Konflikt Rosja-Ukraina

Spisek ruskich agentów :tellmemore:


Się uczepiluscue tych ruskich agentów. U was musi być wszystko 0:1 : albo wspierasz Ukrainę więc musisz być ukrolachociagiem, albo musisz ich nienawidzić i życzyć im wybicia.
Albo nie na w Europie rosyjskiej agentury w ogole, albo , jeżeli sugerujesz, że jest, to jesteś debilem który uważa że wszyscy są ruskimi agentami .
Tzn ja wiem że takie hiperbolę i skrajności robi się przy braku nerytoryki
 
W ostatnich latach trolling upadł nisko
Kiedyś to było kurła...


No nisko, nisko. Kilka tys postów i cały czas trolling o tym jaka Ukraina zła i jak to Rosja broni się przed USA i rozpierdala Ukraińców. Jak lecą twiity to z ruskich troll kont.
Ile można.
 
Się uczepiluscue tych ruskich agentów. U was musi być wszystko 0:1 : albo wspierasz Ukrainę więc musisz być ukrolachociagiem, albo musisz ich nienawidzić i życzyć im wybicia.
Albo nie na w Europie rosyjskiej agentury w ogole, albo , jeżeli sugerujesz, że jest, to jesteś debilem który uważa że wszyscy są ruskimi agentami .
Tzn ja wiem że takie hiperbolę i skrajności robi się przy braku nerytoryki
W skrócie Ci powiem, bo mi się nie chce rozpisywać któryś raz. Jak Ci tak źle wśród tych którzy myślą o Polsce to
Spierdalaj na Ukrainę. :roberteyeblinking:
 
W skrócie Ci powiem, bo mi się nie chce rozpisywać któryś raz. Jak Ci tak źle wśród tych którzy myślą o Polsce to
Spierdalaj na Ukrainę. :roberteyeblinking:


Mi dobrze wśród tych którzy myślą o Polsce, dlatego gardzę tymi którzy chcą szkodzić Polsce i grają przeciwko Ukrainie.
I czemu mam spierdalaj na Ukrainę? Bo życzę im zwycięstwa bo to w interesie Polski? Czyli Ty powinieneś spierdalaj do Rosji? Zwłaszcza że też chyba wrzycales tweety z prorosyjskich kont.
 
W ostatnich latach trolling upadł nisko
Kiedyś to było kurła...
Na przykład pojawiają się debilotrolle, które piszą 1000 postów o tym, że kto nie robi laski ukrom jest ruskim agentem a w 1001 poście jechać po wiarze, że może te ruskie agenty są, ale niekoniecznie. Taki tam bełkot
 
Na przykład pojawiają się debilotrolle, które piszą 1000 postów o tym, że kto nie robi laski ukrom jest ruskim agentem a w 1001 poście jechać po wiarze, że może te ruskie agenty są, ale niekoniecznie. Taki tam bełkot


No ale nie na tutaj ani jednej takiej osoby. Pewnie nie znajdziesz tradycyjnie cytatu kiedy ktoś tu kogoś nazwał ruskim agentem za nierobienie laski ukrom.

W ogóle Szplin to jakiś lokalny gej? Setny raz widzę jak pisze o robieniu laski.


Swoją drogą - ten Szplin nie zauważył że ten temat składa się z kilku tysięcy tych samych antyukrainskich testów? A tylko w paru procentach z proukrainskich? Czyli jest jakimś debilem? No bo musi was i siebie nazywać debilltrollem za pisanie tysiące raz tych samych haseł. Bo użył argumentu właściwie przeciwko sobie.
 
Jeszcze w 2022 transporty z Chin wstrzymywała. O osławionych orłach z Łyczakowskiego nie wspomnę. Tam wciąz u władzy ci sami co wtedy.


Wiesz, że te orły, zostały uratowane przez nacjonalistów ukraińskich, propolskich, tzw Azowcow?
 
Ciekawe czy ktoś pamięta jak Ukraina traktowała Polskę w latach 2018-2021.
Na pewno nie były to działania na szkode państwa Polskiego
:juanlaugh:

I były i nie. Zależy jakie aspekty. To tak jak z krajami zachodnimi które też nam działały na szkodę, to na pożytek. My też staraliśmy się blokować Ukrainie pozwolenia na tranzyt ich ciężarówek.
 
Nie no Ci sami u władzy, ale to już inna Ukraina jest.:waldeklaugh:
Czego nie rozumiesz ruska onuco?


Ale czemu nie odnosisz się bezpośrednio mojego komentarza?

Keetrab nie sprecyzował o jakie aspekty "traktowania" się odnosił i do tego nawiązywał mój komentarz.
 
To nie troll,tylko zwykła atencyjna dziwka,byle o nim mówili.


