Konflikt Rosja-Ukraina

Idzie mi o ogólny poziom tego tematu. 60% treści tutaj polega na tym, że Halibut coś napisze, wy mu odpowiecie, on sprowadzi dyskusje do swojego poziomu i potem leci długie przerzucanie się wykopowymi wypowiedziami. Najspokojniej się robi gdy Piotra nie ma, bo wtedy idzie tu luźna wymiana myśli, a jest Hali i zaczyna się obrzucanie gównem
Powinieneś go podpierdolić do administracji że jest toksyczny, konfliktowy i że miesza matkę Andrzeja w sprawę ukraińską w temacie pt Rosja vs Ukraina i wyciera sobie nią mordę i to nie pierwszy raz kiedy on się powołuje przy jakiejś dyskusji na matkę odbiorcy jak autystyk.


"Dlaczego wyzywasz kurwy z familoka, skąd wiesz że twoja matka nie robi gorszych rzeczy?!1111"

Mentalne dziecko.


Kiedyś admin dał mi bana na HP, możesz poprosić żeby jemu dali bana na cały dział Cohones, bo to w końcu forum sportowe a nie światopoglądowe i po temacie, gość zniknie bo jego sens egzystencji na tym forum przestanie istnieć, na sporcie to on się nie zna więc się nie wypowiada, tylko tutaj śmieci.
 
Tu nie gieroj jest wszystkiemu winny
Tylko każdy który z nim dyskutuje, ale z drugiej strony jest to jakieś myślenie ulgowe, życzeniowe? Jak gołąb ci nasra na głowę to powiesz że to twoja wina, czy tego gołębia? Oczywiście ogólny przekaz rozumiem, dlatego zrobiłem dawno temu to co zrobiłem, żeby poprostu nie widzieć tego pierdolenia, przyglupi ludzie są śmieszni, jednak przygłupy które myślą że są mądre są poprostu męczące.
 
Powinieneś go podpierdolić do administracji że jest toksyczny, konfliktowy i że miesza matkę Andrzeja w sprawę ukraińską w temacie pt Rosja vs Ukraina i wyciera sobie nią mordę i to nie pierwszy raz kiedy on się powołuje przy jakiejś dyskusji na matkę odbiorcy jak autystyk.


"Dlaczego wyzywasz kurwy z familoka, skąd wiesz że twoja matka nie robi gorszych rzeczy?!1111"

Mentalne dziecko.


Kiedyś admin dał mi bana na HP, możesz poprosić żeby jemu dali bana na cały dział Cohones, bo to w końcu forum sportowe a nie światopoglądowe i po temacie, gość zniknie bo jego sens egzystencji na tym forum przestanie istnieć, na sporcie to on się nie zna więc się nie wypowiada, tylko tutaj śmieci.


Czyka matkę i jak obraziłem?

A kolegów którzy obrażali czyjeś nazw żonę podpierdalales? Nie. Bo sam temu przyklaskiwales.


A czy uważasz,że powinno się zbanować gościa która promuje przemoc wobec słabszych, bezbronnych? Bicia bezbronnych w kilka osób, czyli to co ty promijesz?
 
Tylko każdy który z nim dyskutuje, ale z drugiej strony jest to jakieś myślenie ulgowe, życzeniowe? Jak gołąb ci nasra na głowę to powiesz że to twoja wina, czy tego gołębia? Oczywiście ogólny przekaz rozumiem, dlatego zrobiłem dawno temu to co zrobiłem, żeby poprostu nie widzieć tego pierdolenia, przyglupi ludzie są śmieszni, jednak przygłupy które myślą że są mądre są poprostu męczące.



Odkąd mnie zignorowałes piszesz o mnie bardzo dużo. I komentujesz.


I przyznałes się nie raz pośrednio że zignorowałes mnie gdyż merytorycznie jesteś przeze mnie jechany.


