Konflikt Rosja-Ukraina

Ale dobra @vitas.
Na potrzeby dyskusji załóżmy hipotetycznie, że masz rację.
"Uważam", że Polacy na Wołyniu zginęli dobra śmiercia. Przyjmijmy że to twoje kłamstwo jest prawda.

Przejdźmy dalej. Twierdzisz że usprawiedliwiam UPA. Trochę więc elementarnej logiki
W jaki sposób to, że uważam iż to "Dobra śmierć" ich usprawiedliwia? Gdzie napisałem, że jak ktoś kogoś szybko zabija
- to jest usprawiedliwiony i może wtedy zabijac?
Z Twojej wypowiedzi wynika, że usprawiedliwiam np matkę która skręci kark dziecku, albo gangstera który kogoś zastrzeli w napadzie, że uważam iż miał prawo moralne to robić.


Przeciez wiesz, że nic takiego nie uważam. Więc skąd uznales, że to jest usprawiedliwienie?

A no chyba tylko stąd że sam musisz uważać,że gdy ktoś zadaje szybka śmierć, to jest usprawiedliwiony. I np usprawiedliwiasz nazistów, morderców dzieci, gangsterów ..czy Ukraińca który zabije Polaka np pistoletem.

Albo jesteś debilem który nie zna definicji "usprawiedliwiania". Więc kim jesteś? Debilem? Czy zwyrolem który usprawiedliwia morderców?
 
Ale dobra @vitas.
Na potrzeby dyskusji załóżmy hipotetycznie, że masz rację.
"Uważam", że Polacy na Wołyniu zginęli dobra śmiercia. Przyjmijmy że to twoje kłamstwo jest prawda.

Przejdźmy dalej. Twierdzisz że usprawiedliwiam UPA. Trochę więc elementarnej logiki
W jaki sposób to, że uważam iż to "Dobra śmierć" ich usprawiedliwia? Gdzie napisałem, że jak ktoś kogoś szybko zabija
- to jest usprawiedliwiony i może wtedy zabijac?
Z Twojej wypowiedzi wynika, że usprawiedliwiam np matkę która skręci kark dziecku, albo gangstera który kogoś zastrzeli w napadzie, że uważam iż miał prawo moralne to robić.


Przeciez wiesz, że nic takiego nie uważam. Więc skąd uznales, że to jest usprawiedliwienie?

A no chyba tylko stąd że sam musisz uważać,że gdy ktoś zadaje szybka śmierć, to jest usprawiedliwiony. I np usprawiedliwiasz nazistów, morderców dzieci, gangsterów ..czy Ukraińca który zabije Polaka np pistoletem.

Albo jesteś debilem który nie zna definicji "usprawiedliwiania". Więc kim jesteś? Debilem? Czy zwyrolem który usprawiedliwia morderców?

A nie możecie dyskutować o tym co się dzieje na froncie?
 
Jak mówiłem nie traktuje cie na poważnie,bo się tak nie da.
Napierdalaj sobie te elaboraty,wyzywaj mnie ile chcesz i odwracaj kota ogonem,ale zauważ,że nikt ci racji nie przyznaje w tych twoich wywodach.

Jesteś jedynie forumowym klaunem i można sobie jedynie z ciebie jaja robić bo się pięknie odpalasz co widać po wyzwiskach - a poza tym piszę tu na poważnie zazwyczaj.

:jarolaugh:


Ale mnie nie interesuje czy ktoś przyznaje mi rację czy nie. Interesuje mnie prawda. Wszedłeś w te rozmowę na poważnie, więc oczekuje że podasz argumenty. Nic nie wskazuje na to, że Twój elaborat był nie Ca poważnie. A jeśli był, to jakbyś przyznawał że to idź kłamliwe wysrywy i przyznajesz że kłamiesz. Że nie masz argumentów i dowodów. Gdy okazało się, że ich nie masz, że to ja mam rację, to znowu odwracasz kota ogonem i uciekasz od meritum. W jaki sposób to, że "nikt" nie przyzna mi racji jest dowodem na to, że twoje kłamstwa są prawda? W żaden. Dowodem mogą być argumenty, cytaty. I oczywiście, że nikt inny też nie poda tego co twierdzisz o mnie, bo wiedzą że to nie prawda, że nic takiego co mi zarzucasz nie miało miejsca. I zarówno ty, jak i "inni" nie podadzą takich cytatów, argumentów
 
Ale dobra @vitas.
Na potrzeby dyskusji załóżmy hipotetycznie, że masz rację.
"Uważam", że Polacy na Wołyniu zginęli dobra śmiercia. Przyjmijmy że to twoje kłamstwo jest prawda.