Czyli Ty , pisząc swoje posty, jesteś atencyjna dziwka?
W dodatku homoseksualna, bo często , z szplinem, piszesz o homoseksualizmie, obciąganie itd :)


A tak na powaznie- czemu sam fakt, że mam inne zdanie, które ZAWSZE popieram argumentami, oznacza agencyjna dziwke?
Wiesz, większość ludzi w Polsce popiera Ukrainę. Więc np Ty , publicznie mówiąc swoje niepopularne poglądy w tej, albo innej sprawie, przyznajesz się do bycia dziwka ...przez sam fakt posiadania innych poglądów?

Skąd w ogóle jest ta pojebani definicja dzwki u ciebie? Każdy kto ma inne poglądy niż ogół w danej grupie jest dla ciebie dziwka? Czyli tylko ci co idą za masa i mają poglądy takie jak wszyscy- nie są dziwkami?

To nie jest lekko upośledzone?

Czyli przyznajesz, że jesteś dziwka, bo masz poglądy inne niż większość społeczeństwa? Prędzej ten, kto idzie za tłumem jest dziwka. Jesteś dziwka Szplina, bo jedziesz po mnie, byle mu i innym się przypodobać i zdobyć lajki.
Nie jest dziwka ten kto przedstawia poglądy z które będzie poddany ostracyzmowi. Mylisz pojęcia. Ty spełniasz definicje prostytutki.
W imię przypodobania się tłuszczy jesteś w stanie napisać najohydniejsze głupoty.




Ogólnie to przyjęte jest na tym forum, że zamiast dyskusji, używa się jakiś nielogicznych wulgaryzmów i inwektyw? Czy mamie też mówisz że jest dziwka, gdy się z Tobą w czymś nie zgadza? Albo ojca nazywasz pedałem?
Przykre masz stosunki w rodzinie. I Szplin. Bo chyba z rodziny wyniesliscie takie wzorce?

Typ , który bierze udział w jakimś konkursie na lajki, i prześciga się z kolegami kto napisze gorsze bluzgi by zrobić poklask, i pisze same popularne na forum rzeczy by się przypodobać. .nazywa mnie atencyjna dziwka. Lol.

Imi tradycyjnie...kolejny wpis do mnie bez merytoryki. A nawet na ten potrafię merytorycznie odpowiedzieć.
 
Last edited:
Czyli Ty , pisząc swoje posty, jesteś agencyjna dziwka?
W dodatku homoseksualna, bo często , z szplinem, piszesz o homoseksualizmie, obciąganie itd :)


A tak na powaznie- czemu sam fakt, że mam inne zdanie, które ZAWSZE popieram argumentami, oznacza agencyjna dziwke?
Wiesz, większość ludzi w Polsce popiera Ukrainę. Więc np Ty , publicznie mówiąc swoje niepopularne poglądy w tej, albo innej sprawie, przyznajesz się do bycia dziwka ...przez sam fakt posiadania innych poglądów?

Skąd w ogóle jest ta pojebani definicja dzięki u ciebie? Każdy kto ma inne poglądy niż ogół w danej grupie jest dla ciebie dziwka? Czyli tylko ci co idą za masa i mają poglądy takie jak wszyscy- nie są dziwkami?

To nie jest lekko upośledzone?

Czyli przyznajesz, że jesteś dziwka, bo masz poglądy inne niż większość społeczeństwa? Prędzej ten, kto idzie za tłumem jest dziwka. Jesteś dziwka Szplina, bo jedziesz po mnie, byle mu i innym się przypodobać i zdobyć lajki.
Nie jest dziwka ten kto przedstawia poglądy z które będzie poddany ostracyzmowi. Mylisz pojęcia. Ty spełniasz definicje prostytutki.
W imię przypodobania się tłuszczy jesteś w stanie napisać najohydniejsze głupoty.




Ogólnie to przyjęte jest na tym forum, że zamiast dyskusji, używa się jakiś nielogicznych wulgaryzmów i inwektyw? Czy mamie też mówisz że jest dziwka, gdy się z Tobą w czymś nie zgadza? Albo ojca nazywasz pedałem?
Przykre masz stosunki w rodzinie. I Szplin. Bo chyba z rodziny wyniesliscie takie wzorce?
Chłopie,najebałeś 352 posty w jakieś dwa dni,więc życia to ty chyba nie masz ,zaczepiasz wszystkich by ci odpowiadali,merytoryki nie masz żadnej,a jedynie słowotok.

Co do homoseksualizmu to ty się tu liżesz z tytkiem po jajach i spuszczasz się nad pomalowanymi paznokciami zawodnika w innym temacie.

