Konflikt Rosja-Ukraina

:frankapprove:

comment_1645731822B3hXNhEPEkOaJcJ6ufOI01.jpg
To brzmi jakby Jułeseje już robiły podwaliny, że "ta jebana Ukraina zaatakowała naszych braci Rosjan." - ostatnio czytałem, że USA chce traktaty pokojowe dla siebie i Europy z Rosją jakoś wyprosić, bo potrzebują dużego sojusznika blisko Chin.
 
Z tymi plotami że ma Parkinsona to pewnie speedrun poszerzania granic robi

Parkinson a może coś więcej.

Na zdrowego na umyśle nie wyglada ostatnio,
na spotkaniu Putina z Radą Bezpieczeństwa, ruski szef wywiadu miał śmierć w oczach jak Władymir zaczął go przesłuchiwać.
 
A co, jeżeli Putin jest tylko marionetką jak u nas Duda? Kurwa nawet nie chce o tym myśleć, bo zawsze myślałem że jak Putin się przekręci to będzie spokój, dziś jestem odmiennego zdania, tam jest wielu pojebów z totalitarnymi ambicjami, jedyne co przerwie ten łańcuch strachu i szantażu to obywatele Rosji, a na to nie ma co liczyć.
Kiedyś myślałem że Putin jest marionetką oligarchów ale jednak jebany wdał się z paroma w konflikt i nadal u władzy a oni na jego łaskach więc ciężko stwierdzić czyją marionetką miałby być

Chyba że ruskie mają tam gdzieś szefa wszystkich szefów
 
Parkinson a może coś więcej.

Na zdrowego na umyśle nie wyglada ostatnio,
na spotkaniu Putina z Radą Bezpieczeństwa, ruski szef wywiadu miał smierć w oczach jak Władymir zaczął go przesłuchiwać.
Dużo gości uważanych za pojebów oficjalnie było zdrowych na umyśle więc chuj wi co on ma we łbie, szkoda że nie kulkę od jakiegoś "zaufanego sojusznika" :fjedzia:
 
Zaraz cały wschód się zacznie napierdalać a Zachód i tak co najwyżej jebnie jakąś słabą sankcję

Spierdolone do granic możliwości próby złagodzenia konfliktu.
...bo za każdym tego typu konfliktem stoi przeogromna kasa, więc kalkulują, a polityk, to normalny człowiek który na widok grubej kasy dostaje małpiego rozumu. W identyczny sposób sprzedano nas w Jałcie. Również w lutym. Tylko my, naród potomków chłopów pańszczyźnianych zachowujemy się nasi dziadowie i zawsze wyskakujemy przed szereg, porywając się z motyką na księżyc. Uznajemy to za honorową postawę. Zachód miał w dupie Gruzję, my wymachujemy szabelką. Podobnie było z Białorusią, mimo że jesteśmy militarnym planktonem w porównaniu z możnym tego świata, którzy w obydwu przepadkach o szabelce nawet nie pomyśleli. Jedynie tradycyjne pogrożenie paluszkiem. Gaz = gigantyczny pieniądz, zatem wiadomo o co chodzi tzw zachodowi. Na dodatek, kacapski paranoik dysponuje bombą atomową, a wojna jądrowa nie skończy się na typowych wojennych zgliszczach tylko śmiertelnemu skażeniu środowiska na setki lat. Jeśli prawdą jest, że na coś choruje, to kto wie co się tli w tym łbie. Być może jest mu już wszystko jedno i pójdzie va banque.
 
Kiedyś myślałem że Putin jest marionetką oligarchów ale jednak jebany wdał się z paroma w konflikt i nadal u władzy a oni na jego łaskach więc ciężko stwierdzić czyją marionetką miałby być

Chyba że ruskie mają tam gdzieś szefa wszystkich szefów

Tam by trzeba sprawdzić gdzie siedzą wszyscy byli oficerowie KGB etc. Bo Putin jednak 30 lat temu komuś podlegał. Coś jak ten były oficer Stasi, co się dopchał do zarządu Schalke 04 jako "biznesmen". Bo frakcja tych byłych KGB-owców jednak się dopchała do władzy jak Jelcyn w końcu się zapił na amen.
 
