Konflikt Rosja-Ukraina

Czasem można odnieść wrażenie,że tylko ułamek ukrów nie jest patologia..



Bo żyjesz w konkretnej bańce informacyjnej. Sledzisz profile które skupiają się na informowaniu o złych ukrach i stąd takie wrażenie. To jak z czytelnikami wyborczej dla których większość księży to pedofile, i pedofilia występuje głównie u księży, a większość Polaków to zydozercy masowo pomagający mordować Żydów w trakcie wojny.
Choćby ta patologia to było tylko 0,3 % społeczeństwa danego to jak dana bańka przekazuje informacje głównie o tym 0,3% to będziesz miał odczucie, że to ogół.
W drugą stronę działa podobnie - dobrym przykładem jest informowanie o bombardowaniu obiektów cywilnych. Obie strony to robią lecz w zależności w jakiej bańce jestes- albo wyjdzie, że tylko ruscy tam robią a ukry są idealni i żaden cywil przez nich nie ucierpiał, albo odwrotnie.

I nie byłoby to mylne wrażenie

Jeżeli świadomie akceptujesz przekłamania rzeczywistości swojej bańki to jesteś debilem.
 
Bo żyjesz w konkretnej bańce informacyjnej. Sledzisz profile które skupiają się na informowaniu o złych ukrach i stąd takie wrażenie. To jak z czytelnikami wyborczej dla których większość księży to pedofile, i pedofilia występuje głównie u księży, a większość Polaków to zydozercy masowo pomagający mordować Żydów w trakcie wojny.
Choćby ta patologia to było tylko 0,3 % społeczeństwa danego to jak dana bańka przekazuje informacje głównie o tym 0,3% to będziesz miał odczucie, że to ogół.
W drugą stronę działa podobnie - dobrym przykładem jest informowanie o bombardowaniu obiektów cywilnych. Obie strony to robią lecz w zależności w jakiej bańce jestes- albo wyjdzie, że tylko ruscy tam robią a ukry są idealni i żaden cywil przez nich nie ucierpiał, albo odwrotnie.



Jeżeli świadomie akceptujesz przekłamania rzeczywistości swojej bańki to jesteś debilem.
a polaki też
 
Budzisz to ten, który jeszcze parę miesięcy temu roztaczał wizję unii Polsko-Ukraińskiej.




Budzisz przez wielu nielubiany, ale prawie przez wszystkich szanowany za naprawdę dużą wiedzę i kompleksowe analizy. Jeżeli on, wcześniej roztaczający wspomniane wizję quasi ukropolinu, zaczyna mówić o realizmie politycznym i odrębnych interesach naszych narodów, to jest to jakiś dobry znak mimo wszystko. A biedny igorek nie jest w stanie tego sobie przetworzyć. Pod kopułką aż mu paruje. Coś nie tak z tymi Igorami -- przynajmniej bazując na dwóch wiadomych ;-)


amerykańscy wolontariusze na Ukrainie, którzy kłamią, marnują i kłócą się​

"Ludzie, którym nie pozwolono by zbliżyć się do pola bitwy podczas wojny prowadzonej przez Stany Zjednoczone, są aktywni na froncie ukraińskim, mając łatwy dostęp do amerykańskiej broni."

"Teraz, po roku walki, wiele z tych samodziałowych grup ochotników walczy ze sobą i podważa wysiłek wojenny. Niektórzy zmarnowali pieniądze lub są oszustami, podającymi się za kogoś, kim nie są, przypisując sobie zasługi wielkiego męstwa Inni, pod pozorami, dobroczynności, próbują czerpać zyski z wojny dla własnych korzyści."

"Ukraińscy urzędnicy początkowo chwalili się 20 000 potencjalnych ochotników Legionu, ale znacznie mniej faktycznie się zaciągnęło. Obecnie organizacja liczy około 1500 członków - mówią osoby znające Legion."
 
Bo żyjesz w konkretnej bańce informacyjnej. Sledzisz profile które skupiają się na informowaniu o złych ukrach i stąd takie wrażenie. To jak z czytelnikami wyborczej dla których większość księży to pedofile, i pedofilia występuje głównie u księży, a większość Polaków to zydozercy masowo pomagający mordować Żydów w trakcie wojny.
Choćby ta patologia to było tylko 0,3 % społeczeństwa danego to jak dana bańka przekazuje informacje głównie o tym 0,3% to będziesz miał odczucie, że to ogół.
W drugą stronę działa podobnie - dobrym przykładem jest informowanie o bombardowaniu obiektów cywilnych. Obie strony to robią lecz w zależności w jakiej bańce jestes- albo wyjdzie, że tylko ruscy tam robią a ukry są idealni i żaden cywil przez nich nie ucierpiał, albo odwrotnie.



Jeżeli świadomie akceptujesz przekłamania rzeczywistości swojej bańki to jesteś debilem.
Odezwał się ten,który wybielał ukrów,ze jest tam tylko banderyzm a nie nazizm.
A no i nie ma dowodów na to,że bandera wiedział o Wołyniu :juanlaugh:

@ninja programy logiczne bota jeszcze do poprawki.
 
Odezwał się ten,który wybielał ukrów,ze jest tam tylko banderyzm a nie nazizm.
A no i nie ma dowodów na to,że bandera wiedział o Wołyniu :juanlaugh:

@ninja programy logiczne bota jeszcze do poprawki.




