Koncik Bellatora.

Anonymous

NoLife FC
di-IUGWRSZC.jpg




Bellator MMA (Bellator) (dawniej Bellator Fighting Championships) • założona w 2008 roku amerykańska organizacja mieszanych sztuk walki (MMA). Głównym aspektem organizacji są sezony turniejowe organizowane w poszczególnych kategoriach wagowych, po których następuje walka o pas mistrzowski z aktualnym mistrzem danej kategorii. W czasie jednego sezonu może być organizowanych kilka turniejów w różnych kategoriach wagowych. W przeciwieństwie do większości innych organizacji, walki odbywają w okrągłej klatce.



MISTRZOWIE FEDERACJI:



di-VNCURS4B.jpg




Oficjalna strona federacji: http://www.bellator.com/







RING GIRL:



Bellator-Ring-Girl-Mercedes-Terrell-4.jpg
jb10_large.jpg








W SKRóCIE:

[list type=decimal]
[*]
Druga największa organizacja mma na świecie.
[*]
Okrągła klatka - ciekawa koncepcja areny walk, gdzie słowo narożnik nabiera specyficznego znaczenia.
[*]
Fajne i kuszące ring girls.

Niewolnicze kontrakty, które tak naprawdę są niewolnicze dla niewolników.

Turnieje, mimo stopniowej modyfikacji pierwotnych założeń, nadal imo ciekawa opcja, która wyróżnia federację pośród innych.

I inne.
[/list type=decimal]


Ps. W związku ,że redakcja MMAROCKS omija federację Bellator szerokim łukiem, postaram się, oczywiście liczę na Waszą kreatywność drodzy użytkownicy, by w najblizszym czasie, mimo zapewnień redaktorów, iż nic się ciekawego w nadchodzący weekend nie wydarzy, nikt nie przegapił tercetu: 1 pas, finał lekkiej oraz finał półśredniej)...
 
Najbliższa gala:

di-65P83EPW.jpg


Pozostałe walki:

145 lbs: Lester Caslow (10-8) vs. Jay Haas (11-12)
155 lbs: Brent Primus (3-0) vs. Brett Glass (2-0)
155 lbs: Terrell Hobbs (9-5) vs. Bubba Jenkins (4-1)
145 lbs: Saul Almeida (13-4) vs. Goiti Yamauchi (15-1)
265 lbs: Keith Bell (5-2-1) vs. Blagoi Ivanov (8-0)
170 lbs: Andrew Osborne (7-7) vs. Michael Page (5-0)
155 lbs: Ahsan Abdullah (5-3) vs. Mike Bannon (4-1)
 
dla mnie Bomba:-)



interesuje sie bellatorem chociasz walki na zywo nie sa mi pisane bo pracuje ,ale z otworzenia juz tak:



Kaczka faworyci w walkach Shlemenko Marshal?



Sarnavsky - Brooks?



czekam tez na walke Ivanova:)
 
Super sprawa z tym "koncikiem". Bellator to dla mnie totalnie obca ziemia, więc może się czegoś dowiem :).
 
Michael Page to jest kot! Jego styl walki jest tak abstrakcyjny, że aż mnie zwala z nóg. Venom by TKO. Shlemenko znając życie dorzuci kolejną wygraną do rekordu, ważne żeby była dobra bitka w stójce. Storm by TKO. Sarnavskiy wygra decycją. O Ivanova też jestem dziwnie spokojny :-)
 
"Koncik" Bellatora to dobra inicjatywa, nazwa tez mi się podoba zwłaszcza w nawiązaniu do do okręgłej klatki bez kątów ;)
 
Walka wieczoru wg mnie:



di-UZGADLCQ.jpg




Rosjanin idzie jak burza, a Brooks ma specyficzny styl walki (pewnie karate, czy coś w ten deseń treneował).



Raczej Rosjanin da radę.
 
