Konflikt Rosja-Ukraina

Z jednej strony super się Polacy jednoczą a z drugiej to co się odpierdala na instagramie i Twitterze to maskara. Całą tą dobroć przebija ogromna żółć. Te kurwa wszystkie Lisy, Stanowskie, Piotrowskie, co za atencyjne ścierwa.
Mam to samo zdanie co Ty. W takim świecie żyjemy. Wszystkie gwiazdy muszą opisać, że udostępnią mieszkanie dla Ukrainców jakby im ktoś bronił to robić. Zdjęć na instagramie to nawet nie wiem jak opisać bo aż mi ręce opadają. Przebijanie się polityków w tym który robi więcej i wyciąganie jakiś wypowiedzi sprzed i sprzed lat w takiej sytuacji. A najbardziej to mnie rozpierdalają Ci ludzie co płaczą w tej sytuacji o klimat. Albo Spurek, która chce nakładać sankcje na Polskę. Jak sobie to wszystko skonfrontuje z niedawną sytuacją z Kanady i to jak zostali potraktowani protestujący w imię wolności....
Co trzeba być w ogóle za człowiekiem żeby się lansować na tragedii jakiegoś kraju
.
jooooo.png
 
Serwis przyjechał do maszyny. 2 Rosjan. Jeden nie chce za bardzo mówić na ten temat, on w Niemczech już z paręnaście lat siedzi a drugi mówi że przejebane co Putin odpierdala bo jego 19 letnia córka w Moskwie mieszka. I że tam protestuja ale ona z telefonu za dużo nie mówi bo sprawdzają i słuchają wszystko i się boi.
Niemcy w pracy raczej przekonani że zaraz Rosjanie nie wytrzymają logistycznie bez zaopatrzenia i byle by do atomu nie doszło. W sumie to najlepiej żeby Niemcy nic nie robiły. Podobno w 2 tygodnie paliwo ma do 3 euro za dizla dojść. Już jest 1.83.
Ten co się nie wypowiadał za dużo jest z Kazachstanu. Mówi że tak się czuje Rosjaninem jak ci Ukraińcy. A już myślałem ze popiera i dlatego nic nie mówi
 
Z jednej strony super się Polacy jednoczą a z drugiej to co się odpierdala na instagramie i Twitterze to maskara. Całą tą dobroć przebija ogromna żółć. Te kurwa wszystkie Lisy, Stanowskie, Piotrowskie, co za atencyjne ścierwa.
Hieny poczuły krew, a krwią w dzisiejszych czasach są tzw zasięgi...
 
Żona piłkarza Janusza Gola - Dorota znana m.in. z tego, że wykopano go przez nią z jednego klubu stwierdziła, że... wojna na Ukrainie to fake i każe otwierać oczy bo ona wie z pewnych źródeł, że w Kijowie nic się nie dzieje. Jeśli ktoś ma Twittera, Instagrama zgłaszajcie jej konto. Przy okazji jestem cholernie ciekaw co piszą ta Socha od STOP NOP, Kołakowska i Godek, ale nie będę im nabijał wyświetleń na socialach.
Łączymy kropki i wychodzi że Janusz Gol to Scurvol :fjedzia:
 
Żona piłkarza Janusza Gola - Dorota znana m.in. z tego, że wykopano go przez nią z jednego klubu stwierdziła, że... wojna na Ukrainie to fake i każe otwierać oczy bo ona wie z pewnych źródeł, że w Kijowie nic się nie dzieje. Jeśli ktoś ma Twittera, Instagrama zgłaszajcie jej konto. Przy okazji jestem cholernie ciekaw co piszą ta Socha od STOP NOP, Kołakowska i Godek, ale nie będę im nabijał wyświetleń na socialach.
Ale co Ty pierdolisz? Obserwuję ją akurat od roku bo bardzo dużo było u niej o covidzie. Staram się obserwować wszystkie strony żeby mieć swoje zdanie. Baba jest kontrowersyjna i też uprawia pojebane napierdalanki w SM, ale nigdy w życiu nie napisała że wojna jest fejkiem. Właśnie w tym momencie zachowujesz się identycznie jak ta pierdolnięta Korwin-Piotrowska i Lisowa, które to wszystko nakręciły wyrywając z kontekstu kawałek screena z jej inststories. Ona przez całą pandemie i teraz podczas wojny apeluje o spokój i myślenie nad tym co się udostępnia i w co się wierzy. Punktuje wszystkie fejki związane z covidem i najazdem ruskich, ale nigdy nie wzięła strony rosyjskiej ani nie napisała, że żadnej wojny nie ma.
 
