Konflikt Rosja-Ukraina

Streszczę wszystkim żeby czasu ludzie nie tracili:
- Zelensky jest Żydem
Istnieje i jest reprezentantem świata zła, któremu przeciwstawia się Putin. Soros to LGBT, Putin to tradycja i powrót do normalności. To jak rywalizacja między dobrym tradycjonalistą Darth Vaderem, a złym lewakiem Żydem Yoda. Więcej na ten temat znajdziesz w filmach Brauna. Wyłącz telewizor, włącz myślenie.
Myślałem wcześniej, że Twoje zdanie w większości przypadków do typowe myślenie pożytecznych idiotów, w stosunku do niektórych kwestii (mniejszość), wyrażasz nieco racjonalny i nawet dość dojrzały pogląd, jednak powyższym pokazujesz, że jesteś po prostu głupi w odniesieniu do wielu zagadnień, a raczej, mówiąc bardziej delikatniej - prezentujesz poglądy na bardzo infantylnym poziomie.
 
To że są zdolniejsi od innych to już bajki, pewnie się bardziej starają bo: to naród z syndromem oblężonej twierdzy, młode państwo otoczone przez wrogów, i rodziny o skomplikowanej historii.
No coś w tym jednak jest, bo 1/4 nagród Nobla zdobyli Żydzi aszkenazyjscy. Ja mam swoją teorię na ten temat
W dawnych czasach Żydzi nie mogli nabywać majątków ziemskich ani nie zajmowali się rolnictwem więc generalnie skupiali się w miastach i parali się głównie takimi zajęciami jak np. rzemiosło czy też handel i moim zdaniem to u nich powodowało, że w ich społeczeństwie premiowane była kreatywność - jak ktoś np. miał swój zakład parający się złotnictwem, włókiennictwem czy innym wyrobem witraży to stopniowo cały czas krok za krokiem polepszał swoje rzemiosło żeby być przed konkurencją a do tego była konieczna ponadprzeciętna w stosunku do ogółu społeczeństwa znajomość nauk wszelakich takich jak materiałoznawstwo, chemia, metody obróbki itp. itd. Natomiast jak byłeś chrześcijaninem to albo na 90 % byłeś chłopem, który wsi nie opuszczał nigdy, albo duchownym, albo należałeś do szlachty która parała się raczej polityką - odsetek specjalistów i wykwalifikowanych rzemieślników był w tej grupie znacznie niższy. I takie większy nacisk przez setki lat na nauki wszelakie poskutkował tym, że są w tym dzisiaj ponadprzeciętnie dobrzy w porównaniu do ogółu.
 
Zwykle ci sami ludzie, którzy potępiają polski nacjonalizm zupełnie nie widzą problemu z żydowskim, który programowo jest ultrasowy i szowinistyczny. Przejawy tego pierwszego widzą wszędzie, w przypadku drugiego chowają głowę w piasek, lub szukają usprawiedliwień. To są ludzie wyhodowani na wyborczej i podtrzymywani w stanie wyparcia przez tvn, lisa, tokfm itd. Na cohones tez takich spotykam, kojarzą mi się z truposzami z walking dead, obserwuję próby dyskusji z nimi na poziomie racjonalności ale czy nie szkoda czasu?
Szkoda czasu. Złotouści pożyteczni idioci z gębą pełną frazesów.
Krótkie pytanie w komentarzach na Wyborczej: gdzie będą mieszkać miliony Ukraińców jeśli na koniec ubiegłego roku, wg statystyk brakowało w Polsce 3 mln mieszkań? Komentarz skasowany.
Nie kładziesz się "krzyżem" przed żydami, tęczowymi, czarnymi, a teraz Ukraińcami, jesteś ciemniakiem, rasistą, antysemitą, ksenofobem. Jesteś, mimo że nie traktujesz ich jak wrogów. Po prostu są ci obojętni. Pięknie wolne media manipulują motłochem. Pięknie.
 
Szkoda czasu. Złotouści pożyteczni idioci z gębą pełną frazesów.
Krótkie pytanie w komentarzach na Wyborczej: gdzie będą mieszkać miliony Ukraińców jeśli na koniec ubiegłego roku, wg statystyk brakowało w Polsce 3 mln mieszkań? Komentarz skasowany.
Nie kładziesz się "krzyżem" przed żydami, tęczowymi, czarnymi, a teraz Ukraińcami, jesteś ciemniakiem, rasistą, antysemitą, ksenofobem. Jesteś, mimo że nie traktujesz ich jak wrogów. Po prostu są ci obojętni. Pięknie wolne media manipulują motłochem. Pięknie.
A spróbuj być patriotą
 
