Konflikt Rosja-Ukraina

Wy dalej tutaj o tych petach dyskutujecie z wolskim na czele? Przecież to już ja jestem większym ekspertem w tej dziedzinie niż on, dajcie se siana, od początku pisaliśmy co to za "eksperci" z foteli gejmingowych, dajmy im umrzeć śmiercią naturalną, przynajmniej na Cohones.
 
Wy dalej tutaj o tych petach dyskutujecie z wolskim na czele? Przecież to już ja jestem większym ekspertem w tej dziedzinie niż on, dajcie se siana, od początku pisaliśmy co to za "eksperci" z foteli gejmingowych, dajmy im umrzeć śmiercią naturalną, przynajmniej na Cohones.

Wolski musiał uciekać z Wykopu, gdyż bardzo popierał obowiązkowe ćwiczenia wojskowe (myślał, że jego to nie obejmie) i śmiał się z tego, że "dorosłe chłopy się wojska boją" a jak mu w jakimś wywiadzie płk. Lewandowski powiedział, że jego też mogą zabrać i to na 90 dni, to zaczął mieć straszny ból dupy, że "przecież ona ma firmę i nie może jej zostawić".

Strasznie śliski typ.
 
Co za pojeby. Ukry mogą co najwyżej się bronić. Na tyle na ile Amerykanie łaskawie udzielą, bądź pozwolą im udzielić pomocy.
Ludzie nie są z gumy, mogą im wysłać miliard karabinów, tylko kto z nich będzie strzelał?

Ta wojna się kończy, Ukraińcy się nie ciągną w kamasze, chleją w Polsce i w innych krajach do których spierdolili i nie mają zamiaru wracać, ukraińscy patrioci się w końcu wykruszą, a tych którzy nie zdążyli bądź nie mieli za co wyjechać już niedługo zabraknie, ta wojna nie ma dalszego prawa bytu bez wsparcia zasobami ludzkimi. Więc teraz albo w lewo, albo w prawo, innej ścieżki nie ma, skąd wiem? Bo wiem.
 
Ludzie nie są z gumy, mogą im wysłać miliard karabinów, tylko kto z nich będzie strzelał?

Ta wojna się kończy, Ukraińcy się nie ciągną w kamasze, chleją w Polsce i w innych krajach do których spierdolili i nie mają zamiaru wracać, ukraińscy patrioci się w końcu wykruszą, a tych którzy nie zdążyli bądź nie mieli za co wyjechać już niedługo zabraknie, ta wojna nie ma dalszego prawa bytu bez wsparcia zasobami ludzkimi. Więc teraz albo w lewo, albo w prawo, innej ścieżki nie ma, skąd wiem? Bo wiem.
Chodziło mi o narrację n/t "ofensywy ukraińskiej". Jak mi komar lata i próbuje upierdolic to też niby jest w ofensywie. Jak go trafię to raz wystarczy. Taka to jest ta ukraińska ofensywa.
 
Chodziło mi o narrację n/t "ofensywy ukraińskiej". Jak mi komar lata i próbuje upierdolic to też niby jest w ofensywie. Jak go trafię to raz wystarczy. Taka to jest ta ukraińska ofensywa.
A no tak, tu masz całkowitą rację, tyle że to od początku wojny wiadomo :wink2:

Pisałem kiedyś że ta propaganda, propaganda, propaganda medialna na korzyść Ukrainy przyniesie całkowicie odwrotne skutki niż zakładano, bomby się kończą, Ukraina walczy dzielnie, a tak na prawdę są w pizdzie i ta propaganda tylko przekonuje odbiorców że wszystko jest git, nie ma co więcej pomagać, choć tej "pomocy" jestem wrogiem od samego początku, jednak potrafię dostrzec co spowodowały pewne działania, tutaj ten mem pasuje idealnie " miało wyjść inaczej"
Jebać to, dawno mnie tu nie było nie wiem po co znów se głowę zaczynam tym ryć.
 
Last edited:
Wiadomo, że polski mainstream medialny będzie popierał ukraiński punkt widzenia a praktycznie każda krytyka to były przedruki z prasy zagranicznej. Zelenskiemu została narracja straszenia 3WŚ, pół roku do wyborów w Stanach a potem już real politik. Ruscy latem zapewne będą chcieli zyskać jakieś tereny bo oczywiście zdobytych terenów ani Krymu nigdy nie oddadzą.
 
