Koncert życzeń

Nie wiem czy tylko ja miałem taki, dziwny problem ale powiem :) Ogólnie problem jest przy odzyskiwaniu hasła patrzyłem na Firefoxie, za pierwszym razem @ nawet nie przyszedł, przy drugiej próbie, link by wysłał nowe hasło, nie zadziałał. Za trzecim razem błąd "502" ale @ dostałem, dopiero przy 4 próbie i pojawieniu się błędu "502" przy próbie odzyskania i pojawieniu się go też w linku dostałem upragnionego @ z nowym hasłem. Więc trzeba mieć troszkę Cierpliwości.




Nie zmieniajcie fontu na bezszeryfową bo kolega niestety wprowadza błąd i nie polepszy czytelności tylko wręcz odwrotnie. Ogólnie bezszeryfowe fontu używa się do nagłówków, haseł reklamowych, małej ilości tekstu, według badań szeryfowa służy do czytania i jest wygodna :) Po za tym jak by tak nie było to by w książkach nie używano ich :)

Też miałem ten sam problem, używałem Firefoxa
 
mam nadzieję,że nowe skiny już wkrótce, bo wkurwia mnie odrobinę ten oczojebny róż. a tak to def i dzihad good job <browar>
dla pewności zapytam czy ewentualna zmiana avatara również przez Gravatar czy z poziomu forum?
 
Dajcie kolorowe nicki, bo teraz ciezej mi wylapac co mam czytac : )
Coś w tym jest. Również apeluje o wyróżnienie w jakiś sposób użytkowników. Rangą, kolorem, gwiazdkami czy czym tam chcecie. #prosimy

Czy po otworzeniu tematu aby przejść automatycznie do ostatniego postu na stronie to istnieje jakaś inna funkcja oprócz "go to first unraed", ręcznie bądź klawiszem na klawiaturze "end" ?

edit: Dobra juz wiem o co tu chodzi. Gubię sie jeszcze :p
 
A nowe newsy będą się pojawiały? Bo na forum nie widzę dyskusji o M-1 a na głównej jest
Tak. To kwestia kilku dni, aż podepniemy i zintegrujemy główną z forum. Planowo, miało być od razu, jednak napotkaliśmy nieoczekiwane trudności i nie chcieliśmy przedłużać startu forum. @Yagiel

@charles_bronson będziemy zmieniać nicki za jakiś czas - jak się ogarniemy z innymi tematami. Cierpliwości:)

@vonski jest to w planach, ale dopiero za jakiś czas.
 
Dajta Panowie ciemną wersję forum bo mi gały zaraz wypali do końca.

ps. tylko bez kurwa "wkrótce"
ps2. Dobra robota, jest lepiej (ignore)
 
Chyba moje dwie ostatnie sprawy:
1. Tak, zgadzam się z przedmówcami co do powrotu rang czy innego wyróżnienia na forum.
2. Limit czasowy do edycji posta. W przyszłości się to przyda, zeby użytkownik nie zmieniał swoich wcześniejszych postów, gdyby np. palnął coś głupiego, albo zmienił jakoś dyskusję. Na starym forum było to 10 minut bodajze. Ja proponuję brak możliwości edycji posta po 20-30 minutach od napisania.
 
"Guda Font" - wygląda tragiczni w niewielkim rozmiarze np: strona główna, druga kolumna czas postów. Ogólni dobranie fontów na stronie wymaga poprawy bo, aż nieprzyjemnie się czyta.
 
Nie wiem, czy wy też tak macie, ale jak wchodze na chat, to automatycznie wylogowuje mnie z Cohones. Trochę to przeszkadzać będzie podczas gal :(
 
Mnie nie, ale ja mam inny login na chacie i inny na forum, to pewnie przez to. A zaznaczyłeś przy logowaniu forum "nie wylogowuj mnie"?
 
nie jest źle, ale wizualnie stare lepiej mi się wpasowało w oczodoły, życzenia wkrótce jak ogarnę, emoty faktycznie jak z jakiegoś pow-pow : )
 
Forum jest super. Tylko żeby było więcej emotikonek. Zawsze mi brakowało takiej co zadaje ciosy ;)
 
Tylko żeby było więcej emotikonek. Zawsze mi brakowało takiej co zadaje ciosy

Najlepiej taką co nokautuje obrotówką. ;)
 
Nie dałoby się przywrócić tego układu tematów, który był na starym forum? Teraz trzeba od razu wchodzić do konkretnego działu i człowiek błądzi trochę. Najbardziej aktywne/aktualne dobrze byłoby mieć od razu "na wierzchu". Oczywiście wiem, że jest obserwowanie, wyszukiwanie nowych wpisów, ale tyle tam jest miejsca pod spodem, że można byłoby jeszcze trochę ułatwić nam życie.
 
Last edited:
ale nie musisz nic klikac, ustaw sobie adres tej podstrony która Cie interesuje w zakładkach i z niej odwiedzaj forum.
 
ale nie musisz nic klikac, ustaw sobie adres tej podstrony która Cie interesuje w zakładkach i z niej odwiedzaj forum.

Rzecz w tym, żeby nie trzeba było z niczego rezygnować. Jeśli zrobię jak piszesz, to nie będę miał widoku na poszczególne działy. Wiem, że to szczegół średnio istotny, ale do niektórych rzeczy nie jest tak łatwo się przyzwyczaić. Z mojej strony to koniec tematu.

PS: Wiem, że pod nazwą tematu w nowościach jest w podpisie dział, z którego pochodzi - uprzedzając kolejne "wyjaśnienia".

Po krótkim zastanowieniu: Może mi się tylko wydawało, że tak wcześniej było - sam już nie wiem, mniejsza o to.
 
Tak jak mówisz, kwestia przyzwyczajenia. Ja wolę nowe forum bo wiem jakie sa możliwości i wiem że gdy kliknę na link do tam mnie przeniesie i że gdy napiszę posta to się opublikuje. Człowiek do wszystkiego się przyzwyczai.
 
Jak dla mnie czas edycji powinien być nieograniczony. Przydaje się miedzy innymi w quizie itd. Tylko, zeby można było zrobić podgląd edycji. Bo tak jak napisał midern czasem można wypaczyć dyskusje zmieniając swój komentarz.
 
Back
Top