Last edited:
Ostrzelali podczas negocjacji. Co za śmiecie ludzkie bez honoru.
Nigdy nie mieli. Dzisiejsza rzeź w Charkowie, to celowe działania, mające postawić pod ścianą stronę Ukraińską biorącą udział w negocjacjach. Putin nie zgodzi się na nic innego jak kapitulacja. On ma chuju życie swoich żołnierzy i cywilów, a tym bardziej wroga. Typowy dyktator.
 
Ten gościu robi rewelacyjne opisy sytuacji na polach walki. Sensownie, a nie jakieś pierdolety Twitterowych znaFców, którzy już pogrzebali Kacapów. Znając życie, mało komu będzie się chciało przeczytać całość, więc w skrócie: owszem, Kacapy tracą w chuj sprzętu i ludzi, wręcz głupio tracą, ale mają go tyle, mają taką przewagę w sprzęcie i zasobach ludzkich, że cały czas prą do przodu.

 
A ukry na budowie własnie kawa i ćmik pod barakiem i sié grzeją w słoneczku. Nie wyglądają na przejętych
U mnie w mieście nie ma ich dużo ale jak już ich widuję to słabo wyglądają. Kobiety płaczą, starsi faceci wyglądają jak żywe trupy, wszyscy cały czas z telefonami.
 
Na TT nie, ale na insta w relacji tak. Ma prywatne konto, ale dostałem screen od znajomego.
To podrzuć tego screena bo ja śledzę ją tylko na instagramie właśnie i sobie nie przypominam takiego wpisu z jej strony, ale naturalnie wszystkiego mogłem nie widzieć.
 
Ten co się nie wypowiadał za dużo jest z Kazachstanu. Mówi że tak się czuje Rosjaninem jak ci Ukraińcy. A już myślałem ze popiera i dlatego nic nie mówi
Wypierdol mu w pysk dla pewności, jak ci nie odda i zacznie przepraszać to znaczy że jebany jednak popiera
 
Tac propaganda że Ukraina rządzi komik to się jeszcze nie jednemu odbije czkawką, bo dostać wpierdol od komika to gorzej niż od clowna. I kim potem jesteś?
Co za debile !
UKRAINĄ RZĄDZI ŻYD !
nie ważne kim jest ważne skąd mu wyrastają nogi.
I tylko dla tego jest tak jak jest.
1646053281985.png
 
No właśnie i o to się rozchodzi, że to co widać było wrzucone w pierwszym dniu jak po necie zaczęły latać mapki z oznaczonymi kilkudziesięcioma miastami na Ukrainie, które niby zostały zbombardowane co po chwili okazało się oczywiście nieprawdą więc miała rację. Ona w dalszych stories apelowala żeby po prostu się trochę uspokoić i poczekać na więcej sprawdzonych informacji bo po necie krąży mnóstwo fejków. I za to zrobiono z niej ruskiego trolla.

Tak samo było z taką inną dziewuchą, która mówiła o manipulacji i o tym żeby być ostrożnym bo ludzie wrzucają wszystko. I dla przykładu ona wrzuciła kilka wiadomości jakie dostaje na priv. Były tam wiadomości od Ukraińców jak zła jest sytuacja i od ruskich, że to misja pokojowa itd. I oczywiście lewactwo zrobili screena tej wypowiedzi ruskich, że to niby ta dziewczyna tak napisała. Internauci ją dosłownie zniszczyli w jeden dzień.
 
Back
Top