Swoją drogą niezłym zjebem jesteś. Ty, który prowadziłeś kilka miesięcy kampanię hejterską wymyślając obraźliwe rzeczy na temat życia prywatnego - oburzasz się że rzekomo wjeżdżam na czyjeś matki, kłamiąc w żywe oczy.
Wiesz, że czegoś takiego nie zrobiłem więc wymyślasz że porównuje czyjeś matki do kurew. Myślisz, że Szplin i inni są aż takimi debilami, że nie widzą iż kłamiesz?

Co ma wspólnego motornicza z jakimiś kurwami, hmm? Ty jesteś pojebany.



Czyli powinieneś dostać bana na cohones, bo to forum sportowe a wypowiadasz się na tematy światopoglądowe?


I zdania nie zmienię. Kto uważa, że należy obrażać ciężko pracująca kobietę, i usprawiedliwiać wyzywanie je przez żuli, jest gościem który nie szanuje kobiet, matek. Uważam, że ktoś kto obraża inne matki daje prawo do obrażania swojej. Gdzie w tym zdaniu widzisz obrazanie czyiś matek? Robię coś przeciwnego. Pisze, że nie wolno tego robić. W jaki sposób ty to rozumiesz na opak?

Oczywiście nie odpowiesz bo jesteś zaglupu by odpowiadać na argumenty.

Powiedz, że Ty cały czas trollujesz a nie, że jesteś tak zjebany.

Nadal nie potrafisz podać nawet żadnych przykładów tych niby złych rzeczy, które tu robię.
 
Last edited:
Patrząc na to, że polski rap istnieje od 30 lat (wtedy wyszło Trials-X) wychodzi, że w sumie w ogóle go nie śledzisz. Z drugiej tego czegoś co jest teraz nie można nazwać hip-hopem. Nawet starzy zawodnicy jak Sokół i Pezet poszli w bardzo głupią stronę. O.S.T.R., momentami Rychu, HG, Ero z JWP to jedni z ostatnich wiernych tradycjom którzy się nie skurwili całkiem komercyjnemu graniu.
Kosi jwp
 
Jak myślicie, jaki kraj teraz będzie zaatakowany przez Rosję?
Rosja.

Na ukrainie już skończyli ze beda atakować kolejny kraj? Na razie to troche im sprzetu moze zabraknąć by atakowac kolejny kraj. Ostatnie ostrzaly byly koreańskimi rakietami kupionymi niedawno. Wczesniejsze dwa byly robione rakietami świeżo wyprodukowanymi. Przed tamtymi dwoma ostrzalami bylo kilka miesiecy jak nie rok przerwy w rzeczywistych ostrzalach rakietowych a nie jakimis losowymi bombardowaniami slabej jakości sprzętem.

Watpie by teraz mieli leciec na dwa fronty
 
Powinieneś go podpierdolić do administracji że jest toksyczny, konfliktowy i że miesza matkę Andrzeja w sprawę ukraińską w temacie pt Rosja vs Ukraina i wyciera sobie nią mordę i to nie pierwszy raz kiedy on się powołuje przy jakiejś dyskusji na matkę odbiorcy jak autystyk.


"Dlaczego wyzywasz kurwy z familoka, skąd wiesz że twoja matka nie robi gorszych rzeczy?!1111"

Mentalne dziecko.


Kiedyś admin dał mi bana na HP, możesz poprosić żeby jemu dali bana na cały dział Cohones, bo to w końcu forum sportowe a nie światopoglądowe i po temacie, gość zniknie bo jego sens egzystencji na tym forum przestanie istnieć, na sporcie to on się nie zna więc się nie wypowiada, tylko tutaj śmieci.
@Dzihados chcesz uzdrowić halirybę? Daj mu z miesiąc wolnego od forum za te teksty o matkach forumowiczów, co niby są gorsze od kurew z familoka.