Przejdźmy dalej. Twierdzisz że usprawiedliwiam UPA. Trochę więc elementarnej logiki
W jaki sposób to, że uważam iż to "Dobra śmierć" ich usprawiedliwia? Gdzie napisałem, że jak ktoś kogoś szybko zabija
- to jest usprawiedliwiony i może wtedy zabijac?
Z Twojej wypowiedzi wynika, że usprawiedliwiam np matkę która skręci kark dziecku, albo gangstera który kogoś zastrzeli w napadzie, że uważam iż miał prawo moralne to robić.


Przeciez wiesz, że nic takiego nie uważam. Więc skąd uznales, że to jest usprawiedliwienie?

A no chyba tylko stąd że sam musisz uważać,że gdy ktoś zadaje szybka śmierć, to jest usprawiedliwiony. I np usprawiedliwiasz nazistów, morderców dzieci, gangsterów ..czy Ukraińca który zabije Polaka np pistoletem.

Albo jesteś debilem który nie zna definicji "usprawiedliwiania". Więc kim jesteś? Debilem? Czy zwyrolem który usprawiedliwia morderców?
Wez jeszcze zapierdol ze dwa takie wywody :corn:
A nie możecie dyskutować o tym co się dzieje na froncie?
Dopóki halibut będzie się tu udzielał będzie burdel.
 
Wez jeszcze zapierdol ze dwa takie wywody :corn:

Dopóki halibut będzie się tu udzielał będzie burdel.


Dopóki będziesz kłamał na mój temat będzie burdel.


Jeszcze raz. Bez elaboratu.

Jaki czyn UPA usprawiedliwiam i czym go usprawiedliwiam
?

Kiedy napisałem że UPA jest usprawiedliwiona w mordowaniu Polaków?



Po prostu przyznaj że nic takiego nie miało miejsca, albo wskaż.
 
Dopóki będziesz kłamał na mój temat będzie burdel.


Jeszcze raz. Bez elaboratu.

Jaki czyn UPA usprawiedliwiam i czym go usprawiedliwiam
?

Kiedy napisałem że UPA jest usprawiedliwiona w mordowaniu Polaków?



Po prostu przyznaj że nic takiego nie miało miejsca, albo wskaż.
Nie pisałem o usprawiedliwianiu tylko wybielaniu - że nie byli tacy zli
Bo Rosjanie i Niemcy też
I uważasz, że np skazywanie na śmierć przez długie głodowanie, bicie i pracę jest bardziej humanitarne niż przebicie widłami i szybka śmierć?
Skazywanie na wiele miesięcy cierpienia i sprowadzania do roli zwierząt jest bardziej humanitarne niż szybka śmierć?

Odpowiedz sobie na pytanie; wolałabyś być torturowany kilka miesięcy, tygodni, czy zginąć przebity widłami? Od razu?

No to masz wypaczony obraz czym jest humanitaryzm.

Ale stary, tam szybko mordowano wsie. Inaczej nie zabiliby tak wielu ludzi tak szybko. Głównie mordowano szybko, widłami. A te wymyślne tortury to mniejszość. Nie było na nie czasu.

A Ty cofnales się w czasie i wiesz, że większość była zamęczają tylko w wymyślny sposób?

Ja czegoś takiego nie twierdzę. Kto podaje 200 tys ofiar, swoją drogą? Chyba mało który polski historyk by sie z tym zgodził. Przez lata debatowano czy mogłobyc ich aż 120 tys. O 200 pierwsze słyszę.

Edit. Niemcy wymordowali kilka milionów ludzi, trwało to lata, ale ..są bardziej humanitarni. Lol.

Bo tam mają długą tradycję walki o niepodległość. Od czasów gdy utworzyli, z siedzibą w Lwowie, swoje państwo, i wkurzeni Polacy je odbili, bo jak to tak, żeby Ukraińcy pierwsi stworzyli tam swoje Państwo, przez lata działalności podziemnej niepodległościowej, od podziemnych uniwersytetów z nauczaniem po ukraińsku,
 
Nie pisałem o usprawiedliwianiu tylko wybielaniu - że nie byli tacy zli
Bo Rosjanie i Niemcy też


Wcześniej pisałeś o usprawiedliwianiu.

