Konflikt Rosja-Ukraina

Pytanie, czy szukają pretekstu żeby zablokować środki przesyłane na UA. W przypadku wygranej Trumpa. Co chyba dość prawdopodobne. Zablokowanie środków i mediacje Rossja-UA pewnie będą prowadzone najszybciej jak to możliwe. Chuja się znam ale się wypowiem.


Tutaj to bardziej myślę, że jednak idzie o sprawdzenie gdzie ta kasa idzie bez kontekstu politycznego.
 

Czytając o tych wszystkich przekrętach na UPAdlinie człowiek jest spokojny o bezpieczeństwo naszego kraju.
Skoro ruscy nie są w stanie przełamać obrony banderowców, którzy masowo uciekają przed poborem i kradną na każdym szczeblu od naczelnika komedianta po sierżanta to te wszystkie bajania o ich ataku na NATO można włożyć na półkę z baśniami braci Grimm.
 
Ja ostatnio znowu sobie posprawdzałem firmy zajmujące się rolnictwem na Ukrainie i tam wszystko jest firm zachodnich i oligarchów. Co zabawne większość tych oligarchów jest prorosyjska...

Weźmy sobie np taki Kernel Holding SA.
Założycielem jest Andrij Werewski. Chłop ma ziemię na Ukrainie i na Rosji, jest prorosyjski, należał nawet do partii regionów, której liderem długi czas był Janukowycz (w 2023 parti już nie ma, bo przecież zelenski wszystkich wrogów i partie pozamykał jak prawdziwy dyktator). I ten Andrij miliarder sobie zboże z Rosji I Ukrainy przewozi teraz bez regulacji europejskich na Europę i każdy ma to w dupie. I nikt go nie nazywa ruską onucą. Dlaczego media milczą o takich rzeczach? Dlaczego straszą konfliktem z NATO, a nie powiedzą wprost, że Rosja I Ukraina dalej prowadzi biznesy w każdej płaszczyżnie. Od militarii, aż po rolnictwo. Dalej działają ze sobą biznesowo. I to są informacje, które ja jako szary człowiek mogę sobie znaleźć na Google, to wyobraźcie sobie do czego mógłby dojść dziennikarz śledczy z kontaktami i finansami.

Wkurwią mnie to strasznie, że jest tylko jeden kierunek w mediach
 
Last edited:

To polacy, miejsce poznań.


Nie wiem kogo ruszaja takie gowno tweety i kto to łyka :boystop:

Wstaw losowe zdjecie jakis neonazi, napisz z pizdy ze to przybysze ze wschodu, i ze to prawdopodobnie warszawa (poznal po obsranym miejscem pod mostem? :waldeklaugh:) i oczywiscie najwazniejsze "zdjęcie z ukrainskiego kanału " oczywiście nie podane z jakiego lub przynajmniej wstawiony screen z tego kanału.

Wstyd to udostępniać nawet :awesome: rownie dobrze na lewackich potralach moga napisac ze to konfederaci a info jest z kanału konfederacji, braun wstawiał.
 
@Miskatonic Bo to polityka. Nie takie wajchy się przestawiało. Hipokryzja jest w DNA ludzi władzy niezależnie od ustroju. Zresztą zobaczymy co się stanie jak Bidena wypierdolą z Białego Domu. Wtedy dopiero będą fikołki jak Trump zakręci kurek i powie Europie: "Teraz sami się bawcie".
 
To polacy, miejsce poznań.


Nie wiem kogo ruszaja takie gowno tweety i kto to łyka :boystop:

Wstaw losowe zdjecie jakis neonazi, napisz z pizdy ze to przybysze ze wschodu, i ze to prawdopodobnie warszawa (poznal po obsranym miejscem pod mostem? :waldeklaugh:) i oczywiscie najwazniejsze "zdjęcie z ukrainskiego kanału " oczywiście nie podane z jakiego lub przynajmniej wstawiony screen z tego kanału.

Wstyd to udostępniać nawet :awesome: rownie dobrze na lewackich potralach moga napisac ze to konfederaci a info jest z kanału konfederacji, braun wstawiał.
Most Gdański - Warszawa
 
Czytając o tych wszystkich przekrętach na UPAdlinie człowiek jest spokojny o bezpieczeństwo naszego kraju.
Skoro ruscy nie są w stanie przełamać obrony banderowców, którzy masowo uciekają przed poborem i kradną na każdym szczeblu od naczelnika komedianta po sierżanta to te wszystkie bajania o ich ataku na NATO można włożyć na półkę z baśniami braci Grimm.
Jak nie mogą przełamać obrony jak ponoć zajęli tereny które chcieli i juz ich nie oddadzą? Nie ma co ruskich lekceważyć, myślę że tam maks 30% swoich sił włożyli w tą ,,operację"
 
Warto wspomnieć, że pancerny łeb skrzypczuk na początku wojny chciał Polaków, piszących w necie ukrosceptycznie, internować -- zamykać w specjalnych obozach. Piszę całkowicie serio.
Generał za rządów PO. Przynajmniej był fajny, bo europejski.

