Konflikt Rosja-Ukraina

Albo moze sie okaże, ze tak na prawde to wszystko zaplanowała Polska i pociaga za sznurki. Wywolali konflikt żeby spodowowac migracje taniej siły roboczej żeby zacząć sie zbroić i zaatakować Niemcy aby przejąć kontrole Nad Europą. A caly plan wymyslil Jarosław już w czasach kiedy rozbił się tupolew poświęcając zycie brata zeby miał pretekst pod Ruskich xd
726974ab56aba571498a483451e4ded6,0,0,0,0.jpg
 

Attachments

  • 726974ab56aba571498a483451e4ded6,0,0,0,0.jpg
    726974ab56aba571498a483451e4ded6,0,0,0,0.jpg
    53.9 KB · Views: 8
Nie, po prostu ekonomia i powiązania ekonomiczne, na świecie są teraz tak złożone, że nawet 10 specjalistów z Cohones nie dałoby rady tego przeanalizować. No chyba że 15stu. Możemy se tylko popierdolić i właśnie to robimy :beczka:
Na szczęście mamy tą świadomość, że możemy tylko spekulować i sobie popierdolić bo niektórzy są tu oświeceni i znają całą prawdę :D.

Kurwa Hurkacz przegrał z Rublowem a było tyle dobrych momentów ehhhh..... Trzeba mu było założyć sankcję na trzeciego seta...

egzberd.jpg
 
Last edited:
Pewnie pod publikę, bo jako sojusznik Rosji dostają zły PR nawet jak nic nie robią
To nie do końca taki sojusznik, Chiny nazywają Rosję "młodszym bratem". :smile: Nawet podgryzają Rosję przy swoich granicach i to bez strzałów - po prostu Chińczycy zasiedlają teren i sobie tam mieszkają. Mają oczywiście też wspólne interesy, ale to wszystko nie jest takie proste.
 
To nie do końca taki sojusznik, Chiny nazywają Rosję "młodszym bratem". :smile: Nawet podgryzają Rosję przy swoich granicach i to bez strzałów - po prostu Chińczycy zasiedlają teren i sobie tam mieszkają. Mają oczywiście też wspólne interesy, ale to wszystko nie jest takie proste.
Nic niestety jest takie proste, po prostu z trzech opcji najbardziej wyglądało mi na pod publikę, zawsze jest coś więcej niż niby najbardziej oczywisty cel
 
  • Like
Reactions: osk
I co to zmieni? Putin pójdzie jak po swoje skoro parę lat temu zajął sobie wschód, a UE palcem w bucie nie ruszyła.
Czy ja gdzieś napisałem że to coś zmieni?

Dodaję co czytam, Rosji w Ukrainie już nikt nie zatrzyma
 
Załóż foliową czapeczkę i nie zapomnij o maseczce.

PS nie to, żebym kogoś bronił, ale jakoś cudownie wyparowałeś ze swoimi heheszkami w tematu o covidzie jak to wszystko przestało się spinać...
Jest i kolejny omnibus który samojeden na swój prosty chłopski rozum rozgryzł całą światowa politykę - żydzi i spiski.
co ty teraz pierdolisz za herezje? zmanipulowany jestem bo nie wierze w medialna narracje? Caly czas pisze jedno, ze wojna toczy sie tam gdzie sie toczyla od 2014 roku i nie jest to zadna nowosc jak usilnie wciskaja media.
Wojna od 2014 toczy się w Kijowie? Już 8 lat temu atakowany rakietami był Łuck kilkadziesiąt kilometrów od granicy?
 
To się nie skończy na Ukrainie
Tak się kończy propagowanie "walki" kredkami i tęczowanie na potęgę przy jednoczesnym powiększaniu swojego uzależnienia energetycznego od Rosji rządzonej przez psychopatę. Uważasz, że obowiązek służby wojskowej jest niemoralny. Jak wygląda Twoja moralność w obliczu możliwej wojny? Zachęcałbyś do oddawania życia za swoją rodzinę, czy jednak poszedłbyś w kamasze?
 
Hej: czy jest ktoś kto głosował na Jachirę? Warszawa staje się polskim New York jeśli chodzi o wyniki wyborów...



Chesterton pisał już przed II wojną światową,że najpierw naśmiewacie się z przestrzegania zasad, honoru, a później dziwicie się, że macie zdrajców i przestępców.
Przyszedł czas aby przestać w końcu mówić, że to co robi TVN i wyborcza to jest wolność słowa. Sabotaż wojenny podczas kryzysu na granicy to nie jest wolność słowa. To jest anarchia, a TVN i zwłaszcza wyborcza powinny dostać kilkadziesiąt milionów zł kary za artykuł obalajmy zasieki, a TVN za to co robili w wydaniach Faktów, a Grzegorz Kajdanowicz za powinnien dostać zestaw szmat ze swoim zdjęciem za ten wywiad z Frasyniukiem...
Tylko nie teksty: a gość. A jakby Frasyniuk powiedział jebać LGBT to jaka byłaby reakcja? No właśnie...


Radzę spytać się każdą osobę z Ukrainy przy polskiej grnaicy czy byłoby ich stać aby zapłacić przemytnikom 10 tys. $ od osoby...














