Konflikt Rosja-Ukraina

 
przynajmniej ten komuch ma jakaś inteligencję w wypowiedziach

dzisiaj mamy komuchów jak czarzasty, nawet komuchy są większymi debilami niż kiedyś:siara:
Bo Miller to żaden komuch, Miller to zwykły inteligent oportunista. Gdy wiatr wiał ze wschodu był komunistą, gdy wiał z zachodu stał się największym sojusznikiem USA.
W przeciwieństwie do wielu jemu podobnych trzyma fason i nie odpierdala akcji w stylu skakanie z partii do partii bo dobrze wie, że to na dłuższą metę jest nieopłacalne.
On woli jak Pudzian małymi łyżkami.
Dzisiejsi goście z takich partii jak rakłem wierzą w te głupoty które wygadują - i to jest najstraszniejsze.
 
Jest gdzieś może dokładniejsze info, co za pojazd gąsienicowy rozjechał dwóch polskich żołnierzy w Szczecinie na szkoleniach? Czysta ciekawość co ich rozjechało.
maxresdefault.jpg
 
:mamedwhat: nie do końca rozumiem do czego to, temu kto twierdzi ze polski rząd na pewno wyślę wojsko na ukraine to juz lasów mu nie zamkną czy nie nauczą obsługi grota?

Przecież oprócz ględzenia i straszenia w necie i powielanie jakiś dziwnych wpisów to nic nie zrobisz. Pójdziesz blokować natowskie ćwiczenia by przypadkiem nie przekroczyli granicy?
Kłócicie się o to że nie da się przewidzieć pewnych ruchów, polecam przeczytać ten temat od nowa bo wszystko zostało już przewidziane, ja sam od dawna tu nie piszę bo się przerazilem tym że wszystko co pisałem było prawdą i wychodziło po czasie, jak na przykład z tymi laboratoriami amerykańskimi na upadlinie i tak dalej i tak dalej. O tym że nas wmanewrują bezpośrednio też pisałem, i o tym że nas wydymają przy wypłacaniu pieniędzy za pomoc ukrom też napisałem.

Więc nie możesz powiedzieć że pewnych ruchów nie da się wydedukować, o ile ma się pojęcie, a nie wydaje się że się je ma jak np halibeta myślał.
 
Kłócicie się o to że nie da się przewidzieć pewnych ruchów, polecam przeczytać ten temat od nowa bo wszystko zostało już przewidziane, ja sam od dawna tu nie piszę bo się przerazilem tym że wszystko co pisałem było prawdą i wychodziło po czasie, jak na przykład z tymi laboratoriami amerykańskimi na upadlinie i tak dalej i tak dalej. O tym że nas wmanewrują bezpośrednio też pisałem, i o tym że nas wydymają przy wypłacaniu pieniędzy za pomoc ukrom też napisałem.

Więc nie możesz powiedzieć że pewnych ruchów nie da się wydedukować, o ile ma się pojęcie, a nie wydaje się że się je ma jak np halibeta myślał.
Z kasa to bylo wiadomo, w sumie kazdy to pisal oprócz halibutenki.

A te labolatoria to potwierdzone czy po prostu uznajemy ze tak było bo jakiś chlop to powiedział?

Jesli rzeczywiście by tak bylo to dziwnym jest to ze ruska propaganda wykorzystującą dosłownie wszystko nawet najmniejszy wysryw sikorskiego swego czasu, nic o tym nie powiedziała. Nie pokazali niczego. Także raczej jest to jak na razie w sferze mitu, chyba ze sa jakies dowody w necie chociażby od ruskich o których nie wiem.
 
A te labolatoria to potwierdzone czy po prostu uznajemy ze tak było bo jakiś chlop to powiedział
Nie no to jest potwierdzone, ale nie przedstawię ci dokumentów z CIA.

Nie pokazali niczego bo to by się spotkało z kontrą jeśli nie znaleźli nic konkretnego co jest bardzo możliwe.

Wysryw Sikorskiego i tym podobne epizody to próba przekonania zachodu że to jednak oni mają rację, co powoli wychodzi na powierzchnię jak nazistowska ukraina, do czego ci dowody od ruskich skoro Ameryka się sama do tego pucuje, a jeśli nie, to poprostu niezaprzecza? Chuj wie co oni tam robili i w jakim celu, fakt jest taki że tam byli i tyle. No co, jak mam ci to udowodnić co napisałem?
 
Nie no to jest potwierdzone, ale nie przedstawię ci dokumentów z CIA.

Nie pokazali niczego bo to by się spotkało z kontrą jeśli nie znaleźli nic konkretnego co jest bardzo możliwe.

Wysryw Sikorskiego i tym podobne epizody to próba przekonania zachodu że to jednak oni mają rację, co powoli wychodzi na powierzchnię jak nazistowska ukraina, do czego ci dowody od ruskich skoro Ameryka się sama do tego pucuje, a jeśli nie, to poprostu niezaprzecza? Chuj wie co oni tam robili i w jakim celu, fakt jest taki że tam byli i tyle. No co, jak mam ci to udowodnić co napisałem?
Ja tylko zapytałem, to nie byl atak czy inne ze masz mi udowadniać. Myślałem ze może jest coś w necie wiecej o tym.

Bo to ze jakis tam wątpliwy polityk se powiedział o tym to jak dla mnie za mało by powiedzieć ze ameryka sie do tego pucuje. Daleko nie trzeba szukać, u nas takich zjebow jest pełno co walą do mediów takie rzeczy ze głowa mała, tyle ze nic z tego nie wynika.

