Konflikt Rosja-Ukraina

To nie jest kwestia zniewag nawet oni tak przez świat zostali teraz wyniesieni na poztcje ofiary nr 1 że teraz im sie wszystkim pojebało we łbach i wydaje im się - a w szczególności tym którzy są poza Ukrainą ( o ironio!) że im się wszystko należy najlepiej tu, teraz i za darmo no a że wiekszosc spierdoliła do nas a my ( i nie tylko jako rząd obecny tylko generalnie jako kraj) jesteśmy świętsi od papieża to idziemy na te ustepstwa itd... Podobna sprawa jak z Żydami - Ci to w ogóle maja odchylke że są pierdolonym narodem 'WYBRANYM' bo też są ofiarami itd. WSZYSCY SĄ KURWA ofiarami tylko my nie jestesmy mimo, że Polska była rozpirdalana jakieś 3 tysiące razy w hostorii.... I to zarówno nasrane w baniach mają jedni (PO, KO i te cwele) i PIS tylko wszyscy są jebnięci w inną stronę....
Żydzi nie mają odchyłki, oni są najzwyczajniej cwani i tyle. Pomijając ortodoksów i hasydow to oni mają w rzyci tego całego Jahwe czy Adonai. Jak sobie gdzieś tam w Biblii wyczytali, że są dziećmi Izraela, to sobie ten Izrael wzięli i chuj, przecież Bóg im dał! Nie pamiętam, który afrykański dyktator mawiał, ze jego władza pochodzi od Boga, a że jak wiadomo Boga nie ma, to musi mieć armię i policję:).
 
Zelenski nie tyle walczy o Ukrainę co o portfele swój i swoich kolegów. Wojna to niesamowity biznes, kiedyś syna Karadzica został miliarderem dolarowym na produkcji zwyklej srajtasmy, Ochojska pohandlowala lekami, Musk zarobił na IT ... Fakt, że nasi pisdeusze to klasa sama w sobie. Ale oni mieli chytry plan: weźmiemy Ukrów to UE nam odblokuje kasę i przymknie oko na namietnoustego Zbyszka - nie pyklo, damy Ukrom przyspieszone obywatelstwa albo prawo do gloswania - też nie pyklo, to chociaz zarobimy na trujacym zbożu - pyklo! Więc nie jest tak źle!
Fakt,
ale nie chciałbyś takiej determinacji w walce o nasze interesu u Tuska, Morawieckiego czy innego Dudusia? Ja chciałbym.
 
Zelensky mocno się zesrał na tym ONZ, no to teraz zobaczymy jak szybko opinia publiczna odwróci się od poparcia każdego ukraińskiego imigranta w Polsce. Oczywiście Ukraińcy myślą, że będą mieli monopol na światową ofiarę #1 przez kilkanaście lat, ale paradoksalnie takie wypowiedzi pomogą PiS wygrać kolejne wybory, a opozycja i Gazeta Wyborcza znowu będzie się musiała obejść smakiem. No bo co można odpowiedzieć? Mamy się dalej samobiczować i rozłożyć enty czerwony dywan przed Zelenskim?
 
Czy obecna sytucja z Upadlina została juz przeORALizowana znaczy tfu przeanalizowana przez profesora Halibetenko?
czy zajety on jest tera BDMS i walczy w pogotowiu?
images
 
Ja pierdolę, jaki to jest tęgi mózg :pociesznymirek:



Ja pierdole, banderowski karzeł otwarcie przyznał że Polska gra z Putinem, ja jebe:waldeklaugh:. I co? Nie lepiej było od początku mądrze i dyplomatycznie podchodzić? Nie kurwa, dudienko musiał machać szabelką i pieścić anus banderowskiego żyda, większość tutaj z nas pisała że to się odwroci przeciwko nam xd. Ciekawie się robi, dzika dumna swołocz kontra romantyczny Chrystus narodów na końcu i tak jebany w dupę zwany polską. 4 rozbiór niewykluczony
 
Last edited:
Ja pierdole, banderowski karzeł otwarcie przyznał że Polska gra z Putinem, ja jebe:waldeklaugh:. I co? Nie lepiej było od początku mądrze i dyplomatycznie podchodzić? Nie kurwa, dudienko musiał machać szabelką i pieścić anus banderowskiego żyda, większość tutaj z nas pisała że to się odwroci przeciwko nam xd. Ciekawie się robi, dzika dumna swołocz kontra romantyczny Chrystus narodów na końcu i tak jebany w dupę zwany polską. 4 rozbiór niewykluczony
Mi chodziło o Wiecha :beczka:
 
Kurwa, to jest kabaret bardziej żenujący od polskich skeczów, tamten go oskarża o współprace z Putynem a ten napierdala na putyna xd. Polska polityka zagraniczna to stan umysłu :waldeklaugh:



Zaorać ten kraj w pizdu, chuj z Polską i tak młode pokolenia marzą by być brązowymi, niebinarnymi influenserami szprechającymi po angielsku a nie dumnymi szlachcicami. Lepiej chyba pod butem zachodniego upadku cywilizacji niż polskiej głupoty, zrobić tu kolejny kraj związkowy dla Hansów i tyle. (O dukaniu z kartki w porównaniu do płynnej przemowy banderowca nie wspominając... ja pierdole)
 
Last edited:


Chwilę po tym jak Ruscy niezaatakowali elektrowni (a przecież mieli!) trafiają we Lwowie w polski ośrodek - dwie polskie ofiary.

Teraz znowu Ruscy atakują polską fabrykę we Lwowie...

przypadek-co-za-przypadek.gif



Wiem, wiem. Nasi bracia Ukraińcy nigdy nie byliby zdolni do takich rzeczy, potworne insynuacje z mojej strony.
 
Kurwa, to jest kabaret bardziej żenujący od polskich skeczów, tamten go oskarża o współprace z Putynem a ten napierdala na putyna xd. Polska polityka zagraniczna to stan umysłu :waldeklaugh:



Zaorać ten kraj w pizdu, chuj z Polską i tak młode pokolenia marzą by być brązowymi, niebinarnymi influenserami szprechającymi po angielsku a nie dumnymi szlachcicami. Lepiej chyba pod butem zachodniego upadku cywilizacji niż polskiej głupoty, zrobić tu kolejny kraj związkowy dla Hansów i tyle. (O dukaniu z kartki w porównaniu do płynnej przemowy banderowca nie wspominając... ja pierdole)

Chuj z Polska? Droga na Bialorus otwarta jak czujesz sie tutaj nieswojo.
 
Back
Top