Wszyscy ci samozwańczy eksperto-leszcze z YT,co wyrosły jak grzyby po deszczu w ostatnich 2 latach,co gowno osiagneli na swoich pierwotnych sciezkach kariery, od wybuchu wojny kazdy taki leszcz wydał conajmniej 2 książki.

Przecież jak patrzysz na takiego Zychowicza to wiesz dwie rzeczy:

1. Reprezentatywny pazdzierz - z mowy, ubioru oraz aparycji (ten was niejednym ch*jem trząsł)
2. Na pewno śmierdzi na żywo
 
Generał za rządów PO. Przynajmniej był fajny, bo europejski.

Wszyscy ci samozwańczy eksperto-leszcze z YT,co wyrosły jak grzyby po deszczu w ostatnich 2 latach,co gowno osiagneli na swoich pierwotnych sciezkach kariery, od wybuchu wojny kazdy taki leszcz wydał conajmniej 2 książki.

Przecież jak patrzysz na takiego Zychowicza to wiesz dwie rzeczy:

1. Reprezentatywny pazdzierz - z mowy, ubioru oraz aparycji (ten was niejednym ch*jem trząsł)
2. Na pewno śmierdzi na żywo
Zychowicz to naprawdę skrajny, bezwstydny populista. Jego kochaś Bartosiak -- zakochany w sobie beznadziejnie narcyz -- jest chyba momentami nawet nim zażenowany...
 
Zychowicz to naprawdę skrajny, bezwstydny populista. Jego kochaś Bartosiak -- zakochany w sobie beznadziejnie narcyz -- jest chyba momentami nawet nim zażenowany...
On nawet nic ciekawego nie wnosi, tylko powtarza jak papuga,co Bartosiak powie.

Uwielbiam jak Bartosiak się odpala :lol: :lol:
 
w tej wojnie 50% zniszczeń ze strony upadliny to chyba drony
Bo drony to zasadniczo narzędzie które we współczesnych konfliktach znaczy więcej niż czołgi. Co prawda moja wiedza w tym temacie kończy się (i oby tak pozostało) na tym, że grałem w Battlefielda, ale zdarzyło się obejrzeć jakieś dokumenty w TV w których było na temat współczesnej wojskowości i tego, że odpowiednio zaprogramowane drony mogą dać więcej niż batalion czołgów
 
Bo drony to zasadniczo narzędzie które we współczesnych konfliktach znaczy więcej niż czołgi. Co prawda moja wiedza w tym temacie kończy się (i oby tak pozostało) na tym, że grałem w Battlefielda, ale zdarzyło się obejrzeć jakieś dokumenty w TV w których było na temat współczesnej wojskowości i tego, że odpowiednio zaprogramowane drony mogą dać więcej niż batalion czołgów
Czyli to zbrojenie się w czołgi i helikoptery staje się bezcelowe.
 
Czyli to zbrojenie się w czołgi i helikoptery staje się bezcelowe.
Cóż w zasadniczej bitwie nie wiem. Tam było o wykorzystaniu wobec przeciwnika co słuchałem. Jako iż obecnie decyduje powietrze, że największe straty można zadać dronami. Bo są one po prostu łatwiejsze w użyciu i bywają bardziej precyzyjne niż rakiety. Ogółem temat ciekawy i liczę, że coś niecoś o nim Andrzejczak poopowiada w tym swoim programie u Stanowskiego
 
Cóż w zasadniczej bitwie nie wiem. Tam było o wykorzystaniu wobec przeciwnika co słuchałem. Jako iż obecnie decyduje powietrze, że największe straty można zadać dronami. Bo są one po prostu łatwiejsze w użyciu i bywają bardziej precyzyjne niż rakiety. Ogółem temat ciekawy i liczę, że coś niecoś o nim Andrzejczak poopowiada w tym swoim programie u Stanowskiego
W zasadniczej bitwie i tak nie istniejemy nawet jak się obkupimy na tle takiej Rosji. Za 1 wjazdem wszystko nam rozjebią.
 
Back
Top