Konflikt Rosja-Ukraina

Jak to mozliwe, ze od wyjebania mnie ciagle jest ta sama dyskusja o tym samym :D p.s @Halibut 2.0 kurwa stary nawet w opisie masz blad gramatyczny. Czasem mi sie wydaje, ze jakis ukr sie pod ciebie podszywa, bo piszesz bez kitu, jakbys jezyk polski wyssal z mlekiem ukry.
 
Jak to mozliwe, ze od wyjebania mnie ciagle jest ta sama dyskusja o tym samym :D p.s @Halibut 2.0 kurwa stary nawet w opisie masz blad gramatyczny. Czasem mi sie wydaje, ze jakis ukr sie pod ciebie podszywa, bo piszesz bez kitu, jakbys jezyk polski wyssal z mlekiem ukry.


A wyssałem z wydzielina Swietłany
 
Kurwa mać. Już czwartek, a ja od początku tygodnia nie oplułem żadnego szoszona...
IMG_20230420_184013.png
 
odpowiedz na miare pseudo inteligenta


W tej odpowiedzi nie było nic inteligenckiego. Pseudo inteligenckie teksty to prawi Coma czy Paulo Coelho. Ja czasem też, lecz nie w tym przypadku.
To była czysta, obleśna głupia wypowiedź w stylu Janusza.

Więc zastanów się nad sobą.
 
A może by zrobić taką akcję:
Zrobić głośne, międzynarodowe wydarzenie o Ukraińcach ratujących Polaków z rzezi. Sprawiedliwi wśród narodu ukraińskiego.
Ukraińscy politycy by się złapali na haczyk- bo o dobrych i bohaterskich Ukrach, a przy okazji głośne przyznanie się do ludobójstwa Wołyńskiego, bo przed czymś Ci Ukraińcy ratowali tych Polaków w trakcie rzezi Wołyńskiej.
 
A może by zrobić taką akcję:
Zrobić głośne, międzynarodowe wydarzenie o Ukraińcach ratujących Polaków z rzezi. Sprawiedliwi wśród narodu ukraińskiego.
Ukraińscy politycy by się złapali na haczyk- bo o dobrych i bohaterskich Ukrach, a przy okazji głośne przyznanie się do ludobójstwa Wołyńskiego, bo przed czymś Ci Ukraińcy ratowali tych Polaków w trakcie rzezi Wołyńskiej.
Weź zrób
:roberteyeblinking:
 
A może by zrobić taką akcję:
Zrobić głośne, międzynarodowe wydarzenie o Ukraińcach ratujących Polaków z rzezi. Sprawiedliwi wśród narodu ukraińskiego.
Ukraińscy politycy by się złapali na haczyk- bo o dobrych i bohaterskich Ukrach, a przy okazji głośne przyznanie się do ludobójstwa Wołyńskiego, bo przed czymś Ci Ukraińcy ratowali tych Polaków w trakcie rzezi Wołyńskiej.
Weź to przetłumacz od razu
 
Weź to przetłumacz od razu


To może w moim ojczystym będzie bardziej zrozumiałe?


Или вы можете сделать что-то вроде этого: Сделать громкое международное мероприятие об украинцах, спасающих поляков от бойни. Праведник среди украинского народа. Украинские политики приживутся - из-за хороших и героических украинцев, и кстати, громкого признания волынского геноцида, потому что эти украинцы от чего-то спасали этих поляков во время Волынской резни.
 
Jak to jest, że Wołyń: "to było dawno, musimy SOBIE NAWZAJEM (LOL!) wybaczyć".
z20385684IEG,Apel-ukrainskiej-mlodziezy-do-ludu-polskiego.jpg


A tu:

W czym ofiary z Wołynia są gorsze, że ich mordercom należy wybaczyć, a mordercom ofiar z Buczy nie wybaczy się nigdy?
:zakręcony:
 
Jak to jest, że Wołyń: "to było dawno, musimy SOBIE NAWZAJEM (LOL!) wybaczyć".
z20385684IEG,Apel-ukrainskiej-mlodziezy-do-ludu-polskiego.jpg


A tu:

W czym ofiary z Wołynia są gorsze, że ich mordercom należy wybaczyć, a mordercom ofiar z Buczy nie wybaczy się nigdy?
:zakręcony:


Nigdy to na Ukrainie około 70-80 lat
 
Tania Tania do oddania. Wymienię na kurę i paczkę landrynek





Ludzie to naprawde są jacyś upośledzeni, że kazda pierdole taka oglądają, rozsyłają na tweeterze a nawet po forach mma. Niedługo Ukrainiec puści głośno bąka to o tym napiszą na TT xd
 
Back
Top