I jak to się odnosi do tego co napisałem? Abstrahując od tego że kłamiesz.
Z czymś się nie zgadzasz? Napisz z czym i dlaczego, a nie zmieniasz temat jak jakiś dzieciak. Jeżeli się ze mną zgadzasz w tym co napisałem, to czemu prowokujesz kłótnie na inne tematy? By przykryć to, że się ze mną zgadzasz?
 
Pamięc masowa również szwankuje,to też będzie trzeba poprawić.

I jak to się odnosi do tego co napisałem? Abstrahując od tego że kłamiesz.
Z czymś się nie zgadzasz? Napisz z czym i dlaczego, a nie zmieniasz temat jak jakiś dzieciak. Jeżeli się ze mną zgadzasz w tym co napisałem, to czemu prowokujesz kłótnie na inne tematy? By przykryć to, że się ze mną zgadzasz?


Zgadzasz się z moim komentarzem o bańce informacyjnej czy nie?

Pisałeś, nie pierdol głupot. Według twoich wysrywów miał to być niby mały promil, wręcz margines.


Czyli przyznajesz że pisałem iż występuje tam nazizm, ale jest marginesem? Czyli nie możesz twierdzić iż pisałem, że nie ma tam nazizmu. Sam sobie przeczysz. Twierdzisz że pisałem iż występuje tam nazizm i jednocześnie twierdzisz że pisałem iż tam nie występuje xd
 
Czyli przyznajesz że pisałem iż występuje tam nazizm, ale jest marginesem? Czyli nie możesz twierdzić iż pisałem, że nie ma tam nazizmu. Sam sobie przeczysz. Twierdzisz że pisałem iż występuje tam nazizm i jednocześnie twierdzisz że pisałem iż tam nie występuje xd
Czyli popracuj nad parafrazą przygłupie, żebyś nie musiał zaśmiecać kolejnego tematu dziesiątkami podobnych postów z takimi właśnie pytaniami.
 
Czyli popracuj nad parafrazą przygłupie, żebyś nie musiał zaśmiecać kolejnego tematu dziesiątkami podobnych postów z takimi właśnie pytaniami.


Ale ok. Przyjmijmy, że przykład moich wypowiedzi o nazizmie świadczy o tym, że kierowałem się swoją bańka informacyjna.

W jaki sposób to przeczy temu co napisałem o tej bańce informacyjnej? Przykład mojej banki informacyjnej może być tylko dowodem na to, że mam rację, a nie temu przeczyć, że baniek informacyjnych nie ma xd więc tak czy siak Vitas zaczynając ten temat, podał przykład który potwierdza to co napisałem i pośrednio zgodził się z tym co napisałem. Tylko starał się zrobić to tak by wyszło inaczej, by zacząć kłótnie nie wiadomo o co.



A przyglupem chyba jesteś Ty bo w jednym komentarzu zaprzeczyles sam sobie.
 

Cytowałem już, jakiś czas temu, ten artykuł z WP na który się powołują. Swoją drogą Wolski trochę zmienia swoją narrację. Jeszcze niedawno wyciągał jakieś wyliczenia strat żołnierzy ukr do rus na 1 do 100 (przesada oczywiście "żartobliwa") a teraz przebąkuje coś o 1 do 3, a nawet 1 do 2...
 
To trzeba złomować,a nie aktualizować..


Umiesz odpowiedzieć na pytanie co miał na celu Twój komentarz? Chciałeś powiedzieć, że też mam swoją bańkę informacyjna? No mam, każdy z nas ma. Chciałeś pokazać że się ze mną nie zgadzasz i banki informacyjne nie istnieją? No to napisz dlaczego tak uważasz.

Ale ty tradycyjnie, jak robot, z automatu robisz to samo- śmietnik zmian tematu nie wiadomo w jakim celu. Ciesząc się, że kilka innych automatów przyklaskuje ci te bezsensowne głupoty.

Oczywiście nie będziesz umiał podać powodu dlaczego napisałeś to co napisałeś, jak zawsze.
 
@ninja coś zjebałeś w nowej aktualizacji softu

Odezwał się ten,który wybielał ukrów,ze jest tam tylko banderyzm a nie nazizm.
A no i nie ma dowodów na to,że bandera wiedział o Wołyniu :juanlaugh:

@ninja programy logiczne bota jeszcze do poprawki.


Zerwało się ze smyczy, głupi asystent podpiął bezpośrednio kablem do sieci.
No i chuj no i cześć.
Poniżej film jak przejeło robopsa i spierdala w jego postaci.
funny-gif-of-a-robot-that-seems-really-excited-about-running


Uważa każdego za onucę, kto nie lubi upainy i morduje niewinnych obywateli.
ImpressionableIllJellyfish-size_restricted.gif
 
Last edited:
@ninja nie masz gdzies pod ręką wtyczki od tego gówna wukrańcowego co nawet nie umie 2 do 2 dodać i przypomnieć sobie o czeczenach w Polsce?
View attachment 60665


A po co? Zgadzam się z tym co jest tu napisane. To oczywiste, że wojna prowadzi do wzrostu przestępczości. W którym miejscu napisałem coś innego?

I to ja jestem automatem. Dziś już trzecia osoba coś mi zarzuca, z automatu, robiąc z siebie debila który wymyślił nie istniejące zarzuty xd
 
Back
Top