Ruskie byli praktycznie pod kijowem, jeżeli by cos znaleźli to według mnie na 100% by to zostało pokazane, nawet jeśli by to mialy byc zardzewiałe drzwi z napisem labolatorium :awesome:

Nie takie wysrywy puszczali w propagandzie. Co do przekonywania o nazistowskich poglądach ukrów to w sumie nato wiedzialo o tym od dawna, juz jak szkolili azowców w 2014. Nasze media po prostu nie mogą tego przełknąć a społeczeństwo by nie wytrzymało az takiego plucia w ryj gdyby przedstawiano wszystko.
 
Ja tylko zapytałem, to nie byl atak czy inne ze masz mi udowadniać. Myślałem ze może jest coś w necie wiecej o tym.

Bo to ze jakis tam wątpliwy polityk se powiedział o tym to jak dla mnie za mało by powiedzieć ze ameryka sie do tego pucuje. Daleko nie trzeba szukać, u nas takich zjebow jest pełno co walą do mediów takie rzeczy ze głowa mała, tyle ze nic z tego nie wynika.

Ruskie byli praktycznie pod kijowem, jeżeli by cos znaleźli to według mnie na 100% by to zostało pokazane, nawet jeśli by to mialy byc zardzewiałe drzwi z napisem labolatorium :awesome:

Nie takie wysrywy puszczali w propagandzie. Co do przekonywania o nazistowskich poglądach ukrów to w sumie nato wiedzialo o tym od dawna, juz jak szkolili azowców w 2014. Nasze media po prostu nie mogą tego przełknąć a społeczeństwo by nie wytrzymało az takiego plucia w ryj gdyby przedstawiano wszystko.
Ja o tym pisałem zanim ten polityk o tym wspomniał cokolwiek, o kimkolwiek rozmawiamy... Ale co kurwa, jeśli znaleźli coś związanego PRZYKŁADOWO w gmo, chuj wie, jakieś krzywe eksperymenty, to mieli to ujawnić jako powód rozpętania wojny? Zastanów się, widocznie nie było nic konkretnego pod względem militarnym, byłoby pokazane o ile byłoby co pokazać, wiesz że w laboratorium pełnym fiolek wystarczy jeden granat odpalany automatycznie by wszystkie ślady ze sobą zmieszać? W propagandzie mogli puszczać co chcą, gorzej jeśli ktoś kto nie ogląda ani nie czyta, wyciąga takie wnioski co nie? To znaczy że coś jest kurwa na rzeczy.
Co do nazistów, co to ma do rzeczy czy ktoś wiedział, czy nie wiedział? Jeśli NATO wiedziało i kurwa wspierało nazistów szkoląc ich, no to o czym to świadczy?
Ja naprawdę nie słucham narracji, słucham konkretów czy je czytam(wypowiedzi generałów czy polityków przodowych) i wyciągam sobie własne wnioski a nie takie jakie chcą bym wyciągnął i tobie też to polecam boś nie głupi chłopak.

Szkolenia też się w czasie dziwnie zaczynają zbiegać, wiem, bo wiem i tyle.


Co do ataku, ja ciebie też nie atakuje, otwieram oczy i pisze ze swojej perspektywy.
Wiem że nie mam ci udowadniać, ale ty też wiesz że takim argumentem kasujesz każda dyskusje bo nikt ci nie ujawni tajnych dokumentów do których nikt z nas nie ma dostępu i szachofanie takim argumentem jest poprostu słabe jak IQ glupiegobuta, i ty teraz to idkuteczniasz podnosząc takie argumenty.
 
A Wy co? Dalej robicie im kanapki i wrzucacie do puszki pod liblem? :waldeklaugh:


Mąkę i ryż musimy im wysyłać bo bida

Teraz za słabo grzany jest temat Ukraińców i pomocy dla nich przez prawą stronę.
Bosak odpierdala jakieś pomysły o naprawie sądownictwa co oczywiście jest sensowne ale w praktyce tak naprawdę chuja obchodzi jakiegoś zwykłego człowieka.

Jazda z ukrami i nawoływanie do zakończenia pomocy dałoby im wzrost poparcia. Ludzie ewidentnie przejrzeli na oczy i widać zmianę nastroju zwłaszcza przy obecnej sytuacji rolników.
 
Mąkę i ryż musimy im wysyłać bo bida

Teraz za słabo grzany jest temat Ukraińców i pomocy dla nich przez prawą stronę.
Bosak odpierdala jakieś pomysły o naprawie sądownictwa co oczywiście jest sensowne ale w praktyce tak naprawdę chuja obchodzi jakiegoś zwykłego człowieka.

Jazda z ukrami i nawoływanie do zakończenia pomocy dałoby im wzrost poparcia. Ludzie ewidentnie przejrzeli na oczy i widać zmianę nastroju zwłaszcza przy obecnej sytuacji rolników.
Niestety obecna sytuacja pokazała że konfa jest kolejną kanapową prawicą. Przecież na hasłach anty ukraińskich i obcięcia nadmiernej pomocy mogliby ugrać większe poparcie społeczne. Do tego protesty rolników, kierowców, walka z zielonym i tęczowym spierdoleniem. Niestety Bosak to cipa a reszta zadowoliła się odpowiednio: większość mandatami a Braun moze do końca życia walić konia do ugaszonej żydowskiej świeczki. Koniec kampanii. Grubiej może poszczekają za trzy lata.
 
Back
Top