Konflikt Rosja-Ukraina

unknown.png

:antonio: :juanlaugh::coffeepc:
jak hakery wejdą do akcji to może być ciekawie:coffeepc:
 
opiszesz ?
ale co mam opisać? jak działają takie grupy i co mogą zrobić? to by miejsca na serwerach brakło ;)
Jest pełno systemów teleinformatycznych do których się mogą dostać, bo są przestarzałe bądź słabo zabezpieczone, np systemy w szpitalach, elektrowniach, po prywatne skrzynki mailowe czy systemy wojskowe.
 
Wrzucili 200gb wymiany mailowej między ruskimi, a białoruską firmą zbrojną, z których wynika że Białorusini pomagali w przygotowaniu do ataku.
Edit:

Czyli potwierdziło się to co wszyscy podejrzewali od dawna. Jak już ktoś tu pisał, wcale bym się nie zdziwił gdyby białoruskie siły zbrojne miały wyjebane w Baćkę i przyjmowały rozkazy bezpośrednio z Kremla
 
Większość info mam z tematu na reddicie europy

I jakiś baran mówi że chce żeby rosja wygrała bo w sumie będzie ciekawie

:siara:

Tacy ludzie nie powinni mieć dostępu do internetu :matt:
 
Tak brzmieć to powinno. Ciekawostka - podobno w rosyjskich miastach wielotysięczne protesty. To też jest dowód posiadania jaj - protestować w Rosji.
Niektórym z tych kurw to i prawo do życia bym odebrał ale to już na inny dzień rozmowa

Są nawet nagrania i serio ulice Moskwy zajebane tłumami
 
ale co mam opisać? jak działają takie grupy i co mogą zrobić? to by miejsca na serwerach brakło ;)
Jest pełno systemów teleinformatycznych do których się mogą dostać, bo są przestarzałe bądź słabo zabezpieczone, np systemy w szpitalach, elektrowniach, po prywatne skrzynki mailowe czy systemy wojskowe.
Baastkowi chodziło chyba o to, żeby wytłumaczyć co to jest "haker" i "Białoruś" :mamed:
 
W ogóle nigdy nie sądziłem, że przyjdzie dzień gdy będę mówił o Anonymous, Dudzie, Morawieckim, Macronie - bohaterowie naszych czasów. Ogółem jestem zwolennikiem hasła ***** ***, ale dziś jestem dumny z naszych władz. Odnoszę wrażenie, że Car właśnie kombinuje jakby tu "jak najmniej stracić" bo podobno "straty w sprzęcie są katastrofalnie wysokie", a wiadomo, że on bardziej tą kupę stali szanuje niż ludzi.
 
W ogóle nigdy nie sądziłem, że przyjdzie dzień gdy będę mówił o Anonymous, Dudzie, Morawieckim, Macronie - bohaterowie naszych czasów. Ogółem jestem zwolennikiem hasła ***** ***, ale dziś jestem dumny z naszych władz. Odnoszę wrażenie, że Car właśnie kombinuje jakby tu "jak najmniej stracić" bo podobno "straty w sprzęcie są katastrofalnie wysokie", a wiadomo, że on bardziej tą kupę stali szanuje niż ludzi.
O dziwo, komik, długopis, blondwlosy bitles i nawet ruchacz mumii nie są takimi parówami jak gwiazdy praworządności
 
Prawy obrońca reprezentacji Polski Matty Cash strzelił dziś gola i pokazał koszulkę dedykowaną Tomkowi Kędziorze innemu naszemu prawemu obrońcy, głównemu konkurentowi Casha do gry. Zawodnik Dynama Kijów wciąż jest na Ukrainie.
Edit. Mam zdjęcie gdzie to widać w końcu
1645891828727.png
 
Prawy obrońca reprezentacji Polski Matty Cash strzelił dziś gola i pokazał koszulkę dedykowaną Tomkowi Kędziorze innemu naszemu prawemu obrońcy, głównemu konkurentowi Casha do gry. Zawodnik Dynama Kijów wciąż jest na Ukrainie.
Edit. Mam zdjęcie gdzie to widać w końcu
View attachment 34029

W temacie piłkarskim:
Szwedzi podobnie jak Polska odmówili gry z ruskimi w ewentualnym meczu barażowym, jeszcze Czesi nie podali informacji co zrobią .
 
Back
Top