Btw ludzie nie dają cie do ignora,bo jesteś taki kozak,tylko bo szanują swój czas.Ja coś nasmaruje czasem,bo dla mnie to takie guilty pleasure pogadać z takimi odklejencami.

Poczekaj tylko,aż @klocuniek złapie faze i cie wezmie na celownik,to wypierdolisz z tego działu z płaczem.
 
Chłopie,najebałeś 352 posty w jakieś dwa dni,więc życia to ty chyba nie masz ,zaczepiasz wszystkich by ci odpowiadali,merytoryki nie masz żadnej,a jedynie słowotok.

Co do homoseksualizmu to ty się tu liżesz z tytkiem po jajach i spuszczasz się nad pomalowanymi paznokciami zawodnika w innym temacie.

Btw ludzie nie dają cie do ignora,bo jesteś taki kozak,tylko bo szanują swój czas.Ja coś nasmaruje czasem,bo dla mnie to takie guilty pleasure pogadać z takimi odklejencami.

Poczekaj tylko,aż @klocuniek złapie faze i cie wezmie na celownik,to wypierdolisz z tego działu z płaczem.


Nie ma merytoryki? Ty chyba upośledzony jesteś. Tylko w tym wpisie na który odpowiadasz napisałem dlaczego nie mogę być dziwka pisząc inne poglądy niż takie za które zdobyłbym poklask.
Jeżeli ja liszę się po jajkach z jakimś Tytkiemm, to ty uczestniczysz w jakimś gangbangu na 100 osób?
No bo gdzieś z tyloma osobami masz wspólne poglądy.
Uwaga, merytoryka, bo możesz nie zauważyć:
Jeżeli twoja definicja lizania się po jajkach oznacza, że ma się z kimś wspólne poglądy na jeden temqt,to przyznajesz że lizesz się po jajkach z Szplinem i paroma innymi osobami tutaj? Ciekawe. Koniec merytoryki. I tak jej nie zauważysz.
W dodatku obrażasz swoją mamę i tatę bo na pewno nie macie we wszystkim tych samych poglądów więc musisz ich bluzgać.

Co do paznokci ..czyli jeżeli wyśmiewam ludzi którzy zajmują się ocenianiem męskich paznokci...to znaczy , że sam jestem gejem który ocenia męskie paznokcie? Zacytuj gdzue spuszczam się nad tymi paznokciami.


Dlaczego nie możesz pisać na temat który komentuje, tylko WSZYSTKO co piszesz sprowadza się do bluzgów i wysrywow?
Gdybyś Ty, Szplin i inne zjeby pisali tylko o tym o czym toczy się dyskusja - nie najebalbym 300 postów odpisując na debilny komentarz w stylu "jesteś debilem".

Jeszcze raz zapytam: do bliskich i na żywo też tak się odzywasz gdy dyskutujecie? W jakiej patologii ty musiałeś się wychować....

Jeżeli się mylę. To weź się ogarnij i zacznij pisać normalnie, a nie jak ameba i prostak. Nie bądź taki jak Szplin. Nie Liz mu jaj, jak sam się przyznałes, że to robisz.
 
Last edited:
Dobra, postanawiam nie dawać się już prowokować. Będę opisywał tylko na normalne komentarze, a nie zniżał się do poziomu Szplinow i Vitasow. Koniec.
 
Nie ma merytoryki? Ty chyba upośledzony jesteś. Tylko w tym wpisie na który odpowiadasz napisałem dlaczego nie mogę być dziwka pisząc inne poglądy niż takie za które zdobyłbym poklask.
Jeżeli ja liszę się po jajkach z jakimś Tytkiemm, to ty uczestniczysz w jakimś gangbangu na 100 osób?
No bo gdzieś z tyloma osobami masz wspólne poglądy.
Uwaga, merytoryka, bo możesz nie zauważyć:
Jeżeli twoja definicja lizania się po jajkach oznacza, że ma się z kimś wspólne poglądy na jeden temqt,to przyznajesz że lizesz się po jajkach z Szplinem i paroma innymi osobami tutaj? Ciekawe. Koniec merytoryki. I tak jej nie zauważysz.
W dodatku obrażasz swoją mamę i tatę bo na pewno nie macie we wszystkim tych samych poglądów więc musisz ich bluzgać.

Co do paznokci ..czyli jeżeli wyśmiewam ludzi którzy zajmują się ocenianiem męskich paznokci...to znaczy , że sam jestem gejem który ocenia męskie paznokcie? Zacytuj gdzue spuszczam się nad tymi paznokciami.


Dlaczego nie możesz pisać na temat który komentuje, tylko WSZYSTKO co piszesz sprowadza się do bluzgów i wysrywow?
Gdybyś Ty, Szplin i inne zjeby pisali tylko o tym o czym toczy się dyskusja - nie najebalbym 300 postów odpisując na debilny komentarz w stylu "jesteś debilem".