Ja pamiętam że mi pół roku czy tam rok skutecznie uzdrowiło od hejtowania, teraz jak hejtuję to tylko lekko, z umiarem :beczka:

@Siedem sorki,że kradnę fuchę, ale czasem trzeba wykonać stanowczy pierwszy krok :bleed:
 
Na kazdy problem tego forum rozwiazaniem jest podpierdolenie :beczka:

7.gif


1000006234-01.jpeg
 
Jak myślicie, jaki kraj teraz będzie zaatakowany przez Rosję?
Żodyn, napewno po ukrainie nie ruszą z rozpędu na następne państwo, czułbym się zagrożony jedynie mieszkając w Mołdawii.

Problem jest taki, że konflikt może wybuchnąć inny, gdzieś w Azji np który pozwoli Rosjanom "pozwolić se na więcej" przez to że USA będzie zaangażowane w inny konflikt, prawdopodobnie nawet bezpośrednio wysyłając swoje wojska, a wtedy ta część świata mimo pozornej dalszej obecności USA i zapewnień że USA nie zapomina i nadal tu jest i się angażuje zostanie siła rzeczy mniej lub bardziej odstawiona na drugi plan, a taka kolej rzeczy może spowodować.......... Chęć dogadania się Niemiec z Rosją, a nawet jeśli nie, to Europa jedynie zjednoczona będzie mogła stawić czoła Rosji, a jeśli będzie miało dojść do konfrontacji to polem walki niestety będzie nasz kraj, przyjmie najwięcej obrażeń "balistycznych", znów wszystko będzie rozjebane, jednak moim zdaniem skończy się na Ukrainie, Putin zdechnie i dopiero okaże się jakie nastawienie będzie prezentować nowa władza, czy wogole ona będzie czy poprostu Putin wyznaczy swojego następcę, w co wątpię bo to nie jest jakiś cesarz i po jego śmierci zacznie się walka o władzę, wielu stron, myślę że przez najbliższe 10-15 lat ruskie nikogo innego nie napadną.
 
@Dzihados chcesz uzdrowić halirybę? Daj mu z miesiąc wolnego od forum za te teksty o matkach forumowiczów, co niby są gorsze od kurew z familoka.

Ja pamiętam że mi pół roku czy tam rok skutecznie uzdrowiło od hejtowania, teraz jak hejtuję to tylko lekko, z umiarem :beczka:

@Siedem sorki,że kradnę fuchę, ale czasem trzeba wykonać stanowczy pierwszy krok :bleed:





A może ty chcesz bana za kłamstwo? Nikt, dosłownie nikt nie powiedział, poza Tobą i Siedem, że czyjeś matki są gorsze od kurew.



@Dzihados przeczytaj co napisałem. Napisałem, że matki forumowiczów nie muszą być wszystkie lepsze od tej motorniczej z filmu, o której w domyśle wiemy, że jest zwykłą, pracująca kobieta, może matka.

To, że jakiś debil wymyślił iz twierdzę że czyjeś matki są gorsze od kurew ...cóż. Może za takie kłamstwa daj im bana?
 
Przypomnienie, że w Enej nie chodzi o żadnego zbrodniarza:


"
Dzisiaj święto Trzech Króli. W wielu miastach odbywają się różnego rodzaju orszaki. To dość nowa tradycja w naszym kraju, ale wygląda na to że zyskuje na popularności. Taki orszak odbywa się także w mojej rodzinnej Łodzi. W południe ulicą Piotrkowską przeszło parę setek poprzebieranych ludzi, pośpiewali kolędy, pobawili się i tyle. Nie moja to bajka, ale to nie ma znaczenia, nie wnikam jak ludzie spędzają wolny czas.
W ramach imprezy przewidziano też koncert kolęd w wykonaniu zespołu Enej. To dopiero nie jest moja bajka :P Chociaż kolędy prawosławne w ich wykonaniu są nawet niezłe. No ale nie o tym miałam pisać.
Oczywiście na portalach miejskich i około miejskich tuż pod tą informacją pojawiło się trochę komentarzy z kategorii – BANDERYZM PROMUJO!!!! Bo przecież Enej to pseudonim banderowskiego zbrodniarza Petro Olijnika. Nota bene – nie jedyny bo używał też pseudonimów „Roman” i „Serhij”. Czy jednak zespół wykonujący muzykę potuptajną swoją nazwę wziął od pseudonimu zbrodniarza? No… nie.
Jak wpiszecie w wyszukiwarkę ЕНЕЙ i wejdziecie w grafikę to na pierwszych miejscach wyskoczą wam obrazki ze scenami ze starożytnej Grecji bądź Rzymu albo różne obrazki z kozakami. Czemu? Ano dlatego że Enej główny bohater poematu Iwana Kotlarewskiego, szalenie popularnego ukraińskiego poety który jest uznawany za ojca literatury w języku ukraińskim. Kotlarewski pod koniec XVIII wieku wziął do ręki Eneidę Wergiliusza i ją przepisał po swojemu. Eneasz – uchodźca z Troi stał się u niego Enejem – kozakiem wędrującym po świecie ze swoimi towarzyszami. Pomysł chwycił. Eneida Kotlarewskiego cieszyła się dużym powodzeniem i weszła do kanonu ukraińskiej literatury. Jest dla naszych sąsiadów tym czym dla nas Pan Tadeusz albo Trylogia – narodową epopeją którą każde dziecko znać musi. W różnej maści zestawieniach najważniejszych dzieł ukraińskich regularnie zajmuje szczytowe (a nierzadko pierwsze) miejsca.
Nic dziwnego że wiele organizacji, firm i stowarzyszeń sięga po nazwę Enej. Można kupić pościel od Eneja. Albo zamrażarkę. Albo pokibicować klubowi sportowemu FC Enej. Albo popływać statkiem wycieczkowym Enej. Jeszcze w czasach radzieckich wydano znaczki pocztowe z Enejem, w 1991 nakręcono też animowaną ekranizację poematu. Enejów w Ukrainie jak myszy w stodole – pełno. Nic więc dziwnego że jakiś członek UPA sięgnął po taki pseudonim. I nic więc dziwnego że zespół który w swojej twórczości nawiązuje do kultury ukraińskiej wybrał na nazwę jednego z najbardziej rozpoznawalnych bohaterów literackich. Tylko pamiętajcie. Jeżeli B wzięło nazwę od A to nie oznacza automatycznie że C wzięło nazwę z B.
Zachęcam do wspierania mojej działalności drobnymi sumami przez buy coffee to. Link znajdziecie w komentarzu. W komentarzu znajdziecie też animowaną Eneidę z 1991. Polecam, całkiem zabawna jest."
 
Przypomnienie, że w Enej nie chodzi o żadnego zbrodniarza:


"
Dzisiaj święto Trzech Króli. W wielu miastach odbywają się różnego rodzaju orszaki. To dość nowa tradycja w naszym kraju, ale wygląda na to że zyskuje na popularności. Taki orszak odbywa się także w mojej rodzinnej Łodzi. W południe ulicą Piotrkowską przeszło parę setek poprzebieranych ludzi, pośpiewali kolędy, pobawili się i tyle. Nie moja to bajka, ale to nie ma znaczenia, nie wnikam jak ludzie spędzają wolny czas.
W ramach imprezy przewidziano też koncert kolęd w wykonaniu zespołu Enej. To dopiero nie jest moja bajka :P Chociaż kolędy prawosławne w ich wykonaniu są nawet niezłe. No ale nie o tym miałam pisać.
Oczywiście na portalach miejskich i około miejskich tuż pod tą informacją pojawiło się trochę komentarzy z kategorii – BANDERYZM PROMUJO!!!! Bo przecież Enej to pseudonim banderowskiego zbrodniarza Petro Olijnika. Nota bene – nie jedyny bo używał też pseudonimów „Roman” i „Serhij”. Czy jednak zespół wykonujący muzykę potuptajną swoją nazwę wziął od pseudonimu zbrodniarza? No… nie.
Jak wpiszecie w wyszukiwarkę ЕНЕЙ i wejdziecie w grafikę to na pierwszych miejscach wyskoczą wam obrazki ze scenami ze starożytnej Grecji bądź Rzymu albo różne obrazki z kozakami. Czemu? Ano dlatego że Enej główny bohater poematu Iwana Kotlarewskiego, szalenie popularnego ukraińskiego poety który jest uznawany za ojca literatury w języku ukraińskim. Kotlarewski pod koniec XVIII wieku wziął do ręki Eneidę Wergiliusza i ją przepisał po swojemu. Eneasz – uchodźca z Troi stał się u niego Enejem – kozakiem wędrującym po świecie ze swoimi towarzyszami. Pomysł chwycił. Eneida Kotlarewskiego cieszyła się dużym powodzeniem i weszła do kanonu ukraińskiej literatury. Jest dla naszych sąsiadów tym czym dla nas Pan Tadeusz albo Trylogia – narodową epopeją którą każde dziecko znać musi. W różnej maści zestawieniach najważniejszych dzieł ukraińskich regularnie zajmuje szczytowe (a nierzadko pierwsze) miejsca.
Nic dziwnego że wiele organizacji, firm i stowarzyszeń sięga po nazwę Enej. Można kupić pościel od Eneja. Albo zamrażarkę. Albo pokibicować klubowi sportowemu FC Enej. Albo popływać statkiem wycieczkowym Enej. Jeszcze w czasach radzieckich wydano znaczki pocztowe z Enejem, w 1991 nakręcono też animowaną ekranizację poematu. Enejów w Ukrainie jak myszy w stodole – pełno. Nic więc dziwnego że jakiś członek UPA sięgnął po taki pseudonim. I nic więc dziwnego że zespół który w swojej twórczości nawiązuje do kultury ukraińskiej wybrał na nazwę jednego z najbardziej rozpoznawalnych bohaterów literackich. Tylko pamiętajcie. Jeżeli B wzięło nazwę od A to nie oznacza automatycznie że C wzięło nazwę z B.
Zachęcam do wspierania mojej działalności drobnymi sumami przez buy coffee to. Link znajdziecie w komentarzu. W komentarzu znajdziecie też animowaną Eneidę z 1991. Polecam, całkiem zabawna jest."
Przypominam ze oni nie znajo historii takze to niemożliwe by Enej nie oznaczal upowca :juanlaugh: poza tym chuj tej bandzie na imie, graja syf i nie wiem co polacy w nich widza ze biora ich na imprezy.

Ty chuju jebany, gdyby nie te Jeżyce to wyzwalbym cię na solo pod jubilatem, a tak to się boje o swój wydech... z alfem tam grasujecie mocno...
:jarolaugh:
Widzisz @szplin ile sobie respektu naruchalismy? :lesnarhappy:
 
Patrząc na to, że polski rap istnieje od 30 lat (wtedy wyszło Trials-X) wychodzi, że w sumie w ogóle go nie śledzisz. Z drugiej tego czegoś co jest teraz nie można nazwać hip-hopem. Nawet starzy zawodnicy jak Sokół i Pezet poszli w bardzo głupią stronę. O.S.T.R., momentami Rychu, HG, Ero z JWP to jedni z ostatnich wiernych tradycjom którzy się nie skurwili całkiem komercyjnemu graniu.
@ninja doszedł do identycznych wniosków jak ja. To było gówno od samego początku i nie rokowało na przyszłość a późniejsze "utwory" które później usłyszałem przypadkowo tylko mnie utwierdziły w tym że to ściek. Sam wychowałem się na zachodnim wybrzeżu, i Houston. To polskie coś to zawsze był dla mnie jakiś marny falsyfikat. Najgorsza była odmiana gdzie żule wychowane w kreszu pozowały na gangusow.
Ps z polskiego tylko Hansik ale tylko pierwsza płyta bo później też popłynął z nurtem gówna. Jebać
 
Back
Top