geniuszem, wykonać


To tylko fragment rozmowy przechwyconej przez FSB :boystop:
 
Owszem, tyle ze ma to tyle sensu co wypowiedzi o tym ze rosja teraz to sie nie zatrzyma na ukrainie i mamy pozamiatane. Czyli niewiele.


Sztab generalny ukrainu
> panie najwyzszy dresiarzu, mamy plan!
> dawaj saszka, gawari
> nie atakujmy obiektow taktycznych jak rafinerie, wyslijmy zamachowcow i rozpierdolmy jakaś galerie w moskwie!
> ale to podkurwi ruskie spoleczenstwo a jednocześnie da pretekst do ogólnej mobilizacji!
> no właśnie!
> saszka... jestes geniuszem, wykonać


To tylko fragment rozmowy przechwyconej przez FSB :boystop:
Ale ja nie twierdzę, że to oni zrobili. Wręcz przeciwnie, wczoraj czekałem i miałem nadzieję, że to nie te debile i na szczęście to nie oni.
 
Tylko Rosja podpadła IS ostatnio na równi ze Szwecją, w ich szeregach jest trochę ludzi z Kaukazu, do tego w lutym groził im przywódca IS. Więc na moje duża szansa, że tym razem serio to islamiści - zwłaszcza, że świadkowie wprost mówią, że to byli brodacze z Kaukazu.
Ja sam obstawiałem islamistów, ale się nie wychylałem, bo to przecież na pewno musiały być ruskie co nie? Skorzystali z zamieszania.
Islam makaczkała z kolegami z wanny w formie z nienawiścią do kultury białego człowieka jak zwykle. Zresztą samo wykonanie pasowało na górskich troli brodatych bez wąsa.
:waldeklaugh:
 
Na materiałach z kartotek żaden nie ma brody
Makaczkała ma brodę jak 15 letnia pizda więc z daleka też mu brody nie widać. Rosja ma ogromny problem z islamem, tylko o tym niełatwo doczytać.
Że to nie byli upadlińcy to raczej pewne, bo co im by to dało oprócz zastraszenia cywili i większej nienawiści do nich, również z wcześniej neutralnego świata.
Putin wypowiedział i tak oficjalnie wojnę więc też trochę musztarda po obiedzie.
 
Polscy OSINTowcy, to jest chyba jakiś trolling. Nie można być z jednej strony tak głupi, a z drugiej uważać się za ekspertów...
:rutekajak:
 
Back
Top