Konflikt Rosja-Ukraina


Według indyjskiego konsultanta ds. edukacji, Ukraina zapewnia dużą konkurencję dla kursów MBBS, w przeciwieństwie do Indii. Dlatego wielu indyjskich studentów przyjeżdża tam studiować narkotyki, zwłaszcza z północnych Indii. Ministerstwo Edukacji i Nauki Ukrainy informuje, że obecnie na Ukrainie studiuje ponad 18 095 indyjskich studentów. Dlatego Air India odlatuje, by ratować swoich ludzi.
 
Radio Wnet też podało taką informację



Screenshot_20220226-065542.jpg



Polecam relacje na rmf24 bez ściemy i fejków, raportują na bieżąco

 
View attachment 33983


Polecam relacje na rmf24 bez ściemy i fejków, raportują na bieżąco

Naprawdę. Opublikowałem wiadomości, ponieważ pojawiły się na innej stronie, którą wcześniej śledziłem. Ale tak, rmf 24 jest naprawdę autentyczny.
 
I pierwszy raz masz rację :gdzie:


Kulą w płot, gdybyś śledził moje wpisy zamiast z picksem99 bezdomnych, to byś wiedział, że jestem pierwszym krytykiem obnażającym fałszywą opozycję czyli Konfederację

poznaniak z dziada pradziada

Jutro o 11 mam klienta na jedno z mieszkań we Wrocku które miały być dla dzieci.
Nie będą w Polsce mieszkały z debilami i półgłówkami.
Tu przez was dzieciaki nic się nie zmieni ! Nie ma szans. W przyszłości czekają nas następne wojny, rozbiory i okupacje, bo naród nie wyciąga żadnych wniosków tylko brnie z pokolenia na pokolenie w głupocie.
Tak z ciekawości. A Ty gdzie mieszkasz?
 
Co Wam tak ciśnienie skacze? Rododendron niczym nie zasłużył sobie przecież na tak grubego kalibru wyzwisko.
A ja zasłużyłem na Ruską onucę co by matkę sprzedała za 200 kopiejek ? Zaczął tak gadać, to poszedłem w jego retorykę. Mało tego wyzywał mnie od kucy Konfederacji :putinlaugh:
Mnie którego sam stopowałeś za ciągła jej krytykę.
W tym samym worku mam ruskich co ukrów, szwabów czy czejenów i nigdy się z tym nie kryłem. Przychodzi jakiś kibic fan z DDD i wrzucając prmitywne przyśpiewki kapusi policyjnych z trybun i mysli, że błyszczy.

Co do % ilości banderyzmu na ukrainie to się jeszcze na własnej skórze przekonamy no ale...
A moje egzotyczne poglądy jak zawsze się sprawdzają.
Nie mogę patrzeć na naiwność Polaków, która finalnie szkodzi całemu narodowi. W Polsce taki % pożytecznych idiotów ilu banderowców na UA.
 
Ja to rozdarty jestem, mój pradziadek miał posiadłości na Ukrainie przed wojną, jak Polska była. Tylko ruscy (tfu) przyszli, rozstrzelali go i zabrali wszystko. I nie wiem pomagać czy jechać odzyskiwać co moje póki okazja. ;)

A tak na serio koleżanka ukrainka co ma rodzine w Kijowie mówi że jej ojciec tam został, zebrał co miał i poszedl bronić. Rozdają im broń na policji robią szybkie przeszkolenie i organizują w bataliony lokalne i bronią domów. Gość ma z 60lat.

Ja z kolei sam powstrzymałem inwazję na nasz kraj wczoraj. W ramach działań wojennych poszedłem do biedry i zakleilem super glu lodówkę, pełno było tam ruskich, ch wie co knuły. Nie wyjdą teraz tak łatwo.
 
Putin w ktorychś ze swoich poprzednich przemów 'rozkazal' sie wynosic Amerykanom z przyblizonych do Ukrainy Państw - czyli wiecie co to oznacza i jakie ma plany po Ukrainie..
 
Zelenskiy chce żeby Ukraina na szybko wbiła do Unii

Tylko że z papierkową robotą to "szybko" to jakieś pół roku
 
A ja zasłużyłem na Ruską onucę co by matkę sprzedała za 200 kopiejek ? Zaczął tak gadać, to poszedłem w jego retorykę. Mało tego wyzywał mnie od kucy Konfederacji :putinlaugh:
Mnie którego sam stopowałeś za ciągła jej krytykę.
W tym samym worku mam ruskich co ukrów, szwabów czy czejenów i nigdy się z tym nie kryłem. Przychodzi jakiś kibic fan z DDD i wrzucając prmitywne przyśpiewki kapusi policyjnych z trybun i mysli, że błyszczy.

Co do % ilości banderyzmu na ukrainie to się jeszcze na własnej skórze przekonamy no ale...
A moje egzotyczne poglądy jak zawsze się sprawdzają.
Nie mogę patrzeć na naiwność Polaków, która finalnie szkodzi całemu narodowi. W Polsce taki % pożytecznych idiotów ilu banderowców na UA.
Mistrzu, co robić w takim razie? Ruscy nie, Ukraińcy nie, zachód nie, Polacy idioci... Jak żyć?
Na pewno masz jakieś rady, a nie tylko szerzysz prostacki defetyzm, który może prowadzić każdy, średnio ogarnięty nastolatek. Prawda Mistrzu?
 
Przesłuchaj TYLKO pierwszą minutę a najlepiej kilka.

No i co ta Ukraina to niby nas najedzie, czy co?
Mistrzu, co robić w takim razie? Ruscy nie, Ukraińcy nie, zachód nie, Polacy idioci... Jak żyć?
Na pewno masz jakieś rady, a nie tylko szerzysz prostacki defetyzm, który może prowadzić każdy, średnio ogarnięty nastolatek. Prawda Mistrzu?
Nie zapominaj, że jest Usrael, który trzeba jeszcze jebać.
A uratuje to nas chyba Husaria :lol:
 
@klocuniek jeszcze jedno, bo zapomniałem. Wczoraj w każdym Urzędzie pracy były telekonferencja z ministerstwem i przekazując ten komunikat, który wrzuciłeś oznajmili, że w rybie natychmiastowym będzie coś w rodzaju tarczy covidowej dla pracodawców którzy będą zatrudniać przyjezdzających ukraińców.
Zgadnij jak to się odbije na pracy i wypłatach dla Polaków ?
 
@Zimniak rzucałeś się, że tylko Polska wysyła broń na Ukraine, to proszę bardzo;

Sky podało, że 28 państw w tym USA i UK zgodziło się na dostarczenie Ukrainie większej ilości broni, zaopatrzenia medycznego i innej pomocy wojskowej
 
:o o: zobaczcie drugie wideo


Pytanie tylko czy to z aktualnych wydarzeń, czy jakiś fake

Kurwa aż ciary człowieka przechodzą jak człowiek to ogląda. Jeżeli to rzeczywiście aktualny filmik to prędzej czy później takie obrazy zaczną się w Rosji rozprzestrzeniać.
Ruscy bardzo boją się "cynkowych trumn" czyli w skrócie tysięcy ciał młodych chłopaków wracających z frontu. Nawet mają ze sobą przenośne krematoria, żeby tego uniknąć:
oV5ktkuTURBXy8yMTAwNjRhMy1lYzQ1LTRjYWUtYmFlYS05NGNmZDhlMzUxNTEuanBlZ5GTBc0EsM0CpA.jpeg
 
Back
Top