Konflikt Rosja-Ukraina

F2VnpbFWcAAjPBZ.jpeg
 



Ja rozumiem Korwina, bo on nie jest debilem, wie, że mówi debilizmy, bo na tym zarabia. Jak kontrowersje u patostrimerów. Lecz są ludzie którzy w to wierzą i mu przyklaskują. Tego już wytłumaczyć się nie da.

Swoją drogą, Korwin pięknie pomija, że jak na razue to Rosja straszyła nas zrzuceniem bomby atomowej na Polskę i wystąpiła z żądaniem byśmy wystąpili z NATO, bo inaczej bum bum. No ale kuce to kupią nawet z tą wiedzą i zrobią jakiś szpagat.

Zresztą, według Korwina UE upadła 20 lat temu, Rosja nigdy nie napadła Ukrainy. Taki z niego prorok.
 

No i co to dobrze? Chyba nie. lepiej jakby nowsze dostali - w końcu ten czołg ma ponad 40 lat i tylko najbardziej zmodernizowana wersja jest na prawde topowa... Tak jak może nie jesstem ukrofilem tak o wiele bardziej nie lubię moskwiczan więc dobrze jakby im jak najwięcej nakopali nasi 'bracia'
 
Ja rozumiem Korwina, bo on nie jest debilem, wie, że mówi debilizmy, bo na tym zarabia. Jak kontrowersje u patostrimerów. Lecz są ludzie którzy w to wierzą i mu przyklaskują. Tego już wytłumaczyć się nie da.

Swoją drogą, Korwin pięknie pomija, że jak na razue to Rosja straszyła nas zrzuceniem bomby atomowej na Polskę i wystąpiła z żądaniem byśmy wystąpili z NATO, bo inaczej bum bum. No ale kuce to kupią nawet z tą wiedzą i zrobią jakiś szpagat.

Zresztą, według Korwina UE upadła 20 lat temu, Rosja nigdy nie napadła Ukrainy. Taki z niego prorok.
Rosjanie, by nas nie straszyli gdyby rządzący Polską ich nie prowokowali. Według mnie UE to twór upadły od czasu jej powstania. To był błąd Rosji, że nie zaatakowali znienacka tylko przez miesiąc zachowywali się jakby miała być wojna. Ja również myślałem, że nie zaatakują, bo jak można zrobić taką głupotę
 
Back
Top