Skoro jest zainteresowanie to temat potrzebny. Osobiście staram się chociaż pobieżnie śledzić co się w Bellatorze dzieje i będę do tematu zaglądał.
 
Każdy nowy temat na forum związany z MMA będę propsować, także założenie tego jak najbardziej pochwalam. Najbardziej z najblizszej gali interesuje mnie starcie Sarnavskiy'ego z Brooksem. Amerykanin może zaskoczyć. Jeśli uda mu się utrzymać walkę w stójce, to wygra.
 
Bellator dawał do ostatnich gal UFC zwykle więcej rozstrzygnięć, a i emocji często, bo walki żywsze. Póki z kolei ktoś z kondycji nie opadł, bo i o to łatwiej jednak tu niż w UFC. Nie ma reguły, ale organizacja ta swoje zapisała w historii i dalej to robi.



Kolejna dobra gala się szykuje. Shlemenko vs Marschall, to będzie wojna :) Nie zdziwię się nawet jeśli trafi Doug...ale faworytem jest Storm oczywiście. Brooks vs Sarnavskiy też świetnie się zapowiada. Zapasy zdecydują i ewentualnie kondycha jeśli będzie dużo obron kosztem skutecznych obaleń. Faworytem jednak Rosjanin. Keslar vs Hawn też świetnie powinno wyglądać.



PS: Nie bardzo rozumiem olewanie Bellatora na stronie. Gdyby nie ta strona to bym tej organizacj nie poznał. Już nawet parę razy wynik mi zespoilerowano co nawet przy UFC się często nie zdarzało. Jak dla mnie jest ile trzeba ;) A kto nie wie tych podstaw z pierwszego posta to niestety ma bardzo wąskie pojęcie o światowym MMA ;)
 
Ostatnio nawet oglądam Bellatora, więc będę zaglądał. W każdym razie Bellator > KSW.
 
Temat przydatny. W końcu na tym forum są też osoby, które lubią tą organizacje
 
A ja zapraszam na chata w czasie trwania Bellatora. Mila atmosfera, nie ma tloku (ilosc osob mozna policzyc na palcach jednej reki) no i link zawsze czeka :).
 
Jak najbardziej popieram założenie tematu. Kaczka ma + ode mnie. Ostatnio to na stronie cichutko o tejże organizacji, a walki tutaj są równie emocjonujące i na wcale nie niższym poziomie (choćby Krylov się ostatnio pokazał gorzej niż na Bellatorowych prelimsach walczący w pierwszej walce). Jak to sw powiedział, czat czeka na chętnych do pogadania o wszystkim i o niczym w miłym gronie.



Swoją drogą jakby ten, który czasami na czacie robi atmosferę wpadł na pomysł założenia tematu o swojej ulubionej organizacji, bynajmniej ta nawałnica bezużytecznych "newsów" nie walałaby się po forum.



A z lenistwa swojego pozwolę sobie spytać o której zaczyna się gala?
 
Dobry temat, ostatnio też zdarza zarywać mi się nocki z Bellatorem więc chętnie będę sprawdzał newsy kaczki przed galami. Jak zdrowie pozwoli to i jutro chętnie pooglądam. Nie wiedziałem, że Page walczy, ciekawe jak się zaprezentuje.

Serio? Temat naprawdę potrzebny?


Weź się zabij. Serio.
 
W sumie taki temat powinien istnieć od dawna. Dziwna trochę ta organizacja, ale zaczynam przywykać. Podoba mi się tam forma turniejów, uczestnicy pozostawiają często wiele do życzenia.
 
Wprowadzenie do jutrzejszej gali.



Walka o pas: Shlemenko-Marshall



Rosjanina znamy nie od dziś. Dobry i solidny zawodnik, efektowna stójka (czesto , co zawsze powtarzałem, przeszadza z obrotowymi akcjami, co może się w końcu źle dla niego skończyć). Sporo godzin spędził w klatce/ringu. Duże doświadczenie. Mocna psychika.