No to możesz mówić, że uważam iz naziści byli wstretnieksi w tym co robili, ale nie możesz uważać, że wybielam Ukraińców xd

Możesz twierdzić że w mojej opinii większość Polaków ginęła szybko a mniejsza część po długich męczarniach i napisałem dlaczego tak uwazam, a w Twojej większość ginęła po długich męczarniach. Możesz uważać że tortury wielotygodniowe w obozie to dobra śmierć, a przebicie widłami gorsza. Ok.

Ale gdzie Ty tu widzisz wybielanie xd


Czyli jeszcze raz: Ty wybielasz nazistów jeżeli uważasz że Ukraińcy było gorsi?


No i zarzuty, że bronie UPA i Ukraińców zarzucales mi na długo przed dyskusja która zacytowałes.
 
IMG_20230728_141044.jpg



W jaki sposób to, że uważam iż większość Polaków nie ginęła od długotrwałych tortur, usprawiedliwia ludobójstwo na Polakach?
 
Wcześniej pisałeś o usprawiedliwianiu.

No to możesz mówić, że uważam iz naziści byli wstretnieksi w tym co robili, ale nie możesz uważać, że wybielam Ukraińców xd

Możesz twierdzić że w mojej opinii większość Polaków ginęła szybko a mniejsza część po długich męczarniach i napisałem dlaczego tak uwazam, a w Twojej większość ginęła po długich męczarniach. Możesz uważać że tortury wielotygodniowe w obozie to dobra śmierć, a przebicie widłami gorsza. Ok.

Ale gdzie Ty tu widzisz wybielanie xd


Czyli jeszcze raz: Ty wybielasz nazistów jeżeli uważasz że Ukraińcy było gorsi?


No i zarzuty, że bronie UPA i Ukraińców zarzucales mi na długo przed dyskusja która zacytowałes.
Bagatelizowanie czegoś jest równoznaczne z obroną - standardowa twoja linia obrony
Powyżej jest czarno na białym,że kłamiesz odnosnie metod zabijania upa.
Jest dużo danych na temat jak to wyglądało chociażby profil K Sokołowskiej i zeznania świadków,którzy uciekli.
View attachment 73371


W jaki sposób to, że uważam iż większość Polaków nie ginęła od długotrwałych tortur, usprawiedliwia ludobójstwo na Polakach?
Jw - po prostu złapałeś mnie za słówko,które sensu i tak nie zmienia.

Masz IQ paletki do ping-ponga szkoda mi czasu.
Eot.
 
Bagatelizowanie czegoś jest równoznaczne z obroną - standardowa twoja linia obrony
Powyżej jest czarno na białym,że kłamiesz odnosnie metod zabijania upa.
Jest dużo danych na temat jak to wyglądało chociażby profil K Sokołowskiej i zeznania świadków,którzy uciekli.

Jw po prostu złapałeś mnie za słówko,które sensu i tak nie zmienia.

Masz IQ paletki do ping-ponga szkoda mi czasu.
Eot.


Nie bagatelizuje Wołynia ani razu. Żadne zdanie na to nie wskazuje. Traktuje ten temat bardzo poważnie.

Przedstaw dowody na to, że większość Polaków ginęła od długotrwałych tortur.
Nie, relacje świadków nie potwierdzają, że tak ginęła większość. Potwierdzają że takie metody miały miejsce.
Ja się zgadzam z tym, że one były i było ich dużo. Nie bagatelizuje i nie zaprzeczam.



Czyli podsumujmy:

Vitas wybiela nazistów zabijających Polaków.


Vitas zrobił tyle elaboratów by okazało się, że mamy inna opinię dotyczącą skali formy konkretnych metod zabijania.
Lepiej jest gdy nie rozmawiasz poważnie.
 
@vitas czyli przyznajesz że nigdy nie usprawiedliwiam Ukrainciw gdy coś złego robią?

Więc w czym masz problem i co mi zarzucasz?


I które opracowanie naukowe podaje, że większość ginęła od takich tortur w skali całego ludobójstwa?
 
Przyznaje,że jesteś debilem uzależnionym od atencji.
Przyznaje też,że nie potrafię trafić do inteligentnych inaczej i próbować więcej nie zamierzam.

Tak myślałem, że znowu nie odpowiesz na pytania, do których tezy w nim napisanym, sam się przuznales w dyskusji. Ty nawet nie umiesz powiedzieć co mi zarzucasz przez te miesiące xd

Tyle pisania o obronie Ukraińców, a jak nasz coś znaleźć - to dupa
 
Back
Top