Konferencja KSW

Sebbeks

Legacy FC
Bantamweight
<h6 class="uiStreamMessage" data-ft="{"type":1}">
Jutro odbędzie się oficjalna konferencja prasowa na której zostanie odczytane oświadczenie dotyczące walki Pudzianowski vs. Thompson II i związanych z nią kontrowersji.

Konferencję będzie można oglądać na żywo od godzin 12:00 w telewizji Polsat News.
 
jezeli zmienią na NC zyskają jeszcze większy mój szacunek jaki mieli przed tą galą a utracili wraz z jej zakończeniem.
 
Wątpie, aby było NC, podadzą jak było punktowane i wyjaśnienie do tego pewnie.
 
Ja obstawiam wersje nr. 2



"Sędziowie są niezależni i KSW nie wpływa na ich werdykty" ... blablabla, Chmielewski wygrał po wyrównanej walce itd... KSW jest najlepszą organizacją w Europie, nie przejmujemy się krytyką internetowych hejterów blablabla i w ogóle jesteśmy mega zajebisci a wy się nie znacie
 
Ja bym dodał jeszcze, że Kawulski powie, że jak ktoś nie widział wygranej Pudziana to "niech spier...a" ;)
 
niech cofna 4 walki. bo 4 walki byly przekrecone. jak odbiora Pudzianowi wygrana, to dac porazke Materli, i Chmiela. i remis Moksowi.
 
Kokos ty się już lepiej nie wypowiadaj geniuszu:-)



Mam nadzieję że włodarze KSW nie będą mydlic oczów.
 
Ja mam nadzieję ,że przeproszą też za beznadziejne działanie ksw ipla przez które wczoraj nie dało się oglądać gali w dobrej jakości...
 
Ja ma nadzieję, że Thompson się wypowie. Pewnie ogłoszą trzecią walkę... Punktacja sędziów mnie interesuje bardzo
 
Walki Chmielewski - Zikic i Pudzianowski - Thompson powinny być zmienione na NC żeby chociaż troche odzyskać honor, mimo iż plamy już nie zmyją.
 
Jak mozna twierdzic, ze Horwich zostal przekrecony? Dziwi mnie to tym bardziej, ze spotaklem sie z taka opinia juz na kilku zagranicznych portalach i forach. Gdzie tam mozna wypatrzyc zwyciestwo Matta? Nie wiem..
 
Przemek, zgaduje ze postawiles na Zikicia? :D Ja mam gorzej bo mialem na jednym kuponie Thompsona i Zikicia :/
 
Masz racje mat ale miałem i pudziana wiec zasłużenie nie wygralem i tak..Pieniądze to jedno,nawet jakbym na Antka postawił to niesmak po tym werdykcie jest straszny.Szkoda mi takiego zawodnika,specjalnie przyjezdza do nas-profesjonalny zawodnik i tak zostać wydymany to wstyd dla federacji.



CHCE WIEDZIEC KTO OCENIAŁ TEN POJEDYNEK -NIECH SIE TŁUMACZĄ
 
Tą walkę Chmielu przegrał, ale poprzednią wygrał, więc werdykt mnie jakoś nie zbulwersował. Oczywiście pokazuje to tragiczny poziom sędziowania, ale jeśli można mówić o sprawiedliwości w takich przypadkach to została ona zachowana.



A co do walki Pudziana - niektórzy z was są niekonsekwentni. Na początku mówicie, że nie traktujecie Mariusza poważnie, że to nie jest prawdziwy zawodnik mma, tylko maszynka do nabijania oglądalności, a potem i tak najwięcej uwagi poświęcacie właśnie jemu. Ja nie przejmowałem się tą walką i teraz szczerze mówiąc mam gdzieś jaki był werdykt. Nie rozumiem mówienia, że przez złą decyzję sędziów we freak fight'cie ktoś nigdy już nie będzie oglądał gali. KSW się zbłaźniło, tu nie ma dyskusji, ale skąd aż tyle emocji po, z punktu czysto sportowego, najmniej ważnej walce na gali? ( nie dotyczy ludzi, którzy stracili na tym kasę :))
 
Horwich sam wie, że przegrał pisząc o tym na facebooku, że tak mało mu zabrakło i że jakby utrzymał pozycję w drugiej rundzie to może by i wygrał. Akurat tu zastrzeżeń nie mam. Antek przegrał i kompletnie nie rozumiem opinii Macieja Kawulskiego, że Antek wygrał. Może znowu był w drodze do reżyserki i nie widział jak ich Antonii obrywa raz za razem. Muszą zrobić z tego NC w przeciwnym razie gale KSW stracą szacunek większości środowiskowych kibiców.
 
kokos jak ty człowieku możesz sądzić, że Materla przegrałem z Horwichem? Jesteś niedorzeczny i nazywam cię impotentem ;p
 
suchar ,bylem na ich pierwszej walce i teraz pamiętam jak przez mgłe ale moim zdaniem zikic nieznacznie wygrał i 1 pojedynek
 
Dobrze tej walki nie pamiętam, ale ja, jak i wielu innych, typowałem zwycięstwo Antka po dwóch rundach. Inna sprawa, że w dogrywce przegrał.
 
Chmielewski przegrał 2 rundy, po czym dostał w prezencie dogrywkę, następnie był słabszy w dodatkowych 3 minutach, a na koniec został ogłoszony zwyciezcą. KPINA!!!
 
Jeżeli mają honor to niech zmienią na NC walkę pudziana i Chmielewskiego, reszta była jak najbardziej ok! Materla i Saidov zasłużenie wygrali. Moksowi z całym szacunkiem ale nie należała się dogrywka, choć chciałbym by ich walka była na dystansie trzech rund. Może wynik poszedłby wtedy w drugą stronę, ale w dwóch pierwszych lepszy był Czeczen.
 
Back
Top