Jeszcze raz zapytam: do bliskich i na żywo też tak się odzywasz gdy dyskutujecie? W jakiej patologii ty musiałeś się wychować....

Jeżeli się mylę. To weź się ogarnij i zacznij pisać normalnie, a nie jak ameba i prostak. Nie bądź taki jak Szplin. Nie Liz mu jaj, jak sam się przyznałes, że to robisz.
Tak piszesz o tych inwektywach,a sam wyzywasz.Mnie jednego wyzwałeś od: sebiksów,patusów na zasiłku,ruskich troli upowców,gejów,szplina od debili i dzbanów.Regularnie to piętnujesz,a sam to robisz jesteś po prostu hipokrytą.

Co do osobistych wycieczek,to już nie mam wątpliwości,że Alabama swego czasu była grana i mówisz do starego z czasu wujku.
Dobra, postanawiam nie dawać się już prowokować. Będę opisywał tylko na normalne komentarze, a nie zniżał się do poziomu Szplinow i Vitasow. Koniec.
Podbijam,ten twój dodatkowy chromosom robi swoje. See ya.
 
Tak piszesz o tych inwektywach,a sam wyzywasz.Mnie jednego wyzwałeś od: sebiksów,patusów na zasiłku,ruskich troli upowców,gejów,szplina od debili i dzbanów.Regularnie to piętnujesz,a sam to robisz jesteś po prostu hipokrytą.

Co do osobistych wycieczek,to już nie mam wątpliwości,że Alabama swego czasu była grana i mówisz do starego z czasu wujku.

Podbijam,ten twój dodatkowy chromosom robi swoje. See ya.


Ale dobrze wiesz, że Ty to zacząłeś :)

Ale dobra już, bo nie lubię jak się znizam do wiazdu na rodzinę by kogoś obrazić. Za to przepraszam bo słabe.
Możesz mieć satysfakcję że total ciśnienie ci się udało u mnie podnieść :p.


Na zgodę poczytaj sobie wywiad z bohaterem z Azowa :p
 
Zaraz ... Bo prezydent był ten sam, ten aktor komik prawnik ślusarz, żongler, breakdancer bohater?


Chodziło mi o to , że nie doprecyzował o jakie rzeczy mu chodzi. Wiesz, czy o jakąś demonstracje nacjonalistów którzy rzucili jakieś hasło antypolskie, czy ustawę rządu itd. Nie wszystko co się dzieje to "całe państwo". Wiesz, idąc np tylko tym wątkiem Ukraińcy mogliby mówić że Polacy w 2022 roku chcą zniszczenia Ukrainy.
 
@ArizonaDream
Wchodzimy w ten wątek żeby zobaczyć inne spojrzenie na konflikt niż to co grzeje się w radiu i na nagłówkach stron od lutego(w tv pewnie też ale tu mało kto chyba ogląda). Kilka bardzo ciekawych rzeczy udało znaleźć, bardzo często też były przyłapywane kłamstwa propagandowe(fejkniusy bo kłamstwo to staroświeckie słowo chyba).
Większość osób tutaj szczerze chce by w Polsce żyło się dobrze i ilu użytkowników tyle opinii która droga do tego jest najlepsza.
Czy możemy wrócić bardziej do wrzucania ciekawostek z tego konfliktu aby każdy mógł sobie wyrobić opinie? Jakbyśmy chcieli dostać na gotowo co mamy myśleć to byśmy posłuchali mediów głównego nurtu.
Jestem bardzo cierpliwym człowiekiem ale od kilku stron odwracasz kota ogonem tyle razy że biedny zwierzak nie wie gdzie jest. Pozdrawiam
 
.



Dobrze halibut prawi. Polać mu.
Dodalbym jeszcze od siebie: umowy na zbrojeniowe zamówienia, nie tylko dla Ukrainy ale dla reszty świata, na pioruny to mamy zlecenia na lata do przodu, grotyo samo. I za co? Za oddanie starego sprzętu który i tak byśmy musieli zezłomować bo nikomu byśmy nie sprzedali. A tak- walczy w naszym interesie.
Dostaliśmy też zmniejszenie wpływów Rosji i Niemiec w Europie, zwiększenie naszej obronności i siły NATO , oddalenie zagrożenia ze strony Rosji na dekady bądź na zawsze, polepszenie stosunków Polsko ukraińskich i perspektywy na kolonizację gospodarczą Ukrainy w przyszłości.

A tych okazywanych podziękowań to jest pełno od początku wojny. Nie wiem skąd ten troll wziął "trzy podziękowania".
 
Back
Top