Jest i kolejny omnibus który samojeden na swój prosty chłopski rozum rozgryzł całą światowa politykę - żydzi i spiski.

Wojna od 2014 toczy się w Kijowie? Już 8 lat temu atakowany rakietami był Łuck kilkadziesiąt kilometrów od granicy?
jest lewicowa i prawicowa wersja kultury anulowania. Takie latanie od ściany do ściany.
 
Tak się kończy propagowanie "walki" kredkami i tęczowanie na potęgę przy jednoczesnym powiększaniu swojego uzależnienia energetycznego od Rosji rządzonej przez psychopatę. Uważasz, że obowiązek służby wojskowej jest niemoralny. Jak wygląda Twoja moralność w obliczu możliwej wojny? Zachęcałbyś do oddawania życia za swoją rodzinę, czy jednak poszedłbyś w kamasze?
Wiesz co: większość ludzi będących przeciwko obowiązkowej służbie wojskowej jest przeciwko, ponieważ ten pobór do wojska w Polsce był do dupy. Już nie mówie o poziomie wyszkolenia. Dużo osób miało tego dosyć i gdyby można było to zastąpić jakimś egzaminem strzeleckim i z wiedzy o broni to ludzie byliby w stanie wydać nawet 10 tys. zł byle nie iść...
Korea połud.: tam masz służbe wojskową chyba jeszcze 2 lata chyba że coś się ostatnio zmieniło. Koreańczycy mieszkający zagranicą nie unikają tego obowiązku. W Polsce zasadnicza służba wojskowa była żniwami dla prywatnych uczelni
 
Jest i kolejny omnibus który samojeden na swój prosty chłopski rozum rozgryzł całą światowa politykę - żydzi i spiski.
Gdybyś się nie zreflektował dzbanie to przyglądam się jedynie dyskusji, także daruj te pokraczne próby szufladkowania mnie, bo ci znowu nie wyjdzie. Po prostu bawi mnie twoja poza przygłupiego śmieszka, który wchodzi do kolejnego tematu i w pseudozbawny sposób próbuje kolejną dyskusję sprowadzić do poziomu absurdu tym żałosnym pierdololo pt. "światowe media, spisek, żydzi, masoneria, nwo, foliarze, szury itd.).

W łeb się jebnij debilu.

:kis:
 
To się nie skończy na Ukrainie
Skończy, zobaczysz. Co najwyżej jeszcze będzie niósł pokój do Naddniestrza i bronił bratniego narodu przed 'nazistami' z Kiszyniowa. Kurwa, po coś to NATO chyba jednak jest, bądźmy poważni. Zaatakowanie któregokolwiek z członków pociągnie za sobą konsekwencje w postaci globalnego konfliktu na pełną skalę i bez zahamowań czyli w praktyce wojny nuklearnej. Putin w życiu tego nie wygra, nie kiedy ma naprzeciw siebie Jankesów.

W ogóle, to wertuję sobie ten temat i widzę, że część użytkowników mocno deprecjonuje zdolności bojowe Amerykanów. Ja wiem, że chaotyczna ewakuacja z Afganu to była farsa. Zdaję sobie sprawę, że Biden jest starym grzybem, który nie do końca ogarnia rzeczywistość, ale kurwa, mówimy o kraju, który ma tyle lotniskowców ile reszta świata razem ergo może prowadzić skoordynowane działania bojowe z każdego zakątka planety. Przecież ruskie suchoje to musiałyby spierdalać za Ural żeby nie zostać zestrzelonym przez Raptory czy F-35. Ba, jestem zdania, że jedna eskadra Raptorów by zrobiła ruskim pancerniakom z dupy jesień średniowiecza i poważnie wstrzymała pochód na choćby jednym z odcinków frontu. Panowie, wciąż mówimy o najlepiej wyszkolonej, uzbrojonej i najnowocześniejszej armii na świecie.
 
Gdybyś się nie zreflektował dzbanie to przyglądam się jedynie dyskusji, także daruj te pokraczne próby szufladkowania mnie, bo ci znowu nie wyjdzie. Po prostu bawi mnie twoja poza przygłupiego śmieszka, który wchodzi do kolejnego tematu i w pseudozbawny sposób próbuje kolejną dyskusję sprowadzić do poziomu absurdu tym żałosnym pierdololo pt. "światowe media, spisek, żydzi, masoneria, nwo, foliarze, szury itd.).

W łeb się jebnij debilu.

:kis:
Sam pacanie zacząłeś od szufladkowania mnie od covidian i teraz płaczesz, że ktoś odpowiada Ci tym samym. Jak Cię mój sposób komentowania bawi to się śmiej a nie wyjeżdżasz z debilami.
 

Tak wygląda mityczna jedność Europy, którą złe pisiory próbują rozbijać. W naszym kraju, równie mityczne Niemcy, wzór zajebistości i cnót wszelakich. Bo w Niemczech to i tamto, bo na zachodzie to i tamto, oczywiście w tonie peanów, a w Polsce zawsze z urzędu źle. Jesteśmy mistrzami w sraniu we własne gniazdo. Włosi też się popisali wzorem europejskiej solidarności. Teraz jest wojna, kto handluje ten żyje....
 
Back
Top