Konflikt Rosja-Ukraina

Zrobić jeszcze większą ulgę podatkową dla rodziców, obniżyć VAT na produkty związane z dziećmi i szkolnictwem. 500+ nie będzie potrzebne. Socjał zostawić dla najbiedniejszych po odpowiedniej weryfikacji. Niby proste, a jednak niemożliwe
Socjal jest ogólnie dobrą rzeczą bo pokazuję, ze Państwo dba o obywatela (a pomoc należy się tym co jej na prawe potrzebują). Ale w Polsce to przechodzi ludzkie pojęcie co ludzie odpierdalają. Plus te wszystkie dodtaki na wszystko i potem jest taki chłop co nie pójdzie do roboty bo sobie obliczy, że jak pójdzie to będzie miał tylko 600zł więcej a tak siedzi na dupie i ma bo dają. Albo rodzina, która nie wyrabia finansowa i klepie biedę i mają 6 dzieci np. No kurwa mać jak możnma sobie zrfobić 6 dzieci i nie myśleć o tym, że nie masz podłoża finansowego, gospodarczego żeby je wychować. Krew mnie zalewa jak widzę specjalnie grupy MOPSowe itp na których wprost piszą i cwaniaczą jak tu wyciągać kojelny zasiłek. To wswzystko powinno być monco regulowane ale problem jest taki, że już za późno na regulacje bo to osiągnęło już takie kuriozum, że to po prostu musi pierdolnąć jak inne dziedziny w Państwie. JEBAC PIERDOLONYCH NIEROBOW I PATOLOGIE SOCJALNA!
 
Socjal jest ogólnie dobrą rzeczą bo pokazuję, ze Państwo dba o obywatela (a pomoc należy się tym co jej na prawe potrzebują). Ale w Polsce to przechodzi ludzkie pojęcie co ludzie odpierdalają. Plus te wszystkie dodtaki na wszystko i potem jest taki chłop co nie pójdzie do roboty bo sobie obliczy, że jak pójdzie to będzie miał tylko 600zł więcej a tak siedzi na dupie i ma bo dają. Albo rodzina, która nie wyrabia finansowa i klepie biedę i mają 6 dzieci np. No kurwa mać jak możnma sobie zrfobić 6 dzieci i nie myśleć o tym, że nie masz podłoża finansowego, gospodarczego żeby je wychować. Krew mnie zalewa jak widzę specjalnie grupy MOPSowe itp na których wprost piszą i cwaniaczą jak tu wyciągać kojelny zasiłek. To wswzystko powinno być monco regulowane ale problem jest taki, że już za późno na regulacje bo to osiągnęło już takie kuriozum, że to po prostu musi pierdolnąć jak inne dziedziny w Państwie. JEBAC PIERDOLONYCH NIEROBOW I PATOLOGIE SOCJALNA!

Państwo to nie mamusia a obywatel to nie dzidziuś żeby miało o niego dbać. Obywatel ma dbać sam o siebie. Socjal to nie jest nic dobrego.
 
Przyjacielu ja nie mam zamiaru mitologizowac. Tylko nie ma co walić wszystkich w jeden garnek. Tak samo jak ukrów pojebów nie brakuje, i są u nas w Polsce takie bastiany, co żyją na koszt innych. Trafi sie dobry Ivan, trafi sie Ivan huj. Tak samo jak jest z nami. Ja trochę za granicą bywałem, i wiesz kto jest największy huj w stosunku do Ciebie? Twój rodak Polak.
Kumpel w zakładzie ma automatyka ukra i jest więcej niż zadowolony. Nie ma reguły.
 
Państwo to nie mamusia a obywatel to nie dzidziuś żeby miało o niego dbać. Obywatel ma dbać sam o siebie. Socjal to nie jest nic dobrego.
MOim zdaniem jest potrzebny. Chodzi mi tutaj o przypadki na prawdę skrajne. zDarzają się sytuacje gdzie samotna matka po jakiś niefortunnych zdarzeniach zostaje sama i ma do wychowania dzieci i nie ma jak iśc do pracy a całe życie odciągała podatki. Należy się jak psu buda. Albo jak np stracisz rękę w robocie i nie jesteś zdolny do roboty. Państwo ma płacić takim hajs z pocałowaniem ręki. Ale kurwa socjal czy renta dla kogoś kto nie chce iść do roboty bo go stres zżera to niech wypierdala. Jestem strasznie przewrażliwiony na tym punkcie bo pamiętam jak pracowałem w Niemczech (Raz Hamburg, raz gelsenkirchen) i wiecie co tam odpierdalali Polacy? Przyjeźdzali, znajdowali robotę żeby przepracowąc 3miesiace, meldowali się, i potem się zwalniali i socjal brali. To było jakieś 7-8 lat temuy i nie wiem jak to teraz u sąsiadów wygląda ale tak mnie te pasożyty wkurwiały tam a to nie pojedyńcza sytuacja wtedy była. Normalnie na potęge tak robili i się cwaniaczyli, że Oni sobie system opracowali jak ojebać niemca na socjal. Ale się wkurwiłem jak sobie to przypomniałem AAAAAAA :bleed:
 
Propaganda juz leci cala para w Rosji. Sankcje jednocza. Jakby ktos jeszcze mial watpliwosci, czy normalnie Rosjanie sa przeciwko wojnie. Oni w koncu sa w swoim zywiole. Ciekawe kiedy przyjda wyzwalac nasz kraj z faszystowskich rzadow.










Jak to? Przecież walka z faszystowskim rządem w PL trwa od lat. PO i Lewica za pomocą UE cały czas walczą i chcą nas wyzwolić, z tym że nie bombami ale "głodzeniem"... nie jest tak mówią w tvnach itp.? :fjedzia:
 
Wiecie GDZIE jest złotówka?
Screenshot_2022-03-07-11-56-59-928_com.android.chrome.jpg
 
Pozdrawiam zakredytowanych :kis:
Obstawiam, że glapa pierdolnie kazanie o silnych fundamentach i presji zewnętrznej i podwyższy o 0,25 :facepalm:

IMG-20220307-WA0001.jpg
 
Realny obraz rosji od strony społecznej i ekonomicznej.

- W Rosji wykonuje się najwięcej aborcji na świecie. Państwo Putina jest europejskim liderem liczby zakażeń HIV, morderstw i rozwodów.

- Obciążenie Rosjan podatkami jest znacznie wyższe niż w Polsce. Do tego dochodzą dziesiątki opłat administracyjnych i powszechna korupcja.


 

Czekam na poslow Konfederacji powstrzymujacych Roberta przed rozpoczeciem 3 wojny swiatowej.
Czyli Robert jest ruskim trollem czy ukraińskim trollem?

WP to ukraiński troll w tym przypadku tak?

Już się gubie w tym wszystkim. Wiem tylko tyle, że wszystko można zrzucić w obecnej sytuacji na trolli :awesome:
 
Last edited:
Back
Top