No coś w tym jednak jest, bo 1/4 nagród Nobla zdobyli Żydzi aszkenazyjscy. Ja mam swoją teorię na ten temat
W dawnych czasach Żydzi nie mogli nabywać majątków ziemskich ani nie zajmowali się rolnictwem więc generalnie skupiali się w miastach i parali się głównie takimi zajęciami jak np. rzemiosło czy też handel i moim zdaniem to u nich powodowało, że w ich społeczeństwie premiowane była kreatywność - jak ktoś np. miał swój zakład parający się złotnictwem, włókiennictwem czy innym wyrobem witraży to stopniowo cały czas krok za krokiem polepszał swoje rzemiosło żeby być przed konkurencją a do tego była konieczna ponadprzeciętna w stosunku do ogółu społeczeństwa znajomość nauk wszelakich takich jak materiałoznawstwo, chemia, metody obróbki itp. itd. Natomiast jak byłeś chrześcijaninem to albo na 90 % byłeś chłopem, który wsi nie opuszczał nigdy, albo duchownym, albo należałeś do szlachty która parała się raczej polityką - odsetek specjalistów i wykwalifikowanych rzemieślników był w tej grupie znacznie niższy. I takie większy nacisk przez setki lat na nauki wszelakie poskutkował tym, że są w tym dzisiaj ponadprzeciętnie dobrzy w porównaniu do ogółu.
Ciekawe jest to co piszesz. Pamiętajmy też, że zwykle mieli oni wszędzie dużo bardziej przeje...e niż u nas. To, że trzymali się razem, inwestowali w naukę, migrowali itd. pozwoliło im przetrwać i zachować tożsamość, co jest, w sumie, dużym wyczynem, nie posiadając swojego państwa. I jednocześnie tak kombinowali, że to państwo mają.
Paradoksem jest to, jak dzisiaj traktują Palestyńczyków, po tym wszystkim co sami przeszli.
 
@andrzej_t. - swojej to puszczaj co wieczór ;)


FOYEcHEXIAYfV7_.jpeg
 
Last edited:
a co negujesz holocaust?
holocaust to jedno, a to co mówi państwo Izrael to drugie. Polityka historyczna tak kłamliwa, że tu 3 mln Żydów zgineło, tam 5 mln, a może nawet 8 mln. Po czasie stało się narzędziem walki w polityce międzynarodowej: Polska stała się celem ataków większości organizacji żydowskich aby dostać wielomiliardowe odszkodowania, które np. według wikileaks Tusk chciał spłacać...
Ba ta naracja jest tak irytująca, że nawet irytuje byłych więźniów Ausschwitz bo nagle okazuje się, że w potężnym Ausschwitz byli tylko Żydzi, a można było tam trafić i ani jednego Żyda nie widzieć, bo to przecież była olbrzymia fabryka śmierci też np. dla Cyganów o których się głośno nie mówi.

Klocuniek to jest prawacka odpowiedź na te lewackie ruchu: niby strzałki skierowane w inną stronę, ale te same metody, to samo negowanie dla sportu. Tak jak feministki wszędzie widzą winne patriarchatu, czarni w USA winne ,,systemowego rasizmu" -na tej samej zasadzie on neguje rzeczywistość.
A przecież podstawą manipulacji jest 60:40 stosunku prawdy do fałszu...
A i pamiętaj: jeśli się nie zgadzasz to jesteś zły i jesteś pojebany: lewactwo =nie zgadzasz się? TY NAZISTO i RASISTO
Śmieszne, że obie strony nie widzą jakie są do siebie podobne...
Już nie wspominając o tym, że większość tego co wstawia ekipa Konfederacji to jest to samo co widzę na największych ruskich kontach proPutinowskich, nawet widać, że tłumaczone translatorem z ruskiego...

A to prawactwo z Konfederacji zaczyna mieć takie same metody, jak lewactwo odnośnie żołnierzy wyklętych: he he ktoś komuś chate spalił, ha ha bandyci wszyscy, ha ha

ZAORANE
INTERNETOWY WPIERDOL
Chociaż teraz widzę już desperacje i agresor się włączył xD
. Aby się nierozpisywać, warto obejrzeć, porównać z narracja Brauna, chłop tyle się naczytał o historii, że zaczyna powtórki
 
Karzą w ten sposób tych, którzy coś ukradną chyba ale kompletnym skurwysyństwem jest traktowanie w ten sam sposób dzieci, wczoraj widziałem w taki sposób zafoliowanego ojca z dzieciakiem - ok 12 letnim, może młodszym. WTF? @andrzej_t. - spotkałeś się z czymś takim, jakieś info z pierwszej ręki?

















Image


Image


:applause:jak zwykle merytoryczny, z klasą, a jaki błysk w przelewaniu swoich myśli do formy pisanej :frankapprove:

Klocuniek to jest prawacka odpowiedź na te lewackie ruchu: niby strzałki skierowane w inną stronę, ale te same metody, to samo negowanie dla sportu. Tak jak feministki wszędzie widzą winne patriarchatu, czarni w USA winne ,,systemowego rasizmu" -na tej samej zasadzie on neguje rzeczywistość.
Ty to do mnie piszesz? Jeśli tak to większej bzdury nie udało Ci się tutaj wypocić. Niby co ja tutaj kiedykolwiek na tym forum dla sportu zanegowałem? Odwrotnie - minimum raz, na polityce wykazałem Ci, że zanegowałeś coś, bo wydawało Ci się, że dobrze usłyszałeś, a okazało się jak to często w Twoim wypadku - rozumujesz na opak. Chodziło o jakąś wypowiedź Mentzena chyba. Wskazałem na fragment wypowiedzi w filmie, który pokazał, że pisałeś zupełnie coś odwrotnego niż on powiedział. I Ty do mnie jakieś dyrdymały kierujesz o negowaniu dla sportu? Teraz w dodatku widzę, że zjechałeś totalnie na dno lajkując debilną wypowiedź ad personam od majkelo. Podoba Ci się taki styl? Wydawało mi się, że jesteś bardziej dojrzałym człekiem. Teraz zobacz/przeczytaj dokładnie do czego on się odniósł. W sposób żenujący się ośmieszasz Beziemienny
 
Last edited:
Back
Top