Mówił też, że nie ma i nie będzie żadnej wojny :beczka:
A no mówił mówił.
Wojna na Ukrainie jest od 2014, czy dzisiaj wydarzyło się coś co na Ukrainie nie jest codziennością od kilku lat? Chuj wie bo media póki co to jeden wielki ściek
 
Kiedyś myślałem że Putin jest marionetką oligarchów ale jednak jebany wdał się z paroma w konflikt i nadal u władzy a oni na jego łaskach więc ciężko stwierdzić czyją marionetką miałby być

Chyba że ruskie mają tam gdzieś szefa wszystkich szefów
KGB, a raczej ich spadkobierców.
 
ty nie kurwa wodka czy tam urodziny, tylko gnaj po Bastka i juz transzeje zaczynajcie kopac!!! Putin od razu po Kijowie przechodzi do zmasowanej ofensywy na Sanok, tam ponoc sa jacys kluczowi Ukraincy. Zaufaj mediom one nigdy nie klamio!!!

P.S. Widze, ze w temacie mamy powtorke z rozrywki z tzw pandemii. Ten sam schemat, te same zachowania :facepalm:
Sam Admirał Kupan Gownanov stacjonuje pod Sanokiem, z 10 Gwardią Szambiarzy, planuje gównianą kontrofensywę na Moskwe i Mińsk.
 
ty nie kurwa wodka czy tam urodziny, tylko gnaj po Bastka i juz transzeje zaczynajcie kopac!!! Putin od razu po Kijowie przechodzi do zmasowanej ofensywy na Sanok, tam ponoc sa jacys kluczowi Ukraincy. Zaufaj mediom one nigdy nie klamio!!!

P.S. Widze, ze w temacie mamy powtorke z rozrywki z tzw pandemii. Ten sam schemat, te same zachowania :facepalm:
Jak przy srowidzie potwierdze tak tu ni huja
wiem z 1 lini co w lwowie
banki zamkniete
kasy w bankomatach niema
w sklepach nic i paliwa brak
granice zamkniete
uszedy nie pracuja
towary wracaja tysiace km do nadawców bo na Ua nie wjedzie nic
 
Ale gdzie ja ci to bałwanie przyznałem? To że w wakacje w tamtym roku byłem bezrobotny, świadczy o tym że nigdy żadnych pieniędzy nie zarobiłem?
A poza tym miło mi nierobie, nazywam się Staś.
Przyjebałeś kulą w płot za kolege, wypierdalaj.
Bo takich jasnowidzów mamy w mediach aż nadto.
Nie bezpośrednio, jednak napewno jesteśmy uwzględnieni w mocarstwowych planach Rosji.

Ogólnie to kiedyś obiło mi się o uszy że z Europy ma powstać jedno wielkie państwo, i nie będzie Polski niemiec czy Francji, będzie muktikulti ale na ile to prawda to nie mam pojęcia, tutaj nawet na to paznokcia nie postawie ;)
Na tym forum powinny byc ograniczenia wiekowe.
Ktoś ma pomysł po kij Ruskim stara elektrownia w Czarnobylu?

Stwierdzą że odkryli tam ukraiński arsenał jądrowy?

:damjan:
Zdesperowani Ukraincy mogli by jeszcze cos tam odjebac. Irakijczycy wylali rope do zatoki perskiej. Chyba tez bym pozajmowal i kontrolowal niebezpieczne instalacje przejmujac jakies panstwo.
 
ty nie kurwa wodka czy tam urodziny, tylko gnaj po Bastka i juz transzeje zaczynajcie kopac!!! Putin od razu po Kijowie przechodzi do zmasowanej ofensywy na Sanok, tam ponoc sa jacys kluczowi Ukraincy. Zaufaj mediom one nigdy nie klamio!!!

P.S. Widze, ze w temacie mamy powtorke z rozrywki z tzw pandemii. Ten sam schemat, te same zachowania :facepalm:
P.S.2 U mnie na dzielni na stacji benzynowej armagedon, chyba po to byly te obnizki zeby teraz podwyzyc i zwalic na "wojne/Putina"
Nie no troche poleciales. To zupelnie dwa rozne tematy. Po za tym temat o srovidzie tak mnie wyczulil na media i nie wierzenie w nic co tam jest przedstawiane. Natomiast ja się posiłkuje informacjami od moich znajomych, którzy są na miejscu. Ruscy dzisiaj wjechali i idą ciągle do przodu. Nie zdziwie się jak dzisiaj już będzie kijów/ maks jutro. Wtedy zaczną się dopiero rozmowy pokojowe.
 
ale to jest spowodowane decyzjami politykow a nie faktyczna ofensywa wojsk. (no przynajmniej narazie) analogicznie do zamkniecia tzw sluzby zdrowia podczas pandemii
nie no ataki tez potwierdzone
tam gdzie mieli kolo lwowa skład broni
tak samo rozjebane systemy np urzedu celnego
 
polecam ten strim koleś pokazuje wiele kamer . Spokój wszędzie ale w charkowie widać coś tam nakurwiają od czasu do czasu, chyba że ktoś fajerwerki puszcza

 
Back
Top