Konflikt Rosja-Ukraina

Kogo to jeszcze dziwi? Ukrofile będą tłumaczyć wszystko na ich korzyść. Fakty natomiast są takie, że to banderowska dzicz nie różniąca się kompletnie niczym od dziczy kacapskiej.
Tak do połowy jest bardzo luźne spojrzenie jak nasze władze nic nie zrobiły, bo czekały na swoich mocodawców z USA za to król imperium ukraińskiego poleciał w chuja jak zresztą kolejny raz w stosunku do Polski.
Oby szybko na warszawę coś spadło to ludzie w końcu zrozumieją z jakiego pokroju ludźmi mamy do czynienia.


 
Tak do połowy jest bardzo luźne spojrzenie jak nasze władze nic nie zrobiły, bo czekały na swoich mocodawców z USA za to król imperium ukraińskiego poleciał w chuja jak zresztą kolejny raz w stosunku do Polski.
Oby szybko na warszawę coś spadło to ludzie w końcu zrozumieją z jakiego pokroju ludźmi mamy do czynienia.





Przecież jakby ruscy wysłali rakiety na Warszawę to tylko celowo, a więc zrozumiano by, że jest sens włączać artykuł 5 NATO i walczyć z Rosją. Oby jednak do tego nie doszło :p
 
Długo nie trzeba było czekać :jarolaugh:

No właśnie trzeba, bo jedyny komentarz po tym dałem ja i ty, i w żadnym nie ma nic tłumaczonego związanego z Ukraina na korzyść Ukrainy xd chyba, że nie zrozumiałem twojego komentarza i bronisz w czymś Ukrainy.
 
No właśnie trzeba, bo jedyny komentarz po tym dałem ja i ty, i w żadnym nie ma nic tłumaczonego związanego z Ukraina na korzyść Ukrainy xd chyba, że nie zrozumiałem twojego komentarza i bronisz w czymś Ukrainy.


Kurde, już nie mogłem edytować.
@Siwy25_1 chyba, że miałeś na myśli, że ukraińskie rakiety spadłyby na Warszawę. Ale takiego gwałtu na logice nie dopuszczałem, że ktoś by z nienawiści do ukrow uznał że byliby w stanie, tocząc wojnę z Rosją i trzymając się dzięki Polsce i NATO...wywołać wojnę z NATO i Polska na drugim froncie(bo wiemy iż prowokacja i próba zwalenia na Rosjan przy takim ataku jest fizycznie niemożliwa)
 
W gęście podzięki ukraińcy mianowali Melnyka na stanowisko wiceszefa MSZ :beczka:

Nic dziwnego, chyba od usunięcia go z roli ambasadora mówiono od początku że nim zostanie. Nie degradacja, pewnie i więcej zarobi ale zatrzymali go tam gdzie szkodzić już pierdoleniepublicznie głupoty będzie miał utrudnione. W sumie chyba standardowa procedura z "swoim" w polityce który się skompromitował publicznie. Chowamy go, ale tak by nie ucierpiał, może zyskał.
 
Nic dziwnego, chyba od usunięcia go z roli ambasadora mówiono od początku że nim zostanie. Nie degradacja, pewnie i więcej zarobi ale zatrzymali go tam gdzie szkodzić już pierdoleniepublicznie głupoty będzie miał utrudnione. W sumie chyba standardowa procedura z "swoim" w polityce który się skompromitował publicznie. Chowamy go, ale tak by nie ucierpiał, może zyskał.
Co to za argumentacja? Jest skompromitowany jeśli chodzi o wypowiedzi o ich największym sojuszniku, a ci mianują go na stanowisko państwowe. Powinien zniknąć z ich sceny politycznej.
 
Co to za argumentacja? Jest skompromitowany jeśli chodzi o wypowiedzi o ich największym sojuszniku, a ci mianują go na stanowisko państwowe. Powinien zniknąć z ich sceny politycznej.


Zgadzam się. To nie argumentacja usprawiedliwiająca tylko stwierdzenie faktu, że polityce działają według zasady "ręką rękę myje" i chronią "ważnych" swoich.
Wśród polityków prawie nigdy nie dzieje się to jak "powinno". Gdyby tak było to by pisow i po byśmy dawno się pozbyli, lub nie byliby takimi szkodnikami.
 
Z jednej strony są bitni i przy pomocy zachodniego sprzętu i szkoleń gonią kacapów. Są twardzi w boju – szkoda tylko, że posiłkuję się niekiedy nazistowskimi symbolami – ale ja nie o tym chciałem…

https://next.gazeta.pl/next/7,15100...du-nie-ma-jak-przewiezc-generatorow-robi.html

Ukrainka nie może wwieźć do swojego kraju agregata prądotwórczego, bo pogranicznicy twierdzą, że przedmiotów o wartości przewyższającej 500 dolarów do Ukrainy wwozić nie wolno. Kobieta kupiła go w Polsce za 4k pln i musiała zabulić swoim celnikom łapówkę, aby go wwieźć.