Nosorożec z kolej to , jak podpowiada ciocia Wiki i jej pies "Sher", weteran WEC. Mocna pięść to jego drugie imię. Agresywny to Waćpan, który gdy trafia - zabija. Jesli Rosjanin nie będzie kombinował i zawalczy z głową - wygra, ale jesli Nosorożec trafi - zdobedzie pas.



Poniżej ostatnia walka Marshalla i moooocarne KO:



GoRe66YX4a4[/media]/a/p
p
/p
p
strongSarnawskiy-Brooks/strong/p
p
uNajpierw Brooks/u. Mocne giry i praca nóg a'la mix Fedora z karateką, poniżej fragment co potrafi:/p
p
a href=]




ćwierćfinał turnieju:



ood3onvNNsk[/media]/a/p
p
półfinał:/p
p
a href=]








Sarnavskiy - ziomek Shlemenki i wszystko w temacie. Na wstępie hl:



tnU36wKgNg8[/media]/a/p
p
/p
p
ćwierćfinał turnieju:/p
p
a href=]




półfinał:



mj-2QNxw7Wo[/media]/a/p
p
Raczej Rosjanin, chyba,że wyłapie z kujawiaka, wtedy może być różnie.../p
p
/p
p
strongHawn-Keslar/strong/p
p
uHawn/u - krótko - judo! 9 miejsce na olimpiadzie w Atenach i wszystko w tym temacie. Dodatkowo stale poprawia stójkę i ma naprawdę mocny cios. Patrząc w jego sportowy życiorys mma - naprawdę papiery ma zacne. Fakt Michaś go udusił i na pkt raz niejednogłośnie, ale poza tym - nieźle. /p
p
A ,że judo sie czasem przydaje - wiemy:/p
p
a href=]




W półfinale troszkę asekuracyjnie z Weedmanem zawalczył, ale spokojna wygrana na pkty.



2xNx52nChP4[/media]/a/p
p
/p
p
uKeslar/u oprócz tego, że to weteran SF (z naciskiem na SF oczywiście img alt=]




Wg mnie spokojnie powinien wygrać Hawn.
 
czesto , co zawsze powtarzałem, przeszadza z obrotowymi akcjami


Zgadzam się, drugim takim tam jest Newton, te jego kopnięcia obrotowe to dramat. W ogóle absurdalna sytuacja z tym pasem interim lhw.
 
Świetne wprowadzenie do gali poparte filmikami. Dzięki Kaczy, dobra robota. Te ko Hawna mocarne!
 
Zajebisty temat kaczka! Wielkie propsy za niego :) szkoda tylko, że już ostatnia gala sezonu. Więc moje pytanie, MA KTOŚ INFO KIEDY ZACZYNA SIĘ DZIESIĄTKA?


Co do kolejnej gali to interesują mnie cała główna karta i z dolnej oczywiście Blagoi. Chętnie zobaczę też jak po pierwszej przegranej zaprezentuje się Jenkins, bo to bardzo perspektywiczny zawodnik. No i ten Page ;)


Co do faworytów to oryginalny nie będę Shlemenko, Sarnavskiy, Hawn i Etim (chciałbym go po ewentualnej wygranej walce zobaczyć w pojedynku z Heldzikiem).
 
Arlovski ty masz mózg przygłupie?! Zyczysz drugiej osobie śmierci? Nie wiem jak tępym trzeba byc żeby takie rzeczy pisac drugiej osobie i to na forum publicznym.







Czy temat potrzebny, czas pokaże.
 
Tak jestem jak Czarls Bronson z "Życzenia Śmierci" i liczyłem na brutalny zgon użytkownika o%owany najlepiej przez wpadnięcie pod zaparkowany samochód. Ogarnijcie się. Po prostu jak po raz setny widzę komentarze w stylu "Temat naprawdę potrzebny" to mi się drobne w kieszeni nie zgadzają...
 
Back
Top