Trochę z cyklu śmichy z rosjan:



No, ale jak widzę m.in. takie rzeczy w wykonaniu rosjan to bardzo mocno wątpię w prawdopodobieństwo ataku na państwo NATO w obecnej sytuacji. No, chyba że w akcie szaleństwa.

Podobnie z ostatnim atakiem na Krymie, gdzie kilka wyżebranych ATACAMS przełamuje obronę przeciwlotniczą S-400, o której kilka lat temu krążyły legendy, jak to rosjanie będą mieli bańki antydostępowe do których nic nie wleci.
 
Trochę z cyklu śmichy z rosjan:



No, ale jak widzę m.in. takie rzeczy w wykonaniu rosjan to bardzo mocno wątpię w prawdopodobieństwo ataku na państwo NATO w obecnej sytuacji. No, chyba że w akcie szaleństwa.

Podobnie z ostatnim atakiem na Krymie, gdzie kilka wyżebranych ATACAMS przełamuje obronę przeciwlotniczą S-400, o której kilka lat temu krążyły legendy, jak to rosjanie będą mieli bańki antydostępowe do których nic nie wleci.

Jest sporo zdjęć amerykańskich czołgów i BWP z czasów Afganistanu z różnym improwizowanym pancerzem, akurat montowanie przez załogi różnego typu dodatkowej osłony to żadna nowość ani dowód na chujowość ruskiego wojska (tych jest wiele innych).
 
Jest sporo zdjęć amerykańskich czołgów i BWP z czasów Afganistanu z różnym improwizowanym pancerzem, akurat montowanie przez załogi różnego typu dodatkowej osłony to żadna nowość ani dowód na chujowość ruskiego wojska (tych jest wiele innych).
Fakt, nie w takiej pokracznej formie, ale też wtedy nie było dronów. Wygląda to mało funkcjonalnie, ogranicza poruszanie wieży czołgu.
 
Fakt, nie w takiej pokracznej formie, ale też wtedy nie było dronów. Wygląda to mało funkcjonalnie, ogranicza poruszanie wieży czołgu.
Wszystko zależy od przeciwnika, u Amerykanów problemem były ataki z zasadzek z użyciem RPG i innych granatników z głowicą kumulacyjną.
Przed czymś takim też mają pewnie chronić te skrzynie (pewnie wypełnione piachem), po prostu taki granat ma małą prędkość i uderzając w skrzynkę dochodzi do odpalenia ładunku a jednym z najskuteczniejszych i najprostszych sposobów ochrony przed głowicą kumulacyjną jest to żeby miejsce wybuchu odsunąć od właściwego pancerza.
Amerykanie w późniejszych okresach montowali na BWPach panele z prętów stalowych
1*lw2oPy828dQsClEm9ewteg.jpeg


Twitterowi eksperci w swoich gejmingowych fotelach nie mają nawet tak podstawowej wiedzy i wypisują bzdury w prześmiewczym tonie.
 
Trochę z cyklu śmichy z rosjan:



No, ale jak widzę m.in. takie rzeczy w wykonaniu rosjan to bardzo mocno wątpię w prawdopodobieństwo ataku na państwo NATO w obecnej sytuacji. No, chyba że w akcie szaleństwa.

Podobnie z ostatnim atakiem na Krymie, gdzie kilka wyżebranych ATACAMS przełamuje obronę przeciwlotniczą S-400, o której kilka lat temu krążyły legendy, jak to rosjanie będą mieli bańki antydostępowe do których nic nie wleci.


Jest sporo zdjęć amerykańskich czołgów i BWP z czasów Afganistanu z różnym improwizowanym pancerzem, akurat montowanie przez załogi różnego typu dodatkowej osłony to żadna nowość ani dowód na chujowość ruskiego wojska (tych jest wiele innych).
Chłopaki, to jest eko-czołg! Greta Thungerg już pochwaliła ;-)
 
Znak, że zbliżają się wybory kiedy politykierzy mówią ludzkim głosem
Tyle, że były już wcześniej kluczowe wybory do parlamentu i nieco mniej ważne samorządowe i nikt nie miał jaj tego powiedzieć. PO nim jako jednym z ostatnich się tego spodziewałem.
Kurwa nie wierzę, Władek jest bardziej stanowczy i poważniejszy niż pisdeusze którzy brali z połykiem od Ukraińców

Bez kitu – to pasuje mi bardziej do milera niż tygrysa bor… znaczy tygrysa kamysza.
 
Back
Top