Jeżeli nasz kraj jest z dykty, to z czego jest ukraina? W obliczu blackoutów, odcięcia połowy kraju od prądu, w czasie ataków wroga, oni wciąż trzymają się starych wzorców, zero sentymentów.

Kobieta, potrzebuje tego sprzętu, żeby przeżyć, żeby nie zamarzła ona i jej rodzina a urzędnicy państwowi mają to głęboko w dupie i na chama okradają. Socjopatia.

Co z tego, że oni nawet tych rusków przegonią ze swojego państwa? Z taką mentalnością, korupcją i ogólnym zepsuciem wszystko zaraz powróci do tego, co było. Zełeński – i jego świta – w swoich wystąpieniach do świata może poudawać, że oni chcą nowoczesności, unii i zachodu, ale król jest nagi a prawda gorzka…
 
O tym pisalem tez wyzej tlumaczac koledze dlaczego USA wcale nie jest na reke pomagac tak mocno ukrom.

Po prostu gospodarka nie wyrabia poniewaz nie zostala przeksztalcona na wojenna. Ameryka pogonila ruskich z ukrainy ale nie maja na tyle hajsu by pilnować tego regionu caly czas. Powoli moze nadchodzic czas kompromisow.
nie pisz tak,
forumowy ukrofil nie udźwignie
 
Z jednej strony są bitni i przy pomocy zachodniego sprzętu i szkoleń gonią kacapów. Są twardzi w boju – szkoda tylko, że posiłkuję się niekiedy nazistowskimi symbolami – ale ja nie o tym chciałem…

https://next.gazeta.pl/next/7,15100...du-nie-ma-jak-przewiezc-generatorow-robi.html

Ukrainka nie może wwieźć do swojego kraju agregata prądotwórczego, bo pogranicznicy twierdzą, że przedmiotów o wartości przewyższającej 500 dolarów do Ukrainy wwozić nie wolno. Kobieta kupiła go w Polsce za 4k pln i musiała zabulić swoim celnikom łapówkę, aby go wwieźć.

Jeżeli nasz kraj jest z dykty, to z czego jest ukraina? W obliczu blackoutów, odcięcia połowy kraju od prądu, w czasie ataków wroga, oni wciąż trzymają się starych wzorców, zero sentymentów.

Kobieta, potrzebuje tego sprzętu, żeby przeżyć, żeby nie zamarzła ona i jej rodzina a urzędnicy państwowi mają to głęboko w dupie i na chama okradają. Socjopatia.

Co z tego, że oni nawet tych rusków przegonią ze swojego państwa? Z taką mentalnością, korupcją i ogólnym zepsuciem wszystko zaraz powróci do tego, co było. Zełeński – i jego świta – w swoich wystąpieniach do świata może poudawać, że oni chcą nowoczesności, unii i zachodu, ale król jest nagi a prawda gorzka…
Czego sie spodziewac po ukrach
Jak by mogli to by w huja zrobili kazdego
dla jednych wojna to bida a dla innych okazja do zarobku
 
"Od maja do października każdego jednego miesiąca Rosja otrzymuje niższe wpływy do kasy z eksportu ropy i gazu w stosunku do zeszłego roku. Jest to proces stały i nieodwracalny." Mateusz Lach

"Pod Petersburgiem wziął i wybuchnął gazociąg.
I to nie byle jaki - chodzi o połączenie zasilające rosyjskie terminale eksportowe LNG oraz stację pompującą Portowaja, obsługującą magistralę Nord Stream (kiedy jeszcze działała)." Jakub Wiech

"Z satysfakcją przyjąłem propozycję niemieckiej minister obrony dot. rozmieszczenia w naszym kraju dodatkowych wyrzutni rakiet Patriot. Podczas dzisiejszej rozmowy telefonicznej ze stroną niemiecką, zaproponuję by system stacjonował przy granicy z Ukrainą." Mariusz Błaszczak

"Według MAE Rosja straci 1,4 mln baryłek dziennego wydobycia w 2023 roku przez sankcje unijne. Są nierychliwe, ale sprawiedliwe. Ciąg dalszy nastąpi, a stacja benzynowa Putina zamyka się sama. Jej ropa jest już trędowata." Wojciech Jakobik
 
Dobra, który z Was to Adrian Cios?


Co to za gówno? Po co ty to wklejasz? 6 minut na to straciłem. Na szczęście na przyspieszeniu. Kto o zdrowych zmysłach by to słuchał do końca?

Miskatonic, wyborcza potrafi czasem puścić kontrowersyjny w wymowie artykuł odnośnie tej wojny. Zazwyczaj oparty na twierdzeniach/założeniach jakiegoś zagranicznego polityka/geostratega/geopolityka. Często jankeskiego. Zazwyczaj jest zagrzebany pod tymi "prawomyślnymi", ale jednak.
 
To prawda, ze na Ukrainie jest blackout? Tam mają duzo agregatów prądotworczych na rope więc dadzą rade ale gdzies mi się info obiło, że na 24h im blackout robią.
 
Back
Top