Konflikt Rosja-Ukraina

Bardziej realne niz to ze siedział 2km od linii frontu jak to bylo w tym "przekazie" od twitterowych jasnowidzów :fjedzia: nawet ruscy genialni stratedzy nie odpierdalali takiej maniany.
Ja myślę nawet, że zmarł na covid! :awesome:
Chłop jest jebniety ewidentnie :jjsmile: dziewczyna poszła z konfederatą chyba
Nie no, ja bym tak nie wyzywał (może oprócz karateki) bo to wiesz, my się kłócimy, wyśmiewany i wyzywamy a te chuje na górze balują bo tak łatwiej ludźmi rządzić.

Nie podoba mi się to wszystko. Chujowo się w społeczeństwie zrobiło w ciągu ostatnich kilku(nastu) lat.
 
Ja myślę nawet, że zmarł na covid! :awesome:
Jest możliwe
Nie no, ja bym tak nie wyzywał (może oprócz karateki) bo to wiesz, my się kłócimy, wyśmiewany i wyzywamy a te chuje na górze balują bo tak łatwiej ludźmi rządzić.

Nie podoba mi się to wszystko. Chujowo się w społeczeństwie zrobiło w ciągu ostatnich kilku(nastu) lat.
To mi akurat karateka mniej przeszkadza :fjedzia: nie czytalem za dużo. Tego wyżej jak sie poczyta te wysrywy o konfederacji, brauniez korwinie przeplatane z jakimiś fajnopolaczkowatymi teoriami to idzie sie wykończyć. Kazdy post pisany na jedno kopyto.
 
Jest możliwe

To mi akurat karateka mniej przeszkadza :fjedzia: nie czytalem za dużo. Tego wyżej jak sie poczyta te wysrywy o konfederacji, brauniez korwinie przeplatane z jakimiś fajnopolaczkowatymi teoriami to idzie sie wykończyć. Kazdy post pisany na jedno kopyto.
Rozumiem Cię. @spa rzeczywiście wpadł w jakąś manię, wydaje mi się, że wcześniej aż tak nie odlatywał, coś jakby po wyborach pękła jakaś tama... (No chyba, że nas trolluje)

Spa, co się dzieje?



P.s
Jeśli chodzi o Karatekę to mi nie przeszkadza na forum czy jego wpisy lub dyskusje.
W nim po prostu wyczuwam kogoś kto jest żywym zagrożeniem dla mojego kraju i przyszłości moich dzieci :fjedzia:

(Oczywiście nie on jedyny, miliony takich no ale tutaj mamy akurat jego jako egzemplarz :awesome: )
 
Leszek Miller przeciwko straszeniu wojna z kacapami i za pokojem? No kto by pomyslal, ze komuch wejdzie w taka retoryke ;-) Nastepnie pewnie kolaboracja z Braunovem.

w 1992 r Leszek Moczulski, historyczny lider KPN z mównicy sejmowej krzyczał pod adresem siedzących na sali grupy posłów SLD w tym Aleksandra Kwaśniewskiego, Jerzego Jaskierni i Leszka Millera - „PZPR- płatni zdrajcy, pachołki Rosji"
A dziś ten komuch pija wódkę z Twoim ukochanym agentem stasi
 
Komuchy umiały się przystosować do demokracji - oczywiście wcześniej uwłaszczyły się na nomenklaturze - a prawdziwy konflikt wybuchł w obozie postsolidarnościowym. Miller i stara ekipa ma w dupie tęczowe wybigasy nowej lewicy bo to wszystko i tam temat zastępczy. A co do straszenia wojną z ruskimi, to zawsze będzie działać, a Macron tym bardziej ma to w dupie ze względów geograficznych. Ten idiota dwa lata temu pierdolił, że świat nie rozumie Putina i można się z nim dogadać, a teraz kreśli wizję wojny z Rosją. O czym w ogóle mowa? Gość to kompletne zero, a sama Francja militarnie nie odgrywa żadnego znaczenia od 1871 roku. Obecnie pozwala się jej siedzieć przy głównym stole bo ma broń atomową i to jest jedyny powód.
 
Rozbudowany przedruk z Onetu. Idiota Macron straszy wojną, ale ważniejsi gracze już szykują się na jej koniec. Zostało czekać do porażki Bidena, gdy stanie się to oficjalne.

 
Rozbudowany przedruk z Onetu. Idiota Macron straszy wojną, ale ważniejsi gracze już szykują się na jej koniec. Zostało czekać do porażki Bidena, gdy stanie się to oficjalne.

I to by bylo miód malina. Macron to cwel na arenie miedzynarodowej, jeszcze rok temu mówił ze zachod nie rozumie ruskich ale ze nikt go nie słuchał a rosja wydymala francje w afryce to narracja zmieniła sie o 180*. Tyle ze dalej nikt go nie słucha :mamed:
 
Do czego to doszło, że Miller to jeden z nielicznych głosów rozsądku w nazwijmy to rządzącej obecnie stronie polityki
 
Back
Top